Autor Tema: Filmovi - preporuka  (Posjeta: 56645 )

Insomnia

• Gost
Odg: Filmovi - preporuka
« Odgovori #90 : 04 Rujan 2008, 15:33:19 poslijepodne »
Jasno da je krivo. Prijatelju, bi li ti se svidio ovaj film samo da su umjesto fašističkih vojnika ustaški?
(Film kao film je meni drag, ali mi brte nije drago da su jedni već '43. postali ratni pobjednici, a drugi jedu govna i 2008.)

da se nitko nije usudio ovo brisati...

Offline Strizibuba

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #91 : 04 Rujan 2008, 17:18:40 poslijepodne »
O ho ho!!! :o

Offline miniMALAMAXImala

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #92 : 04 Rujan 2008, 20:10:55 poslijepodne »
da se nitko nije usudio ovo brisati...

... eto i' tebi!

...i tako i to...

Offline Strizibuba

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #93 : 05 Rujan 2008, 00:03:17 prijepodne »
Citat:
molim te Strizi pogledaj ovo

Upravo izvrših domaću zadaću i pogledah film... Odlična karakterizacija likova, u filmu nije bogzna šta toliko smišno ali sam cili film umira od smija. Preporučujem i ja!  :strizi

Offline miniMALAMAXImala

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #94 : 05 Rujan 2008, 07:57:21 prijepodne »
Upravo izvrših domaću zadaću i pogledah film... Odlična karakterizacija likova, u filmu nije bogzna šta toliko smišno ali sam cili film umira od smija. Preporučujem i ja!  :strizi

... ti to samo meni za ljubav ili ti se stvarno svidio?
...i tako i to...

potjeh

• Gost
« Odgovori #95 : 05 Rujan 2008, 08:21:35 prijepodne »
I love Yu this much!  :hm

Offline nunu

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • SATAN GUDARSKI
« Odgovori #96 : 05 Rujan 2008, 10:30:23 prijepodne »
Citat:
Jasno da je krivo. Prijatelju, bi li ti se svidio ovaj film samo da su umjesto fašističkih vojnika ustaški?
(Film kao film je meni drag, ali mi brte nije drago da su jedni već '43. postali ratni pobjednici, a drugi jedu govna i 2008.)

očito se pojedincima svidio ovaj potjehov upis pa se moram još malo osvrnuti na isti.

1. ja ne mislim da stvarne i deklarativne ustaše jedu govna 2008 nego većinom žive znatno bolje nego prosječni stanovnik Hrvatske.
svi oni koji ne zatvaraju oči i pogledaju okružje koje žive to vide a drugi je par opanaka hoće li to priznati...
2.ko je zabranio Vrdoljaku,Brešanu,Ogresti ili bilo kojme drugome snimiti film kvalitativne razine i bilo kakve poruke poput "Mediteranea"? NITKO
oni to jednostavno NE ZNAJU napraviti.
i love my bike

potjeh

• Gost
« Odgovori #97 : 05 Rujan 2008, 11:18:27 prijepodne »
Citat:
ja ne mislim da stvarne i deklarativne ustaše jedu govna 2008 nego većinom  žive znatno bolje nego prosječni stanovnik Hrvatske.
svi oni koji ne zatvaraju oči i pogledaju okružje koje žive to vide a drugi je par opanaka hoće li to priznati...
2.ko je zabranio Vrdoljaku,Brešanu,Ogresti ili bilo kojme drugome snimiti film kvalitativne razine i bilo kakve poruke poput "Mediteranea"? NITKO
oni to jednostavno NE ZNAJU napraviti.
Socijaldemokrati ne mogu a da ne zaviruju u tuđi takujin.
Vrdoljak se još za Jugoslavije usudio prikazati u svojim filmovima ustaše i domobrane kao ljude sa svojim patnjama, bolima, nadama i strepnjama. Nedavno je snimio i "Dugu mračnu noć" u kojoj opet čini "psinu" prikazujući ustašu kao čovjeka, što je prema nekima nedopustivo.
Prikazati fašiste kao dobroćudnu vojsku koja se zabavlja s Grkinjama i igra na balun je sasvim OK.
Dostojno i pravedno!

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #98 : 05 Rujan 2008, 11:30:17 prijepodne »
parozak bi kaza : niđe veze
kakve veze ima moj citat sa tvojim upisom,ja u kupe ti u špade

p.s. aj ti radi pa kad budeš ima vrimena komentiraj i ne piši samo da bi pisa...

« Zadnja izmjena: 05 Rujan 2008, 11:34:24 prijepodne nunu »
i love my bike

potjeh

• Gost
« Odgovori #99 : 05 Rujan 2008, 11:51:25 prijepodne »
Smiri se. Pročitaj još jednom i ne zovi Paroška u pomoć. Nismo neprijatelji.

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #100 : 05 Rujan 2008, 11:56:33 prijepodne »
Citat:
Smiri se. Pročitaj još jednom i ne zovi Paroška u pomoć. Nismo neprijatelji.
potpuni promašaj,smiren sam ko da sam popušio plast trave i dakako da sam ponovo pročitao ovaj potpuno promašen i deplasiran upis.

i love my bike

potjeh

• Gost
« Odgovori #101 : 05 Rujan 2008, 12:00:01 poslijepodne »
Citat:
ja ne mislim da stvarne i deklarativne ustaše jedu govna 2008 nego većinom  žive znatno bolje nego prosječni stanovnik Hrvatske.
Ajde, kad si smiren, reci kakve ovo veze ima s temom? Ti su upleo nekakve deklarativne ustaše, njihovo okružje, potrošačku košaricu i opanke u temu.
Čini mi se da ti je zasmetalo upravo ono što se nekima svidjelo.

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #102 : 05 Rujan 2008, 12:04:14 poslijepodne »

ovako si počeo i ovaj odgovor se odnosi ne samo na ono što si napisao nego i na ono što ispod žita misliš postići upisom.
znaš li ti iti jednog ustašu(uključujući i članove njegove obitelji do trećega koljena) da jede govna 2008 godine?
« Zadnja izmjena: 05 Rujan 2008, 12:06:29 poslijepodne nunu »
i love my bike

potjeh

• Gost
« Odgovori #103 : 05 Rujan 2008, 12:26:38 poslijepodne »
Citat:
ovako si počeo i ovaj odgovor se odnosi ne samo na ono što si napisao nego i na ono što ispod žita misliš postići upisom.
znaš li ti iti jednog ustašu(uključujući i članove njegove obitelji do trećega koljena) da jede govna 2008 godine?
Priznajem da sam svojim riječima protegao priču na potomke, ali brate di ćeš "jedu govna" shvatit doslovno?! Tko to doslovno 2008. godine jede govna? Poznajem one koji "jedu govna" 2008. zbog pripadanja ustaškom pokretu njihovih predaka. Ponavljam da mi nije cilj njihova obrana već ukazivanje na dvostruke standarde.
Ja bih da ovo privedemo kraju i nastavimo preporučivati filmove.
Prepuštam ti završnu riječ koju ne ću komentirati.

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #104 : 05 Rujan 2008, 12:33:56 poslijepodne »
Citat:
Prepuštam ti završnu riječ koju neću komentirati.

ti dobro znaš da ja ništa ne shvaćam doslovno nego ti je ta rečenica koliko toliko častan izlaz iz ove polemike u koju si nepromišljeno upleo politiku a Ins. te podržala
i love my bike