Tko to tamo.... > Foto / video kutak

PLAŽE

<< < (6/6)

Potjeh:

--- Citat: Thadée - 24 Srpanj 2013, 12:29:12 poslijepodne ---yebo plažu kad se ne njoj ne moš čestito ni prisuć nego se moraš motat u peškire, skrivat iza busija i što ti ja znam, sve kako ne bi povrijedio moralne osjećaje građana. dakem, dovoljno dužine i širine pa se ko čeljade svučeš i obučeš...
--- Kraj citata ---
Na Vrulju se može pristupit jedino s mora, pa ti ne triba kabina za prisvlačenje jerbo si na brodu već u kupaćican. Ti samo nako tučeš kontru radi reda. Što se tiče sisa, nije tema.

Thadée:

--- Citat: Potjeh - 24 Srpanj 2013, 20:01:54 poslijepodne ---Na Vrulju se može pristupit jedino s mora, pa ti ne triba kabina za prisvlačenje jerbo si na brodu već u kupaćican. Ti samo nako tučeš kontru radi reda. Što se tiče sisa, nije tema.

--- Kraj citata ---

oprostit ćeš.

ako dođeš s brodom skočiš u vodu i iziđeš na plažu. OK? i sad stojiš u mokrin gaćan pola sata.... ma daj molim te, pa to je kontra osnovnih zdravstveno-tehničkih uputa za korištenje muških genitalija.

meni je doktur (neću ga imentovat) reka' - čim iz vode, prisvuci suve gaće i ne boj se - alatka će te služit i u kasnoj životnoj dobi. drugovačije riskiraš svašta, a kad jednom padne - ne diže se....

na ostalo se nisi ni referira, osim sisa, koje nisu tema...

Potjeh:

--- Citat: Thadée - 25 Srpanj 2013, 14:03:35 poslijepodne ---na ostalo se nisi ni referira, osim sisa, koje nisu tema...

--- Kraj citata ---
Sidit u birtiji na plaži prosječan Hrvat sebi baš ne mere priuštit, a ako more unda to ne iđe uz štivo nego uz ekipu. Na pivu na plaži se iđe ako si srio koga iz Imockoga i imaš o čemen divanit.  :neznam
Meni je najveći gušt jutri rano pričekat da sunce proviri iza Bijakove i unda u more otplivat do konopa. Kad se vratin čitat štogod teološko dok ne ugrije, a to je najdalje do 9.30. Popodne iza 18 more u more, a ni ne triba. Jutro je zakon.

Thadée:
od gostijona za prosječne hrvate ne more se proć ni po imotskom, a kamoli po zagrebu.... svaki božji dan u svako doba dana (i noći) raja sjedi i krade bogu dane (i noći)....

a druga je priča ovo o čemu ti govoriš - ekipa i pivica. to ti je malo skuplji model sjedenja prid "zadrugom" ili prid "dućanom". naravno da je to teško priuštit kad nije smisao u druženju uz čašicu, već je smisao doć i pokazat da imaš. unda krenu čašćenja, runde i sve ostalo u čemu naš pripobožni puk (inače jako nesklon svim kapitalističkim manifestacijama materijalnog bogatstva) uživa, pače brez čega se osjeća jadno i bijedno...

svi oni suze rone za socijalnom jednakosti i pravdom, a kad čuju da je j.p. sartre intelektualni guru tog i takvog promišljanja po cile dane sidio u kavani uz jednu kratku kavu, unda ga đavlu šalju škrta, a kad im još kažeš da je odbio nobelovu nagradu (lipa je to para, i još k tomu u dolorima) unda im padne škura na oči i vrlo vjerojatno bi ga (pored sve svoje pripobožnosti) prokinuli nogom u guzicu, budalasta i luda.

ali dobro, nismo svi isti.... prihvaćam ja mišljenje i da se sa 24 sata nema što puno radit u gostijoni, ne financira katolička banka te novine da bi čovjek sjedio u kavani (i čitao), oli se ne daj bože obrazovao - bolje je ovako, s nogu malo natankat informacija i unda po cile dane, u hodu kukat nad svijetom u koje živimo. bojin se samo da će i tom kurvinom piru doći kraj, samo neka aktuelni papa poživi u zdravlju.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju