Autor Tema: TUNEL BIOKOVO 30/6/2010  (Posjeta: 76231 )

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
Odg: TUNEL BIOKOVO 30/6/2010
« Odgovori #285 : 01 Veljača 2010, 16:01:27 poslijepodne »

tako bi i pokojni vrano, bir vaktile, pȍkoj mu duši, u najvećoj strki - na koncerat

Offline kamenjarka

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #286 : 01 Veljača 2010, 18:14:31 poslijepodne »
znači, misto kroz tunel pribacivaće nas eliopteron  :o

Čini se da će tako bit još neko vrime jer će se tunel,kako se priča,ipak konzervirat :(

Završit će se i on jednog dana pa će valjat bar nama u Zagvozdu,a na kraju krajeva čini se da je samo zbog nas i probijen i to samo da bi mogli do plaža ,nekretnina,provoda,zabave,šetnje uz more na misečini...aaaaaa ;) Zbog malo Zagvožđana toliki veliki državni trošak...ima bit da smo zamiritali ;D ;D ;D

Sad vi nastavite i ajdete kud god oćete i na čemu oćete skupa sa Zvjezdanim stazama,"protrkom",ventilima,stiskanjima,odušivanjima,vektorima ... Sritan vam put,a nama mirno more  :smil443643319dc3d6ai:
« Zadnja izmjena: 01 Veljača 2010, 19:06:39 poslijepodne kamenjarka »

Offline nunu

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • SATAN GUDARSKI
PRDE BEZVEZE
« Odgovori #287 : 01 Veljača 2010, 19:24:18 poslijepodne »
neka si im kazala
prde bezveze
i love my bike

Offline likarija

• Gožđeno pero foruma
  • Nu me!
    • Oldtimer klub Zagreb
« Odgovori #288 : 01 Veljača 2010, 21:58:48 poslijepodne »
Čini se da će tako bit još neko vrime jer će se tunel,kako se priča,ipak konzervirat :(

Završit će se i on jednog dana pa će valjat bar nama u Zagvozdu,a na kraju krajeva čini se da je samo zbog nas i probijen i to samo da bi mogli do plaža ,nekretnina,provoda,zabave,šetnje uz more na misečini...aaaaaa ;) Zbog malo Zagvožđana toliki veliki državni trošak...ima bit da smo zamiritali ;D ;D ;D

Vako, kad se sve baci na papir... :spidom
Cinije je uzet van placove na moru i dat zagorivo... ;D

:orilo
:starac

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #289 : 02 Veljača 2010, 08:13:03 prijepodne »
Citat:
a šta je s Potjehom ??

triba najprije vidit ko je o čemu pisa
ko je počejo temu o protoku
potom u kojim uvjetima vrijedi koji zakon
ter potom pričati napose ako se oće o nastrujavanju zraka na male otvore
ali u posebnoj temi po mogućnosti
znan ja da ti meni oš dokazat da si pametna

Offline mcora

• ružna, zla i stara
« Odgovori #290 : 02 Veljača 2010, 11:57:39 prijepodne »

Sad vi nastavite i ajdete kud god oćete i na čemu oćete skupa sa Zvjezdanim stazama,"protrkom",ventilima,stiskanjima,odušivanjima,vektorima ... Sritan vam put,a nama mirno more  :smil443643319dc3d6ai:

ako ste još koga ovako lijepo ispratili ... štošta mi je u toj zavrzlami oko tunela jasnije

:mcora
Kad sam dobra, dobra sam, no kad sam zla, onda sam još bolja.

Offline kamenjarka

« Odgovori #291 : 02 Veljača 2010, 14:33:23 poslijepodne »
Vako, kad se sve baci na papir... :spidom
Cinije je uzet van placove na moru i dat zagorivo... ;D

:orilo

Za plac se većina i sama pobrinila,a za gorivo se uvik nađe...nama je bilo u interesu da možemo pravo,a ne okolokole ;D ;D ;D

ako ste još koga ovako lijepo ispratili ... štošta mi je u toj zavrzlami oko tunela jasnije

Ma mi svake godine lijepo ispraćamo,a ljudi se opet vraćaju... :spidom  bez obzira na "zavrzlame" ::)

Offline likarija

• Gožđeno pero foruma
  • Nu me!
    • Oldtimer klub Zagreb
« Odgovori #292 : 02 Veljača 2010, 15:38:02 poslijepodne »
Za plac se većina i sama pobrinila,a za gorivo se uvik nađe...nama je bilo u interesu da možemo pravo,a ne okolokole ;D ;D ;D

Pravo, pravo nego šta.

