Autor Tema: SRETNO u EU  (Posjeta: 6586 )

batakljun

• Gost
Odg: SRETNO u EU
« Odgovori #45 : 29 Siječanj 2012, 09:02:45 prijepodne »
ne mišaj mene vengo priznaj da te glonge zaskočio iz 'sačekuše' i razbio ti vitrobran. ebaji ga, vratit ćeš mu na drugomu mistu. i ja digod od glonge dobijen u jaketu a digod ga se naparan kad mu je loš dan. kad spomene krčmu kunara odnjo je đava šalu.  ;D

ma kakav vitrobran, moj potješe.... glonga trabunja da bi netko nešto platio, ali ne smije bez parnice.... ja sam prije nove godine naplatio jedan poslić iz 2007. godine - kakva parnica, kakva prijava, kakvi bakrači.

ja ostajem pri svome da je ovoliko sudiva prviše, da se tamo radi priko nike stvari (da rješavaju neplaćene račune ne bi bilo 40 milijardi istih) i da se amo ide za koješta jer to zakon dozvoljava. triba to rastirat, država će pravi kriminal ganjati i onako po službenoj dužnosti, a ove pizzdarije da ne plaćamo...

Offline Trbotor

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #46 : 08 Ožujak 2012, 08:03:07 prijepodne »
Svi ti razlozi pogoduju dugotrajnom zadržavanju ovisnika o politici u unosnoj vlasti i unosnoj oporbi, a nimalo ne pogoduju dolasku novih ljudi koji imaju znanja i zamisli za bogatiju Hrvatsku. Ta je ovisnost narkomanska, u njezinu ropstvu političari, baš i kao pravi narkomani, gube i osjećaj i brigu za stvarnost, za nevolje naroda, te će, u svojim narkomanskim iluzijama, stanje u zemlji vidjeti i prikazivati u bojama drukčijim nego što jesu. Tako, na žalost, u izbornoj godini nemamo što i koga birati.
http://www.udruga-gavran.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=1152:hrvatsku-vode-narkomani&catid=90:kolumne
...in defendenda veritate catholica et Croatia bene administranda...

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Slavlje povodom ulaska HR u €U
« Odgovori #47 : 05 Lipanj 2013, 09:53:25 prijepodne »

Čitam po internetu kako se naša vlada sprema za slavlje povodom našeg primanja u EU.
Još nitko živ ne zna program slavlja no preko svojih veza
u ekskluzivnom sam posjedu kompletnog plana i programa slavlja.

Prenosim ga u cijelosti:

Nakon što se svi uzvanici smjeste na svoja mjesta slijedi:
- Obraćanje premijera Zorana Milanovića koji će se okupljenom mnoštvu obratiti na latinskom jeziku
citirajući Sokrata Aristotela i Platona. U zadnjem dijelu izlaganja istaknut će da je za nas od strateškog interesa da Srbija što prije uđe u EU kako ne bi došlo do diskontinuiteta našeg skoro bratstva te gotovo i jedinstva.
Prilikom svake izrečene rečenice, premijer će se oblizati jezikom po usnama,
baš onako kako svaki put radi kad drži govore.

- Prelet 4 MIG-a u borbenoj formaciji ¨1-1-2¨
od kojih jedan obavezno zbog kvara pada u okolici Samobora

- Obraćanje predsjednika Ive Josipovića, gdje će se predsjednik sa glasom od 6 decibela
obratiti okupljenom mnoštvu pričajući im priču o vuku i 3 praščića
te hvaleći zidarske sposobnosti sva 3 praščića koji su na kraju ipak sazidali kuću
i izlili betonsku ploču,
baš kao što je Hrvatska izbetonirala svoj put u EU.
Na kraju će predsjednik Ivo, kako bi atmosfera bila opuštajuća,
nabrojati svoje nestašluke iz mladosti kao npr kad su on
i prijatelj 2 sata stajali u stavu „Mirno“ kraj pružnog prijelaza
i gledali kako se rampa diže i spušta te kako su u 4tom srednje razredniku ukrali kemijsku olovku.
Na kraju će predsjednik Josipović naglasiti kako je u strateškom interesu RH da i susjedna Srbija što prije pristupi EU jer bez nje to jednostavno nije to. Naravno, iskoristit će ovu svećanu prigodu da izrazi žaljenje što u srpskoj delegaciji nije i njegov prijatelj Tadić.

