Autor Tema: OSUĐUJUĆA PRESUDA  (Posjeta: 13684 )

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
Odg: OSUĐUJUĆA PRESUDA
« Odgovori #30 : 21 Studeni 2012, 16:19:45 poslijepodne »
zašto je gotovina bježao? to sad nitko ne spominje. ili je bio kratkovid, a mogao je rat okončati davno predajom, ili je namjerno odlagao odlazak, što sumnjam, prije će bit ona ključna nesreća: kukavičluk. no, ne budimo ovako iskreni o generalu (koji još nije beatificiran pa ne smijem iznijeti svoju sumnju).
čiji je Haag, velikog orijenta ili medvjeda, izlišno je govoriti. Samo se čini prilično realno: sanader u zatvoru jer je krao, gotovina na slobodi jer je nevin, čačića pokušavaju malo zauzdati jer njemu treba doodgoj.
Dosta parola.

batakljun

• Gost
« Odgovori #31 : 21 Studeni 2012, 17:17:17 poslijepodne »
zašto je gotovina bježao? to sad nitko ne spominje. ili je bio kratkovid, a mogao je rat okončati davno predajom, ili je namjerno odlagao odlazak, što sumnjam, prije će bit ona ključna nesreća: kukavičluk. no, ne budimo ovako iskreni o generalu (koji još nije beatificiran pa ne smijem iznijeti svoju sumnju).

sad će moje zauzimanje za generala opet izazvati reakcije nekih pa će reći da nisam dosljedan, iako je vrijeme pokazalo da je moja "nedosljednost" bila rezultat visokih analitičkih prosudbi i točne anticipacije situacije....

no da ne dugljim, ovo pitanje doista nije tog ranga, stoga vrlo kratko:
2000. godine blaškić je u haagu dobio 45 godina
2001. godine stigla je optužnica za gotovinu - dotični se zagubio
2004. godine blaškiću korigirana kazna, dobio 9 godina i odšetao iz haaga
2005. godine gotovina lociran, identificiran, uhićen i transferiran...

zaključke sam izvuci!

Offline Mel Gibson

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #32 : 21 Studeni 2012, 19:50:10 poslijepodne »
stipe mesić je vizionar, jedini je (uz mene) kužio neke stvari:

Ovakve gluposti se ne bi sramili ni najjaci teoreticari zavjere - bez obzira na politicku i inu oprijedjeljenost.

Mozda bi dobio neke bodove za humor.   :strizi

Offline Mel Gibson

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #33 : 21 Studeni 2012, 19:54:16 poslijepodne »
čiji je Haag, velikog orijenta ili medvjeda, izlišno je govoriti. Samo se čini prilično realno: sanader u zatvoru jer je krao, gotovina na slobodi jer je nevin, čačića pokušavaju malo zauzdati jer njemu treba doodgoj.

Svi bi vi sad tili bit generali poslije bitke.  Pa zasto ovo, zasto ono.  Ajde, Tomica u ruke i citajte te njegove zalipojke i fantazije.  Dobro da se uopce smece oglasilo; nije ga bilo od petka.  Kako li se samo "sjetio" sto ce napisati... Znas sto je kukavicluk?  Kukavicluk je kako brojni jugoslaveni u Hrvatskoj, predvodjeni EPH-ekipom, sad smisljaju razne nacine kako bi korigirali svoj modus operandi novonastaloj i neocekivanoj situaciji.

Takvo nesnalazenje i koprcanje se ne moze platiti.

« Zadnja izmjena: 21 Studeni 2012, 20:52:52 poslijepodne Mel Gibson »

Offline Mel Gibson

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #34 : 21 Studeni 2012, 19:57:56 poslijepodne »
sad će moje zauzimanje za generala

Tvoje zauzimanje?  Dobro si napisao.  Kako je sve sto god ti napises "pozlaceno" alkemicarskom inverzijom, valja te ispravno interpretirati...

Tvoje zauzimanje za generalom bi rezultiralo njegovim dugogodisnjim robijanjem, da ne kazem ono najgore...