:zivili
:starac

Offline andjeo gabriel

« Odgovori #293 : 02 Veljača 2010, 23:17:20 poslijepodne »
Kamenjarko, mene nisi ni dočekala, a kamoli isparatila! ::)

Offline benco

• Forumaš sa stavom...
  • Kada čovjek prešuti istinu, kamen progovori!
« Odgovori #294 : 03 Veljača 2010, 17:47:09 poslijepodne »
TUNEL Sv. ILIJA ILITI Matematika bezrazložnog straha

http://www.poskok.info/index.php?option=com_content&view=article&id=20369:tunel-sv-ilija-iliti-matematika-bezrazlonog-straha&catid=97:novo&Itemid=221
Tako dana 29. siječnja 2010. god. u glasilu „Slobodna Dalmacija“, novinarka Ružica Mikačić objavi tekst pod naslovom „Makarska strahuje od invazije iz Zagvozda“. Komentirajući (ne)raspoloženje uzrokovano probojem tunela koji je spojio Podbiokovlje sa Zabiokovljem, među ostalim je i sljedeće: „S one morske strane tunela, pak, suzdržano komentiraju podatke po kojima bi tunelom dnevno na Makarsku rivijeru trebalo stizati oko 6000 vozila sa po 2.5 osobe, odnosno 135.000 ljudi.

... Svakim danom čovječje je promišljanje sve kompliciranije ...

Offline mcora

• ružna, zla i stara
« Odgovori #295 : 03 Veljača 2010, 18:27:31 poslijepodne »

Biće je čula da smo iste race ...

Kad sam dobra, dobra sam, no kad sam zla, onda sam još bolja.

Offline kamenjarka

« Odgovori #296 : 03 Veljača 2010, 20:37:46 poslijepodne »

E da si se javio, lipo bi te dočekala,a još lipše ispratila! :huglove:

Offline andjeo gabriel

« Odgovori #297 : 04 Veljača 2010, 09:48:12 prijepodne »
Nema mi druge negoli pot pod noge i u Zagvozd :misli

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Nu, nunu
« Odgovori #298 : 12 Veljača 2010, 17:20:46 poslijepodne »
ko te plaća da pišeš ovakve gluposti?
kakve veze ima Josipović sa završetkom tunela?

Nu, nunu...

Izdvajam:

Citat:
Citat:
"...Na pitanje hoće li podržati završetak izgradnje tunela kroz Biokovo je rekao da na južnoj strani Biokova i nišu baš najsretniji zbog izgradnje tunela, ne zbog povezivanja Imotske krajine sa njegovom Baškom Vodom već zbog ekoloških posljedica no da započeto treba i završiti..."

Stoga sam napisao sljedeće:
"...Može li se i smije li se ovo očitovanje našeg predsjednika tumačiti kao glupa i nespretna izjava ili je ipak tu riječ o RASIZMU obzirom da se ne želi pomoći priključku svog kraja na brzu prometnicu tj. autoput odnosno jer to bi moglo značiti da su ljudi sa sjeverne strane Biokove nacističko-rasistički kazano zapravo smeće i kao takvi ekološki problem po svom postojanju i mogućem "tunelašom" izlazu na more u blizini južnobiokovskih domorodaca? ..."

Nu, nunu...meni je poznata tvoja, u forumaškim upisima, zločestoća ...kao i podvaljivanje uz ogavnu šprdnju koju sebi forumašeći dozvoljavaš, nu, nunu ne zamjeri ako kod tebe prepoznam s vremena na vrijeme i frustriranost različitošću poglavito ako se ista na zavičajno naslanja.