- Prelet 3 MIG-a u borbenoj formaciji ¨1-2¨
te samozapaljenje jednog od MIG-ova gdje će se pilot
katapultirati nad uzvanicima dok će se avion srušiti negdje kod Velike Gorice.
Padobran pilota tom prilikom biti će plave boje sa 12 žutih zvjezdica
a pilot će po okupljenom mnoštvu iz konzumove vrećice bacati latice ruža.
(tijekom preleta MIG-ova kamera prati ministricu vanjskih poslova kako nervozno cupka jer nije dobila priliku istaknuti važnost što skorijeg ulaska prijateljske i susjedne Srbije u EU)

- Nastup Miše Kovača gdje će Mišo stupiti na binu,
dići jednu ruku i samo zapjevati početak „Još i danas…“
dok će ostatak pjesme u deliriju otpjevati visoki dužnosnici iz Europske Unije
sa obje ruke visoko podignute u zrak i pjevanjem ostatka pjesme
„… teku suze jeedne žene… žene koja voooli mene… cvijeta koji zaaamnom vene!“.
Za visoke europske dužnosnike koji se tom prilikom rasplaču,
hostese će dijeliti papirnate ubruse od recikliranog papira kao znak hrvatske svijesti o očuvanju okoliša.

- Prelet 2 MIG-a u formaciji 1-1 gdje jednom MIG-u otpada desno krilo
a avion nastavlja nekontroliranom spiralnom putanjom
uspješno sletjevši u maksimirsku šumu uz par detonacija.

- Govor ministra gospodarstva Vrdoljaka koji nabraja uspješne projekte
svog prethodnika Čačića koji je zaslužan za gospodarski jaku Hrvatsku
a od projekata, nabraja – „Gradnja instituta za promatranje stanica bijelog luka“…
„Tvornica ličkih kožuna te otvaranje centra za promicanje ličke narodnje nošnje u Hong Kongu“…
„Pogon za proizvodnju plemenite pljesni“… itd itd

- Nema preleta MIG-ova, onaj jedan što je ostao
već ga 2 sata na Plesu pokušavaju upaliti na guranje.
Pilot se od dosade katapultirao.

- Izlazak na binu 11 mališana obučenih u plave majice
gdje svaki od njih nosi jedan broj,
prvi od njih ima broj „5“ a svi ostali po „0“
a pravilno posloženi jedan kraj drugog čine
broj „50 000 000 000“ gdje svi u glas recitiraju pjesmicu
pod nazivom „Vanjski dug“

- Nastup pjevačkog zbora pod nazivom
„Općina“ koji broji 428 članova

- Nastup dječaka iz sisačke osnovne škole
koji svira gitaru i pjeva pjesmu „350 iljada zvjezdica na birou sjaji“

- Kratka filmska projekcija u trajanju od 4 sata
u kojoj se nabrajaju sve propale firme u Hrvatskoj tijekom zadnjih 20 godina.

- Vatromet

- Domjenak u zgradi vlade

- Fajrunt

Slijedi izvanprotokolarni bilateralni sastanak sa srpskom delegacijom kako bi im se izrazilo veliko žaljenje i isprika što je Hr toliko politički nekorektno žurila u svom pristupnom putu i što ne u lazi u EU zajedno sa susjednom i prijateljskom Srbijom te joj se obećava svekolika pomoć pa i više od toga.
Sve izrećeno potkrijepit će se prijateljskom gestom svečanog drapanja tužbe za genocid.

Stiglo mailom...
"...bit će svega samo nas ne će..."