Ajde, proseci... ludo jedna, bezobrazna i beskicmena.  

batakljun

• Gost
« Odgovori #35 : 21 Studeni 2012, 21:12:06 poslijepodne »
Tvoje zauzimanje?  Dobro si napisao.  Kako je sve sto god ti napises "pozlaceno" alkemicarskom inverzijom, valja te ispravno interpretirati...

Tvoje zauzimanje za generalom bi rezultiralo njegovim dugogodisnjim robijanjem, da ne kazem ono najgore...

Ajde, proseci... ludo jedna, bezobrazna i beskicmena.  

o goljo, javi se goljo!

ma šta s' ti u životu učinijo osim što se svake pristupne javiš na ovome forumu.... kakva to dila silna tebe rese?

umjesto palamudjenja unaokolo i upopriko, vidi što si goljo pisao po ovom forumu a unda usporedi s ovim što general priča.... u jazbinu se izvuci i do proljeća da te nijemo čuli!

Offline Mel Gibson

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #36 : 22 Studeni 2012, 00:03:02 prijepodne »
o goljo, javi se goljo!

ma šta s' ti u životu učinijo osim što se svake pristupne javiš na ovome forumu.... kakva to dila silna tebe rese?

umjesto palamudjenja unaokolo i upopriko, vidi što si goljo pisao po ovom forumu a unda usporedi s ovim što general priča.... u jazbinu se izvuci i do proljeća da te nijemo čuli!

Samo nastavi s inverzijom, beskicmeni stvore.  General Gotovina ovih dana razoruzava svoje protivnike biranim rijecima.  A medju svojim protivnicima se nalazis ti - glavom i bradom.   

;)

Offline Mel Gibson

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #37 : 22 Studeni 2012, 00:18:03 prijepodne »
"Veliki prijatelj" Amerike Ivo Sanader je u remetincu.  

"Haski bjegunac" i covjek za kojom je Amerika raspisala tjeralicu i nudila nagradu od 5 milijuna dolara - na slobodi.

O Tempora! O mores!

Hahahah! ;)

batakljun

• Gost
« Odgovori #38 : 22 Studeni 2012, 08:51:01 prijepodne »
Samo nastavi s inverzijom, beskicmeni stvore.  General Gotovina ovih dana razoruzava svoje protivnike biranim rijecima.  A medju svojim protivnicima se nalazis ti - glavom i bradom.   

kako se goljo osjeća nakon što je general pozvao srbe da se vrate kući u hrvatsku..... to je sigurno ideja koju ti dijeliš s generalom?

zavuci se duboko u jazbinu i da budi tiho!

Offline belevarac

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
« Odgovori #39 : 23 Studeni 2012, 00:24:49 prijepodne »
Navodno je Domagoj Margetich brljirao (brljao) na RTS-u sinoch oko 21-22 sata. Zna li tko pojedinosti?
Znameniti grad na obali, Olisippo [Lisabon], csuven zbog svojih kobila koje zatrudne pomochu zapadnog vitra (Plinije Stariji)

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #40 : 23 Studeni 2012, 00:42:22 prijepodne »
"Veliki prijatelj" Amerike Ivo Sanader je u remetincu.  

"Haski bjegunac" i covjek za kojom je Amerika raspisala tjeralicu i nudila nagradu od 5 milijuna dolara - na slobodi.

O Tempora! O mores!

Hahahah! ;)
nabijen te na onu stvar, majmunčino! i ne da si majmun, nego si i imbecil.a tu dijagnozu pogledaj u medicinskom rječniku. i nek ti se smiluje sveta anka petričević, ako je moguće.
« Zadnja izmjena: 23 Studeni 2012, 00:44:02 prijepodne Slovak »
Dosta parola.

batakljun

• Gost
« Odgovori #41 : 23 Studeni 2012, 09:28:13 prijepodne »
Navodno je Domagoj Margetich brljirao (brljao) na RTS-u sinoch oko 21-22 sata. Zna li tko pojedinosti?

da bijo..... doslovno briljirao

http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/%D0%A0%D0%A2%D0%A1+1/1215426/%D0%94%D0%B0+%D0%9C%D0%BE%D0%B6%D0%B4%D0%B0+%D0%9D%D0%B5.html

inđoj jorself

Offline belevarac

« Odgovori #42 : 23 Studeni 2012, 12:34:53 poslijepodne »
Nisam to mogao odgledati do kraja - gubitak vrimena.

