Autor Tema: GRADONAČELNIK LONDONA  (Posjeta: 1834 )

Offline nunu

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • SATAN GUDARSKI
GRADONAČELNIK LONDONA
« : 11 Svibanj 2008, 13:23:35 poslijepodne »
torijevac Boris
osobu sličnu ovoj bi volio na čelu općine Runovići i grada Imotskoga
----------------------------------------------------------------

Ako glasate za torijevce, vašoj će ženi narasti grudi, a sebi ćete povećati šanse da postanete vlasnik BMW M3 automobila

Da je do mene, riješio bih se Jamieja Olivera i rekao ljudima da mogu jesti što žele

Mislim da su mi jedanput dali kokain, ali sam kihnuo tako da ga nisam ušmrkao. Zapravo, mislim da je možda bila riječ o šećeru u prahu

Dodat ću Papuu Novu Gvineju svojoj globalnoj listi isprika - zbog tvrdnje da je zemlja poznata po ubijanju poglavica i kanibalizmu

Kralj svijeta - odgovor koji je kao dijete dao na pitanje što želi biti kad odraste

Kulturni utjecaj Kine doslovno je ništavan i nema šanse da ikada naraste. Kineska je kultura gotovo posve imitacija zapadnih formi

Za Afriku bi bilo najbolje da se stare kolonijalne sile ponovno upute u njezinu pravcu, ali ovaj put bez osjećaja krivnje

Imam šansu postati premijer koliko i da mi frizbi odsječe glavu ili da pronađem Elvisa

Mračne su me sile odvukle od tipkovnice, vrtoglave sile neopisivog intenziteta i moći, objasnio je Timesu zašto uvijek kasni

Koliko god sam se trudio, nisam mogao gledati u projekciju rasta profita i ostati budan, objasnio je zašto je njegova karijera poslovnog savjetnika trajala samo tjedan dana

Kanabis jest opasan, ali nimalo više nego ostale, legalne droge. Vrijeme je da promijenimo politiku i Konzervativna stranka - najotkvačenija stranka na svijetu - to će i učiniti

Razgovaranje na mobitel tijekom vožnje nije opasnije od onoga što ljudi rade slobodnom rukom dok voze: kopaju nos, čitaju novine, gledaju mape, mlate djecu itd.

Ne mogu se sad sjetiti koje je moje stajalište o drogama. Koje je moje stajalište?

Želim ispitivati Blaira. Zaista ga želim zalijepiti za palmu i pljuskati ga te iz njega izvući nekoliko stvarčica kojima treba objašnjenje

Možda postoji neki razlog, ali problem s tim razlogom jest to što ga se ne mogu sjetiti

cijeli tekst na:
http://www.jutarnji.hr/nedjeljni_jutarnji/clanak/art-2008,5,11,,119049.jl
i love my bike

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Odg: GRADONAČELNIK LONDONA
« Odgovori #1 : 11 Svibanj 2008, 13:28:49 poslijepodne »
Citat:
Želim ispitivati Blaira. Zaista ga želim zalijepiti za palmu i pljuskati ga te iz njega izvući nekoliko stvarčica kojima treba objašnjenje...

Slično bi bilo zanimljivo napraviti sa dobrim djelom naših političara. Osobno bi krenuo od vrha (Mesić, Sanader, Šeks) pa bi probrao još neke od likova do naše lokalne razine...Naravno sve snimiti i prodavati snimke, objaviti pokoju knjigu o tome...i javiti se razglednicom ili na temi "Pozdrav svima koji su OnLine..."
"...bit će svega samo nas ne će..."

potjeh

• Gost
Odg: GRADONAČELNIK LONDONA
« Odgovori #2 : 11 Svibanj 2008, 15:56:39 poslijepodne »
Citat:
osobu sličnu ovoj bi volio na čelu općine Runovići i grada Imotskoga
Moje informacije govore da ti je na prošlim izborima za Sabor malo nedostajalo. Evo ti dobrih savjeta za iduću kampanju.  :hihi
« Zadnja izmjena: 11 Svibanj 2008, 20:16:21 poslijepodne Potjeh »