Offline likarija

• Gožđeno pero foruma
  • Nu me!
    • Oldtimer klub Zagreb
Odg: Slavlje povodom ulaska HR u €U
« Odgovori #48 : 08 Lipanj 2013, 22:22:13 poslijepodne »

- Prelet 4 MIG-a u borbenoj formaciji ¨1-1-2¨

..sve u redu Brajo...ali nemogu u ovoj formaciji... :bobo
:starac

Offline belevarac

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
« Odgovori #49 : 09 Lipanj 2013, 22:23:56 poslijepodne »
..sve u redu Brajo...ali nemogu u ovoj formaciji... :bobo

Ali ovo di pishe "2", u stvari je "1", jer je jedan opao. Dakli, formacija HRZ mogucha je samo, ako jedan pane, a ne obadva.
Znameniti grad na obali, Olisippo [Lisabon], csuven zbog svojih kobila koje zatrudne pomochu zapadnog vitra (Plinije Stariji)

Offline likarija

• Gožđeno pero foruma
  • Nu me!
    • Oldtimer klub Zagreb
« Odgovori #50 : 09 Lipanj 2013, 22:53:57 poslijepodne »
Ali ovo di pishe "2", u stvari je "1", jer je jedan opao. Dakli, formacija HRZ mogucha je samo, ako jedan pane, a ne obadva.

...a ne, ne...to je na početku...još ni jedan nije pao.

...nego nemogu ni uzletit tako.. :spidom

Offline belevarac

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
« Odgovori #51 : 10 Lipanj 2013, 14:26:30 poslijepodne »
...a ne, ne...to je na početku...još ni jedan nije pao.

...nego nemogu ni uzletit tako.. :spidom

Csekaj, zashto ne?! Piston leti jedan, iza njega drugi, iza drugog uzporedno dva i takoe dignu. Formacija se zove "shilo". Bez ognjila.
Znameniti grad na obali, Olisippo [Lisabon], csuven zbog svojih kobila koje zatrudne pomochu zapadnog vitra (Plinije Stariji)

Offline likarija

• Gožđeno pero foruma
  • Nu me!
    • Oldtimer klub Zagreb
« Odgovori #52 : 10 Lipanj 2013, 18:34:30 poslijepodne »
Csekaj, zashto ne?! Piston leti jedan, iza njega drugi, iza drugog uzporedno dva i takoe dignu. Formacija se zove "shilo". Bez ognjila.

te..jedno, ajde ti tri aviona poredaj tako..... >:(

:tuc :tuc :tuc :tuc :tuc :tuc :tuc

Offline Thadée

« Odgovori #53 : 12 Lipanj 2013, 12:59:23 poslijepodne »

Čitam po internetu kako se naša vlada sprema za slavlje povodom našeg primanja u EU.
Još nitko živ ne zna program slavlja no preko svojih veza
u ekskluzivnom sam posjedu kompletnog plana i programa slavlja.

jedna nakaradna, doduše nekima i duhovita slovokrpa (novi hrvatski termin za tekst koji vrvi glupostima pisanim na hrvatskom jeziku, latinskim pismom, po najnovijem pravopisu ureda za ravnopravnost pojmova "ne ću" i "neću") koja se uklapa u naš dobro prepoznatljivi autopljuvački kompleks.

desetljećima smo slušali kako je sprood druga tite bijo najveće događaj svog vremena, preprričavali anegdote o ridikuloznom protokolu (državnici stari i po 80 godina su po suncu pješačili kilometrima!) i na kraju zaključivali kako su beograd (s naglaskom na "o") i jugoslavija (s naglaskom na prvo "a") bili centar svijeta to popodne....

dobrih trideset godina kasnije, beograd (s naglaskom na "e") je ljuta provincija, izbombardirana i izlolirana od strane civiliziranog svijeta, dok nekoć nebitni zagreb i gotovo nepostojeća hrvatska danas postaju važan europski, a time i svjetski punkt.
par desetaka predsjednika, premijera i regimente "nižih" službenika pohodit će zagreb kako bi s markova trga poslali poruku hrvatskom narodu - poruku u kojoj će biti ponovoljeno sve ono što je prije par godina s istog mjesta rekao faraon predsjednik bush.

i umjesto da sad prokomentiramo od kuda smo krenauli (prije 20 godina) i do kuda smo stigli... mi se natječemo u samoponižavanju, ismijavanju po matrici po kojoj se generacijama ismijavaju albanci, bosanci, dalmatinci, zagorci.... sve su to budale i kreteni - za koga?  nije valjda za one koji su gadafiju gradili šator usred grada i to predstavljali vrhunskim dostignućem modernog svijeta....

naravno, ako dosljedni zagovornik prava na javne istupe, nemam ništa protiv ovakvih stavova, ali ne mogu se ne zgražati nad činjenicom kolikom je broju "normalnih" ljudi ovakva slovokrpa zabavna, čak i duhovita... STRAŠNO!!!
Sve što čovjeku treba je krov nad glavom, tanjur graha i malo pićke.

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
Tiho teci Tiso
« Odgovori #54 : 12 Lipanj 2013, 13:39:01 poslijepodne »
… slovokrpa …
I druge kotlokrpe u istom tonu.

»Novinari agencije Tanjug naseli su na "vest" koju je objavio hrvatski satirični portal news-bar.hr. Kako kažu hrvatski Njuzovci, tekst himne "Lijepa naša domovino" moraće da bude izmenjen 1. jula, kada Hrvatska uđe u EU, a postoji opasnost da i grb pretrpi promene. Odmah po objavljivanju, bez naznake da je u pitanju satira, vest su sa Tanjuga prenele ko drugi do državotvorne Večernje novosti, 24 sata, Pressonline, (čak) i Politika i, naravno, Blic. Kurir je brzo vest uklonio sa svog sajta, dok je B92 nije ni preneo, nakon što se opekao sa čika Dobricom i Nobelovom nagradom.«^

»"Dati ću Vam jedan primjer da biste Vi to bolje shvatili. Sadašnji predsjednik republike Tomislav Nikolić, dva puta me je  javno prozivao – da sam odavde iz haške tamnice naručio njegovo ubojstvo. Što nije istina. Da sam se zatekao u Beogradu, ne bih ja davao izjave sada – to nije istina, on laže. Nego bih rekao – jeste, ja sam naručio njegovo ubojstvo, a on je klao hrvatske babe po Slavoniji. Jer ako se Vi pravdate onda gubite u političkom duelu.", naveo je Šešelj spomenuvši i kako jedva čeka da Tomislav Nikolić posjeti Hrvatsku, da vidi "kako četnički vojvoda vrši smotru hrvatske, ustaške garde".«^

»Predsjednik Srbije Tomislav Nikolić nazočit će 30. lipnja u Zagrebu proslavi ulaska Hrvatske u Europsku uniju (EU), potvrđeno je danas agenciji Anadolija u Predsjedništvu Srbije.«^
« Zadnja izmjena: 12 Lipanj 2013, 13:41:51 poslijepodne glonga »

Offline Thadée

« Odgovori #55 : 03 Srpanj 2013, 16:52:34 poslijepodne »
što se komentariše u srbskom internetskom prostoru.... glede našeg odlaska u EU

Em su u EU.
Em su im plate 3-4x vise.
Em imaju more.
Em su čistija i uredjenija zemlja.
Em su im gradovi lepi i evropskog stila.
Em im je fudbal 100x bolji od naseg.
Koliko ja vidim, nokaut Srbijo.
(Istina, 1. jul 2013 09:19)

Da li ste slusali govor Predsjednika Hrvatske Josipovica ?Iskreno receno - Kad bi takav govor mogao da odrzi Toma bez citanja. Tu je razlika .
(shaban, 1. jul 2013 00:33)

Nesto mi se cini da svi koji se otcepe od nas pre ili kasnije procvetaju.
(Milan, 01. jul 2013 03:17)