Sinoch sam gledao nieku politicsku emisiju, pa su odjedanput pocseli gledatelji zavti, njih 5-6 jedan za drugim, govorechi, a shto ono Domagoj Margetich na RTS-u bljuje. U početku su se dionici razgovora uzdrzsavali od komentara, jer ne znaju o csemu se radi, a kad su pozivi zaredali, onda je odvitnik Odak rekao, uz ograde naravno "ako je to tocsno", da bi u tom slucsaju, a da je Hrvatska Izrael, Margeticha nasha granicsna policija jednostavno vratila nazad - idi, pajdo, priema Beogradu. To se u Izraelu dogodilo niekoliko puta, kada su nieki Izraelci gostovali na arabskim daljovidnicama i blatili Izrael. Izgubili su drzsavljanstvo i sva prava koja iz toga proiztiecsu. Da sam ja vlast, i ja bi tako ucsinio.
Znameniti grad na obali, Olisippo [Lisabon], csuven zbog svojih kobila koje zatrudne pomochu zapadnog vitra (Plinije Stariji)

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #43 : 23 Studeni 2012, 13:51:44 poslijepodne »

Sinoch sam gledao nieku politicsku emisiju, pa su odjedanput pocseli gledatelji zavti, njih 5-6 jedan za drugim, govorechi, a shto ono Domagoj Margetich na RTS-u…

Ti pozivi su priličito zorna predočidba stanja prosiečnog rvackog medijumskoga konzumenata.

Pred tim pozivima si priedpodstavljeno sta ko Mujo pred plakatom za koncerat U2 u Sarajevu. "Piše 'u 2:00 (PM)'!. Ni đe! Ni šta!"

Eto te baš ko oni gledatelji što su navrli zvat ko gladan srat. Gleda si talk show 'Vesna Kljajić uživo' na TV Z1. Nitko, ama baš nitko, od gledatelja što su zvali nije zna reć koja je to televizija, ni koja je to emisija, niti pobliže reć što to DomaSeGoji tamo govori. Daklem, po tim gledateljima na nekoj srpskoj televiziji u nekoj emisiji DomaSeGoji nešto grdo zbori.

E, sad mene, vaku kaka san, mori kakvi je je to rvacki gledatelj koji gleda neku emisiju na nekoj srpskoj teleliziji, a ne zna koja je to srbska telelizija i kako se zove emisija. Ostao mu daljinac štroknut na RTS? By default gleda srbske telelizije i ne misli se koja je telelizija i koja emisija? Strange.

Mislim, prihvatljivo mi je da je gledatelj negdje nabasao na najavu pa htio pogledat. Ili ja jednostavno teško razumijevam osobe koje ne troše vrijeme na razumno planiranje konzumiranja audio i video sadržajah? Ko što razumijem web surfera koji tražeć iglu u plastu sijena online vazdan provede pručavajuć online sadržaje o lokomotivama?
« Zadnja izmjena: 23 Studeni 2012, 13:59:41 poslijepodne glonga »

Offline belevarac

« Odgovori #44 : 23 Studeni 2012, 14:38:39 poslijepodne »
Glonga, ne prtljaj!

Nema dvojbe da su gledatelji zvali spontano i da su bili uzbudjeni (jer i na Z1 se govorilo o istom pridmetu), a to shto nisu, mozsda, upali na pocsetak emisije, ili shto ne znaju srbsku chirilicu, ne mozse se ovdi problematizirati. Shto je PTC, gori u choshku? Poljski televizijski centar,  Privatna televizija cenzurirana, Popolare televisione di Costa Rica, Porculanska tvornica Cetinje ... ?