Autor Tema: Zbirka duhovne poezije  (Posjeta: 1065 )

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
Zbirka duhovne poezije
« : 03 Lipanj 2015, 09:18:16 prijepodne »
Dragi forumaši (ako vas još ima),
zanima me što mislite o tome da udruga Imoart napravi izbor pjesama i objavi zbirku duhovne poezije naše Spidom?
Vjerujem da ovdje ima stručnih ljudi koji bi mogli napraviti dobar izbor, a financirati takvo nešto je puno lakše ako se udruži nas 10 ili 20 umjesto da to uradim ja sam. Radi se o iznosu od nekih 5-6 tisuća kuna.
Pitate se zašto baš poeziju od Spidom, a ne od nekoga drugoga od brojnih dobrih pjesnika s Imoarta? Postoje dobri razlozi za to o kojima ne bih javno, ali vas uvjeravam da su dovoljno dobri. Nisam protiv da napravimo i neki drugi izbor, ako ova priča uspije.
Da čujem što mislite i biste li sudjelovali u ovome?

Offline Bude li bed

• Tek se pojavio na forumu...
Odg: Zbirka duhovne poezije
« Odgovori #1 : 05 Lipanj 2015, 21:46:57 poslijepodne »
Plemenita akcija plemeniti Potješe.
Podržavam i sudjelujem. :love

Offline belevarac

• Moderator
  • Sve zna, sve čita, svugdje piše...
« Odgovori #2 : 08 Lipanj 2015, 14:25:06 poslijepodne »
Za 5 dana imash 16 ulaza (odbij moja 3-4). Da bi tiskao sbirku pisama (100-tinjak stranica, meki uvez, bez PDV-a), triba brat-bratu 6.000 kn. To znači 60 subesidnika po 100 kn. Kad tjesh imati toliko ulaza, a kamo li toliko darovatelja. U svakom slučaju racsunaj na mojih 100 kn.
Znameniti grad na obali, Olisippo [Lisabon], csuven zbog svojih kobila koje zatrudne pomochu zapadnog vitra (Plinije Stariji)

Offline vinx

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #3 : 08 Lipanj 2015, 23:32:30 poslijepodne »
...pratim.
Nisam baš u tijeku.Od mene 100 kn.
Upute za slanje..kad se to skalupi.
« Zadnja izmjena: 08 Lipanj 2015, 23:35:48 poslijepodne vinx »

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #4 : 17 Lipanj 2015, 14:43:13 poslijepodne »
Bude li bed, Belevarac, vinx.  :)
Svaka čast. Hvala što ste se uopće odazvali na ovoj temi, pa i ako ne uspijem ovo realizirati.
Lipo je znati da ima ljudi koji bi odvojili novce od sebe za druge, posebno za neke stvari koje ne site tijelo, nego dušu. Ja mislim da sam truba za poeziju, ali da znadem prepoznati dobru pjesmu.
Kad stignem napravit ću nekakav izbor i konzultirati vas na ovoj temi. Kako trenutno nisam pri kinti i sam trebam vratiti neke dugove, držim ovo dugoročnim projektom. Bitno je da se radi na njemu.
Još jednom hvala. Nadam se da ne bude bed.

Offline vpavic

« Odgovori #5 : 17 Lipanj 2015, 20:53:08 poslijepodne »
Lijepo od tebe Potješe i za svaku pohvalu. Znam da ti je cilj plemenit kao i srce pa ću ovaj projekt podržati na koji god način uzmognem.
Dobro bi bilo sve prirediti, tj. odabrati šesdeset do sedamdeset pjesama, tematski ih posložiti naravno skupa s autoricom.
Dati na lekturu i napraviti prijelom.
Osmisliti naslovnicu svakako u suglasnosti s autoricom koju ovom prilikom lijepo pozdravljam.
I tebi veliki pozdrav veliki čovječe. :096

Offline belevarac

• Moderator
  • Sve zna, sve čita, svugdje piše...
« Odgovori #6 : 19 Lipanj 2015, 20:31:42 poslijepodne »
Evo, ako triba, ja tju prielomiti knjigu. Naravno to ne ukljucsuje korice (to ne radim).
Znameniti grad na obali, Olisippo [Lisabon], csuven zbog svojih kobila koje zatrudne pomochu zapadnog vitra (Plinije Stariji)

Offline vpavic

« Odgovori #7 : 01 Srpanj 2015, 14:58:20 poslijepodne »
Merkat medija će predložiti (uredniku ili autorici) i grafički urediti naslovnicu. 

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #8 : 04 Srpanj 2015, 09:01:23 prijepodne »
Izvrsno! Hvala vpavicu. Stvari će se polako rješavati.  :)
P.S. Nisam mogao doći u Ričice. Bio je radni dan. Ipak sam od aurore čuo glavne detalje s predstavljanja.
Čestitam i veliki pozdrav!