Sve čestitke komšijama.Život je i više nego prekratak da bi ga trošili na mržnju,netrpeljivost i sve negativne stvari koji imamo iza nas.Verujem da smo i mi na tom putu i da će brzo doći dan kada ćemo stati uz rame Nemcima,Austrijancima,Belgijancima,Holanđanima...Normalna,građanska,kulturna i civilizovana Hrvatska danas je trijumfovala.
(Aleksandar, 1. jul 2013 00:30)

Sve cestitke! Uzivao sam gledajuci na televiziji program proslave. Kod nas ce verovatno na proslavi ulaska u EU pevati Ceca i Karleusa... ;)
(Bojan, 1. jul 2013 00:49)

Čestitam Hrvatskoj što je postala članica EU Srbija nažalost bili i ostali "ruska guberija" koja je zavljajući gubernatorima došla u fazu "klničke smrti"!
(Natalija Nikolić, 1. jul 2013 00:33)

Majko moja blago njima, a jadni mi. Mnogi ne shvataju koliko se Srbiji crno piše!!! Nije smešno, već preopasno za opstanak Srba, sami sebe smo toliko unakazili, da nam nema spasa bukvalno.
(Magomed, 1. jul 2013 00:52)

Srbija je nocas najveci pobednik. Istinski i nedvosmisleni smo lideri regiona. Bolje prvi u selu nego poslednji u gradu!
(Sarkastican sam, 1. jul 2013 00:39)

Svaka im čast i srećno! Nekako sam tužan, jer toliko dugo zaostajemo da mi ova priča o datumu zvuči presmešno u ovom trenutku...uzaludno propuštenih godina na pretek!
(Igor, 1. jul 2013 00:52)

Svako dobro i cestitam !!!
Pozdrav evropskoj Hrvatskoj, i divnim zenama u njoj;program je bio otmen i izuzetno prijatan,a to sto nije bilo uzivo vise naroda razlog je u pristupu Trgu i polozaju zvanica i izvodjaca, svecanog i umetnickog programa.Naravno i radni je dan danas.
(Viktor Bogdanovic, 1. jul 2013 15:54)

Oni u EU, a mi na Usce i Cecu. Sitna razlika
(salej., 1. jul 2013 10:13)

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #56 : 03 Srpanj 2013, 18:51:56 poslijepodne »
Razlog što nije bilo više svita nije bio u pristupu Trgu, nego jer su se guske nasitile magle. Skoro svi koji su glasovali za ulazak u EU plesali su kozaračko kolo na Trgu.  8)

Offline Thadée

« Odgovori #57 : 03 Srpanj 2013, 20:33:00 poslijepodne »
Razlog što nije bilo više svita nije bio u pristupu Trgu, nego jer su se guske nasitile magle. Skoro svi koji su glasovali za ulazak u EU plesali su kozaračko kolo na Trgu.  8)

onaj koji je spominja guske u magli je svoju stranku odveo u staljinovu seljačku internacijonalu, potom se zakleo kralju i uzeo kraljevsku ministarsku plaću, a do dan danas nitko ne zna što je to ozbiljno politički odradio u 10 godina političkog života....
ali pozicija vječite žrtve i naricanje nad vlastitom sudbinom su naša sudbina i ne može se tek tako preko toga prijeći.... čak kad nekoć veliki i opasni susjedi sjede u ćoši poput kakve dobro dresirane pudlice, da hvala na pitanju bio je predsjednik kosova i na slikanju i na večeri i na koncertu - gdje li nestade silna odlučnost četničkog vojvode i malog slobe.... 
« Zadnja izmjena: 03 Srpanj 2013, 20:35:38 poslijepodne Thadée »

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #58 : 04 Srpanj 2013, 22:26:38 poslijepodne »
lijepo to reče dežulović: EU nasrće na Hrvatsku kao magla na guske. Hoće li doć vrijeme da je euroskeptični ili eurofilni stav zastarjela stvar i da se ulovimo u koštac sa stvarnošću bez osobnih predrasuda.
Dosta parola.