Autor Tema: PAD BATINA IDOLA  (Posjeta: 16910 )

batakljun

• Gost
Odg: Come Ivo Sanader ha venduto la Croazia / Kako je Ivo Sanader prodao Hrvatsku
« Odgovori #135 : 05 Prosinac 2011, 20:17:10 poslijepodne »
(i onda opet dolazimo do omiljene agencijske razprave o "prodaji Dalmacije" po Anti...)[/i]

http://www.youtube.com/watch?v=TTrwUdFuHrU

Offline Trbotor

• Ne može bez foruma i obrnuto...
Odg: Come Ivo Sanader ha venduto la Croazia / Kako je Ivo Sanader prodao Hrvatsku
« Odgovori #136 : 05 Prosinac 2011, 20:28:02 poslijepodne »
http://www.youtube.com/watch?v=TTrwUdFuHrU

Obijač radnji alias bravar u režiji Zastava filma. Od fašista su gori samo antifašisti!

U drugom dijelu tri su analize na posve određene teme. Tu je dosad najopsežnija analiza Titove odgovornosti za masovne zločine nakon Drugoga svjetskog rata
http://www.izloog.com/tito---tajne-vladara---najnoviji-prilozi-za-biografiju-josipa-broza-112536.aspx
« Zadnja izmjena: 05 Prosinac 2011, 20:35:23 poslijepodne Trbotor »
...in defendenda veritate catholica et Croatia bene administranda...

Offline Ratnik svjetlosti

• Gožđeno pero foruma
  • I sa sobom treba znati biti u ratu i miru.
Odg: PAD BATINA IDOLA
« Odgovori #137 : 05 Prosinac 2011, 20:33:32 poslijepodne »
 :lopta: Smišno, kaže bato da je Pavelić utekao, i jest - ubojicama željnih krvi.

Offline Ratnik svjetlosti

• Gožđeno pero foruma
  • I sa sobom treba znati biti u ratu i miru.
« Odgovori #138 : 05 Prosinac 2011, 20:37:20 poslijepodne »
Uteć ili ostati kad te pobjednik ima na piku - pitanje je sad? Ostao je vojni časnik, Vitez Rafael Boban do posljednjeg daha, a što povijest kaže o njemu, spominje li ga uopće?

batakljun

• Gost
SANADER NA SLOBODI!
« Odgovori #139 : 06 Prosinac 2011, 19:39:54 poslijepodne »
« Zadnja izmjena: 06 Prosinac 2011, 19:48:30 poslijepodne BataKljun »

batakljun

• Gost
« Odgovori #141 : 22 Lipanj 2012, 07:51:17 prijepodne »
http://www.jutarnji.hr/mestroviceva-ruza--slicna-onoj-kakvu-ima-sanader--prodana-za-150-000-eura/1036452/

evo, otkriva se i na što je sanader trošio novce.....

mnogi će sada ostati zabezeknuti, jerbo "nisu znali" da je bivši premjer vrhunski znalac i ljubitelj umjetnina.

nije on samo trošio na ono što bi se narodski reklo "use, nase i podase." trošio je on i na vrhunsku umjetnost, kao i neki drugi veliki neimari hrvatskog narod, počev od feldmaršala nugenta, prikio bikupa štrosmajera, i nadalje....

treba se sada samo malo strpit i vidjet ćete što će se dogoditi..... očekujem da će najdalje za godinu dvije, mimarina zbirka biti pospremljena u podrum (gdje joj je i mjesto), a na njezinom mjestu će se ukazati zbirka drive sanadera. otvaranje jednog ozbiljnog muzea umjetničkih pretenzija trebalo bi gradu pokraj save (a moguće i na savi, ako ratko u zatvoru ne zaglavi) ati onu ključnu dimenziju koja će ga izdići i pretvoriti u matropolu srednje europe.

svima onima koja se ovo čini pretjerano, sugeriramo strpljenje (strpljen spašen), a svima koji i dalje vjeruju da je sanader "krao" za svoj džep nudim link s prilogom o umjetninama.... zna se što za jednu naciju znače kolekcijonari, a fala bogu, taj posao nikada nije bio ni lak ni jednostavan.... pogledajte samo na starim fotografijama na što je imotski sličio u doba kad je štrosmajer skupljao zbirku umjetnina..... zamislite da sad netko kaže, uzimao je od usta sirotinje da bi mogao šetati po biskupskom dvoru s čekićem i brokvama ter po zidovima kititi mazanije......

nažlost, jalnuši i diletanti nesposobni sagledati povijesni tok i recentne historijske međaše, tek će za par desetljeća (ako) sagledati ono što je nepristranu promatraču (kakav jesam) jasno poodavno....

