Autor Tema: Objava Registra dezertera i Registra odbijenih mobilizacija?!  (Posjeta: 10925 )

Offline Koramac

• Ne može bez foruma i obrnuto...
Odg: Objava Registra dezertera i Registra odbijenih mobilizacija?!
« Odgovori #15 : 09 Travanj 2010, 09:00:43 prijepodne »
Ne moraš se nervirati i spusti tlak, udahni zrak. AjdeZe kažež, e pa neću ni slušat.
A gdje su drugi stranački, praviš se da ih nema? NH3 ili HNS, pa PPS ili SDP, kako li se već sve ne zovu i kakvih sve ima. Što je to poštenoga čovjeka briga?! Stavit sve političare na spisak i amen. Neka se vidi tko treba biti za sve odgovoran.

uopće se ne nerviram druže ratniče... spominjem samo adeze jer je od njih sve počelo... ako kuću nasadiš na krive temelje, moš je poslje podupirat koliko oćeš, ali nema joj spasa... kužiš ne...
i slažem se sa tim da bi sve političare tribalo zalipiti na nekakav nju registar, tako da buduće generacije jasno mogu vidjeti tko je pokrao, osiromašio i izdao hrvatsku... čast pojedincima, ali takvih je stvarno malo...
eto...  :spidom
mason, komunist, sotonist i strani plaćenik...

Offline Ratnik svjetlosti

• Gožđeno pero foruma
  • I sa sobom treba znati biti u ratu i miru.
« Odgovori #16 : 09 Travanj 2010, 11:45:00 prijepodne »
E pa šoferu, drago mi da se slažemo oko REGISTRA POLITIČARA, PM-ina svima!

Oko kuće i temelja se ne slažemo.
Temelj nije nakrivo ako se kuća drži, ali kuća nisu političari niti političke stranke, uzimajući u obzir njihova djela - oni su nametnici.
Daklem, ako kuću imaš, imaš i temelj, ali TKO JE U KUĆI  - pobješnjela čeljad i nemirni duhovi - noćna mora!
Čisti kuću od magije, medija, zlih političkih duhova, utvara i bijesne čeljadi.

Offline Ero

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #17 : 09 Travanj 2010, 12:43:30 poslijepodne »
uopće se ne nerviram druže ratniče... spominjem samo adeze jer je od njih sve počelo... ako kuću nasadiš na krive temelje, moš je poslje podupirat koliko oćeš, ali nema joj spasa... kužiš ne...
i slažem se sa tim da bi sve političare tribalo zalipiti na nekakav nju registar, tako da buduće generacije jasno mogu vidjeti tko je pokrao, osiromašio i izdao hrvatsku... čast pojedincima, ali takvih je stvarno malo...
eto...  :spidom

I zato je trebalo poslušati SDP i satelite i biti protiv samostalnosti i za ostanak u SFRJot. Ne bi dans imali nikakvih problema.

::)

Ta i kolektivizam je njihova karakteristika, optuži sve redom "a Bog će svoje već prepoznati" ili što kaže naš narod 'ubij kravu zbog dva šnicela".

Offline Koramac

« Odgovori #18 : 09 Travanj 2010, 12:46:18 poslijepodne »
I zato je trebalo poslušati SDP i satelite i biti protiv samostalnosti i za ostanak u SFRJot. Ne bi dans imali nikakvih problema.

::)

Ta i kolektivizam je njihova karakteristika, optuži sve redom "a Bog će svoje već prepoznati" ili što kaže naš narod 'ubij kravu zbog dva šnicela".

ko o čemu druže ero, ti o esdepeju... nabijem i tebe i esdepe... ko je uopće spomenio te mlatimudane... :zubo

• Gožđeno pero foruma
« Odgovori #19 : 09 Travanj 2010, 12:52:34 poslijepodne »
Pa dalo bi te se @Koramac svrstati...moraš biti oprezniji s utjecajima. 8)

Offline Ero

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #20 : 09 Travanj 2010, 13:32:06 poslijepodne »
ko o čemu druže ero, ti o esdepeju... nabijem i tebe i esdepe... ko je uopće spomenio te mlatimudane... :zubo

Obrati pažnju da sam uz SDP naveo i satelite, a tebi HDZ ne silazi s ustiju-prstiju.   8)

