Autor Tema: Izbori 2015.  (Posjeta: 718 )

Offline benco

• Forumaš sa stavom...
  • Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • Kada čovjek prešuti istinu, kamen progovori!
Izbori 2015.
« : 11 Siječanj 2015, 21:48:59 poslijepodne »
Da ne prođe nezabilježeno.
Prenijeti ću post jerry Lewisa sa forum.hr:

Moja iskrena sucut svim stovateljima lika i djela Ive Josipovica.

Moja iskrena sucut svim kolegama i suradnicima Ante Josipovica.

Moja iskrena sucut svim simpatizerima Vesne Pusic i poznanicima njezine familije Anđelinovic.

Moja iskrena sucut svima onima kojima je drag bio Dejan Jovic, i kojima su bili simpaticni njegovi stavovi.

Moja sucut i Budimiru Loncaru i njegovom embargu Hrvatskoj koji je dosao u pravo vrijeme.

Moja sucut Zrinki Vrabec Mojzes, nadam se da ce prezivjeti ovaj dan.

Moja sucut i Vesni Terselic, tom svjetlu u tunelu, toj hrvatskoj savjesti. Hvala joj na dosadasnjem radu i na sirenju istine o 22 000 spaljenih kuca i 2000 ubijenih Srba u Oluji. I milijun do dva protjeranih, naravno.

Moja sucut i Zoranu Pusicu, pretpostavljam da ce i veceras, kao i 16.11.2012. godine, nazvati Savu Štrbca i ispricavati mu se kako nisu svi u Hrvatskoj veseli sa ovakvim rezultatom.

Moja sucut isto tako i Stjepanu Mesicu, ciji je ideoloski nasljednik u potpunosti slijedio njegovu politiku, a rekao bih i nadmasio ju u nekim segmentima.

Moja sucut isto tako i Josipu Perkovicu i Zdravku Mustacu, niti ne sumnjam da je i ovoga puta u Minhenu Ivo Josipovic dobio 100% glasova.

Moja posebna sucut REGIONU. Mislim da vise nista nece biti kao prije.

Moja sucut i Borisu Tadicu. Ali ako nista drugo, sada ce imati daleko vise vremena za intimno druzenje sa Ivom Josipovicem.

Moja sucut posljednjem Titovom štafetaru Goranu Radmanu. Nekako mi se cini da nece jos dugo biti na svom radnom mjestu.

I na kraju, ako sam nekoga zaboravio, moja sucuti svim stovateljima i simpatizerima partije, bivse drzave, svim srbofilima, jugokomunistima, jugonostalgicarima...i svim ljevicarima koje sam zaboravio spomenuti, neka mi ne zamjere.

Bog i Hrvati.
... Svakim danom čovječje je promišljanje sve kompliciranije ...

Offline benco

• Forumaš sa stavom...
  • Kada čovjek prešuti istinu, kamen progovori!
Odg: Izbori 2015.
« Odgovori #1 : 12 Siječanj 2015, 15:34:43 poslijepodne »
Što će biti sa dosadašnjim predsjednikom? Hoćemo li imati još jednu vilu sa uredom predsjednika u miru?
Hoće li Mesić i Josipović biti cimeri?
Što će biti sa savjetnicima koji već 15 godina "superiorno" savjetuju predsjednika?

Imam cijeli niz pitanja a nitko ne nudi odgovor.
... Svakim danom čovječje je promišljanje sve kompliciranije ...

Offline Thadée

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #2 : 13 Siječanj 2015, 14:14:51 poslijepodne »
nove vile za ex-predsjednika neće biti - oba će se ex-predsjednika morati smjestiti u istoj vili, dakle cimerski....

što se suradnika / savjetnika tiče, barem onih na plaći, oni će na burzu....

ako ima još koje pitanje, uključujući i pitanja iz sfere pčelarstva, samo daj...
Sve što čovjeku treba je krov nad glavom, tanjur graha i malo pićke.

Offline belevarac

« Odgovori #3 : 14 Siječanj 2015, 18:30:49 poslijepodne »
Ako vam nije poznato, priedlozsenik koji se zove Milan Kujundžić priemochno je pobidio u prvom krugu i to s prieko 70%. U Imotskome.
Znameniti grad na obali, Olisippo [Lisabon], csuven zbog svojih kobila koje zatrudne pomochu zapadnog vitra (Plinije Stariji)