AVAJ   

batakljun

• Gost
« Odgovori #142 : 01 Listopad 2012, 17:01:03 poslijepodne »
Il Dottore je na javnoj taleviziji održao lekciju iz komuniciranja i dokazao ono o čemu smo u više navrata govorili:
takav politički kapacitet na ovim prostorima nije viđen od doba druga Tite.....

a sada Milanović i ekipa neka snime i uče komunicirati...

http://www.vecernji.hr/vijesti/sanader-u-uskok-u-postoji-soba-rusenje-sanadera-clanak-458759

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #143 : 01 Listopad 2012, 20:32:59 poslijepodne »
Il Dottore je na javnoj taleviziji održao lekciju iz komuniciranja i dokazao ono o čemu smo u više navrata govorili:
takav politički kapacitet na ovim prostorima nije viđen od doba druga Tite.....

a sada Milanović i ekipa neka snime i uče komunicirati...

Glede komunikacije — kAvalitetnije se svađa i najnekomunikativnija baba u gluvoprdastu selu.
Ovo njegovo nu2 (četri đona ovisno o kadru) pravdanje je u klasi prvoškolaca:

» On je se na me naosumijo jerbo zbogradi toga što mi je da dvi slije pola-cila za albun i još poček jerbo mu je rekla precednica razredne zajednice… a ja san skrivijo što san nju pušća za precednicu razredne zajednice… a ona kreda u boji… i oni projektor… i… oni novci od razrednog balagajnika… e o tom će se… sad će se ne će se… ne mere se… pa će se ka bude… u parnici… «

Niđe veze.

Kakva parnica? Šo je reko Čedo? Je li parnica? Hebe se tebi. Godinu dana u buksi, i toliko po sudu, toliko na mistu šefa vlade i stranke i… a ne razlikovat parnicu od… ili se činit da ne znaš co to je párnica… C-c.

batakljun

• Gost
« Odgovori #144 : 01 Listopad 2012, 20:38:31 poslijepodne »
dearest glonga, jedino što zamjeram il dottoreu je činjenica što nije rekao:

HDZove kampanje su pod lupom javnosti, a kako se financirao SDP, krenite od Bandića...... ako smo svi jedanki prema zakonu..... pametnomu dosta.....

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #145 : 01 Listopad 2012, 21:15:17 poslijepodne »
dearest glonga, jedino što zamjeram il dottoreu je činjenica što nije rekao:

HDZove kampanje su pod lupom javnosti, a kako se financirao SDP, krenite od Bandića...... ako smo svi jedanki prema zakonu..... pametnomu dosta.....

Što mu ja zamjeram?

Ja imam određenih problema od 3. 1. 2000. Međutizin pokojni Račan & Co. me nisu gonjali po sudu, nisu otvarali suprotiva mene brojne istrage (FYI još uvijek nezatvorene glede i unatoč rokova i odredbi iz Kaznenog zakona i Zakona o kaznenom postupku), nisu mi zamrzavali imovinu (ni meni ni su menon povezanim osobama, tvrtkama, organizacijama…), nisu suprotiva mene ishodili (ni ishađali AFAIK) zabrane ulaska u €U i SAD i još neke zemlje… nisu me šikanirali instrumentima na koje se žali DrIvo, čak su me i u medijima manje blatili u svoje doba neg u DrIvina doba.
DrIvo je instalirao otoje instrumente i neselektivno ih primijenio i suprotiva mene ko suprotiva kolateralne šćete.

E, sad bi mu ka ja tribala zamirit što nije izkaza žaljenje (čak ni govoron tíla i odíla koje ne čini čobika) glede toga što je rabio i svirao takvim instrumentima i po nebitnoj čeljadi iz klase kolateralne šćete, i ka tribala bi bit zlurada što mu se to i njemu obilo o glavu… te njegove tikve i inštrumenti… ali nu te javle mene ti za to blago kuri bolac od ovce. Nit mu zamiran, nit san zlurada.

Jednakost prid zakonon? Ko je jači taj kvači. A DrIvo vjerojatno dobro zna komu je jačem zgazijo na nožni palac kojemu je nokat uresta u meso, ko što zna da nije jopet govoron  tíla i odíla potvrdijo da sâm viruje u svoju tvrdnju o tomu da ga gonjaju Jáca i Mláđo ko i da je màka zbogradi Pahorova brezobrazna zaktjeva.

Ako je se njemu, Aci, Čedi i drugoj Jáci i… učinilo na trenutak da su tomu kojemu je uresa nokat od nožnog palca u međuvrimenu opali zubi…, e tutek su se, po mojizin nekvaliviciranin procinaman, zajébali…

E, i onizi 97% učinkovitosti triba dodat u nisku brabisera.