Offline Koramac

« Odgovori #21 : 09 Travanj 2010, 13:36:35 poslijepodne »
Obrati pažnju da sam uz SDP naveo i satelite, a tebi HDZ ne silazi s ustiju-prstiju.   8)

nije istina da sam ja protivnik samo adezeja, ja sam protivnik kompletne rvacke politike jer vidiš što rade od ove nesretne zemlje... krao ili držao vreću, tu nema neke velike razlike...
moje mišljenje o esdepeju je katastrofalno loše, ali oni nisu na vlasti, tako da trenutno nisu u mojoj žiži interesa...
kužiš ne... ;)

• Gožđeno pero foruma
« Odgovori #22 : 09 Travanj 2010, 14:17:45 poslijepodne »
nije istina da sam ja protivnik samo adezeja, ja sam protivnik kompletne rvacke politike jer vidiš što rade od ove nesretne zemlje... krao ili držao vreću, tu nema neke velike razlike...
moje mišljenje o esdepeju je katastrofalno loše, ali oni nisu na vlasti, tako da trenutno nisu u mojoj žiži interesa...
kužiš ne... ;)

Pa evo, ja ne kužim...
Ako je samo hdz-e u žiži tvojih interesa jer je vladajuća stranka (a svi su oni vladajući - jerbo svi sjede u Saboru i to REPUBLIKE HRVATSKE koju su očito sasvim izgubili iz vida!) ti svijesno ili nesvijesno činiš uslugu sdp-u kojega eto držiš katastrofalnim i tako postupaš k'o moja smotana susjeda Mara koja bira druge (nazovi nevladajuće) jer su se prvi (nazovi vladajući) dosta nakrali pa sad kao neka opet drugi kradu - ringišpil za malu djecu!!
Za izludit s takvom demokracijom. Svak se svačim bavi, sve se rješava, ali ono što je važno ni blizu...

Offline Koramac

« Odgovori #23 : 09 Travanj 2010, 14:23:37 poslijepodne »
vodeći se tvojom logikom, druže ratniče, mogu reći da ti svjesno ili nesvjesno ideš na ruku adezejaca koji su indetificirali, locirali, uhititi i izručili generala gotovinu, i ne samo njega, već sve koji su u hagu... ;)

• Gožđeno pero foruma
« Odgovori #24 : 09 Travanj 2010, 14:26:42 poslijepodne »
Eto, tu u svojoj logici @Koramac imaš svoje famozno prelijevanje iz šupljeg u prazno...
Ako je pogrješka prihvaćati činjenice i stvari da bi se moglo dalje - onda prihvaćam tvoju zadnju kvalifikaciju moje logike. Nu der, ipak znadem bolje od tebe tko sam i što sam, dopusti!  8)

• Gožđeno pero foruma
« Odgovori #25 : 09 Travanj 2010, 14:28:29 poslijepodne »
vodeći se tvojom logikom, druže ratniče, mogu reći da ti svjesno ili nesvjesno ideš na ruku adezejaca koji su indetificirali, locirali, uhititi i izručili generala gotovinu, i ne samo njega, već sve koji su u hagu... ;)

Da, želim im pokazati gdje su i koliko su pogriješili, pogotovo onima koji su vrijedni (i očajni) među njima.
« Zadnja izmjena: 09 Travanj 2010, 14:32:22 poslijepodne Ratnik svjetlosti »

Offline Koramac

« Odgovori #26 : 09 Travanj 2010, 14:33:16 poslijepodne »
drago mi je druže ratniče da si svjestan sam sebe i da si se odredio u smislu da znaš tko si i što si... to se traži... podržavam te u tome u potpunosti...
samo nemoj ni ti drugom određivati tko je i što je, kužiš... :096

• Gožđeno pero foruma
« Odgovori #27 : 09 Travanj 2010, 14:38:01 poslijepodne »
Daj se opusti @Koramac, samo razgovaramo, nisam politički fach idiot, politika je prokletstvo - zasad.

• Gožđeno pero foruma
« Odgovori #28 : 09 Travanj 2010, 14:38:57 poslijepodne »
U zdravlje.  :096

Offline SpiDom

• Gožđeno pero foruma
« Odgovori #29 : 09 Travanj 2010, 14:49:53 poslijepodne »
U zdravlje.  :096

budući da se nazdravlja pivom, pozivam se. volim mir u forumdomu.
Ta mi nismo gospodari vaše vjere, nego suradnici vaše radosti. (2 Kor 1,24)