Samo da te još jednom podsjetim na tvoj upis:
Citat:
ko te plaća da pišeš ovakve gluposti?
kakve veze ima Josipović sa završetkom tunela?
Dakle, nitko me ne plaća i forumašanje mi je ajmokazati hobby, razbibriga, druženje, zadovoljstvo, edukacija, zezancija, informacija...dakle, možda bi bolji odgovor od "Nitko me ne plaća za forumašenje i pisnje onog što ovdje pišem" ovaj odgovor "sam sebe plaćam i snosim troškove i posljedice za forumašenje i pisnje onog što ovdje pišem"
 Tko tebe plača da ih čitaš i tako pripametno meni dociraš?
Držim za tebe da si inteligentna osoba, ali opet ne razumijem kako to i zašto mene pitaš ono što trebaš pitati onoga tko je pitanje o tunelu i postavio pa takav odgovor od Ive Zoranovića tj, Milanovića odnosno Josipovića dobio.
Obzriom mi daješ prostora za sumnju u tvoj intelekt idem ti još jednom ponoviti:

1. Novinar pita Zoranovića
2. Milanović odgovara
3. Ja komentiram tog istog Josipovića odgovor
4 Ti meni spotičeš ono što su razgovarali novinar i Ivo?!?!?!

Koji ti je? Šta briješ bzvz i kome se zašto obraćaš? To meni ti nešto jer ja njega držim kao ništa? Samo zato? Ma daaaj...

Citat:
kako ne znaš pročitati Josipovićevu poruku ja ću ti pomoći:
TUNEL JE NOTORNA GLUPOST ALI KAKO JE DO SADA SPISKANO 156 000 000 KUNA
TREBA GA ZAVRŠITI
Vrlo dobro ja znam pročitati ono što Milan-Zoran-Josip_ović neodgovorno odgovara a tebi svejedno hvala na tvojoj verziji isčitavanja njegove ekološke svijesnosti pri poimanju npr. povezanosti s bilo koje strane gledano!

Moje mišljenje o tunelu se ne sjećam da sam negdje iznio a ako doista i jesam svakako je drugačije od onog što ga ima Milan-Zoran-Josip_ović a poglavito je različito od tvog tumačenja njegovog rasističko-ekološkog očitovanja.

Želim i sam budućeg nam predsjednika doživljavati "bezgrešnim" ali za početak mu ovako glup i rasistički-možebitno tumačeći odgovor stavljam u minus rubriku.

Također sam napisao još nešto:

Može li se i smije li se ...ovo očitovanje našeg predsjednika tumačiti kao glupa i nespretna izjava

Zašto nemaš mrvu pristojnosti i odgovoriš na takvo pitanje s da ili ne odnosno da se može ili ne može tako tumačiti...već si sebi dao za pravo mene prozivati samo stoga što vidim da taj krupnokrupac sebi dozvoljava nešto što jedan predsjednik svih Hrvata pa i građana RH ne smije dozvoliti.

Sto mu gromova!
"...bit će svega samo nas ne će..."

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
nu orilo
« Odgovori #299 : 12 Veljača 2010, 18:00:06 poslijepodne »
Citat:
Stoga sam napisao sljedeće:
"...Može li se i smije li se ovo očitovanje našeg predsjednika tumačiti kao glupa i nespretna izjava ili je ipak tu riječ o RASIZMU obzirom da se ne želi pomoći priključku svog kraja na brzu prometnicu tj. autoput odnosno jer to bi moglo značiti da su ljudi sa sjeverne strane Biokove nacističko-rasistički kazano zapravo smeće i kao takvi ekološki problem
 po svom postojanju i mogućem "tunelašom" izlazu na more u blizini južnobiokovskih domorodaca? ..."

opet ponavljaš gluposti i konstruiraš ali ja ti tu ne mogu pomoći
da si htio poslušati znao bi da Josipović govori o ekološkim poslijedicama za park prirode Biokovo a ne o tvojim smiješnim izvedenicama rasizma

pa poslušaj(ne samo čitat nego i poslušat)
http://www.radioimotski.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=54:buduci-predsjednik-rh-prof-dr-ivo-josipovi-dao-kratki-intervju-radio-imotskom&catid=35:politika&Itemid=65

Citat:
Nu, nunu...meni je poznata tvoja, u forumaškim upisima, zločestoća ...kao i podvaljivanje uz ogavnu šprdnju koju sebi forumašeći dozvoljavaš, nu, nunu ne zamjeri ako kod tebe prepoznam s vremena na vrijeme i frustriranost različitošću poglavito ako se ista na zavičajno naslanja.

ne prdi i ne vriđaj
nema doli različitosti jer da ima nebi ti dva puta trča u zabreg

što se mene tiče
da mi nije čaće,matere,few good men
,modrog jezera u proliće i mora na četrespet minuta ne bi me zavičaj vidio
a ni ja njega(da se ne lažemo)
i love my bike