Autor Tema: In - imotske novine  (Posjeta: 24845 )

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
Odg: In - imotske novine
« Odgovori #15 : 14 Veljača 2009, 18:12:19 poslijepodne »
Pretplata je definirana, obrazac i informacije so otisnute na jednoj stranici, a kome se ovo čini prekomplicirano nek samo nazove broj uredništva. Što se distribucije tiče, svak tko se malo potrudi može lako doći do primjerka, ona ima svoje zakonitosti i mogućnosti, ne kažem da još nema propusta, ali radi se na tome. Cijene se sugestije koje bi bile vjerodostojne.  :)
Dosta parola.

Insomnia

• Gost
« Odgovori #16 : 14 Veljača 2009, 18:54:02 poslijepodne »
Pretplata je definirana, obrazac i informacije so otisnute na jednoj stranici, a kome se ovo čini prekomplicirano nek samo nazove broj uredništva.

moj propust jer jednostavno nisam imala prilike čitati novine niti sam uspjela doći do primjerka, a na portalu nisam našla ništa o preplati.

Cijene se sugestije koje bi bile vjerodostojne.  :)

vjerodostojne?!  -?  treba cijeniti svaku sugestiju čitatelja, pogotovu onih potencijalnih.

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #17 : 15 Veljača 2009, 12:25:49 poslijepodne »
Tako je, pametno naše, nisam drugačije ni mislio nego sam još nešto htio reći:toliko je svakakvih prijedloga da se ne mogu baš svi uvažiti (tvoj je, evo, dobar).
Uskoro će upute za pretplatu biti i na portalu.
« Zadnja izmjena: 17 Veljača 2009, 11:48:30 prijepodne Slovak »
Dosta parola.

Insomnia

• Gost
« Odgovori #18 : 17 Veljača 2009, 12:27:06 poslijepodne »
izvješćujem vas da sam jučer saznala da u zag-a ima kupiti IN, a kako je tamo relativno zgodno zagraditi autom drugo auto na parkingu, izletila sam preko ceste brzinom munje i kupila jedan primjerak :)

pročitala sam samo domjanovu i tomčevu kolumnu, ostalo ostavljam za danas.

film nisam pogledala, ali nisam sigurna niti da hoću dok ne prođe zima. tmurne, teške i depresivne teme ex-jugoslavenskih filmova, nikad mi nisu pasale preko zime...

pretplatu ću izvršiti tako što ću uplatiti preko interneta iznos na žr i telefonom obavijestiti nadležne, kao što o svojoj nakani izvješćujem i odgovorne koji pišu ovdje, na ovom forumu :)

Offline likarija

• Gožđeno pero foruma
  • Nu me!
    • Oldtimer klub Zagreb
« Odgovori #19 : 17 Veljača 2009, 19:16:57 poslijepodne »

dobro, pretplata je OK, ali...
di se mogu kupiti da se vidi što je to ?
:starac

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #20 : 19 Veljača 2009, 23:54:13 poslijepodne »
U Zagrebu u Didovim snovima, u osijeku na večeri runovićana, uskoro u splitu na više mjesta.
Ko ne naleti isprva, nek pita, lipa rič ne košta ništa.
Ima u zaga, u biloga, u malenice, po mnogim dućanima, benzinskim postajama. U urugvaju još nema na kiosku.
« Zadnja izmjena: 20 Veljača 2009, 00:02:39 prijepodne Slovak »
Dosta parola.

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
Odg: In - pretplata
« Odgovori #21 : 21 Veljača 2009, 18:16:50 poslijepodne »
Pretplata

Svi oni koji borave izvan Imotske krajine, novine mogu najjednostavnije dobiti putem godišnje (288 kn) pretplate. Potrebno je nazvati uredništvo na tel. (021) 843 163 u prijepodnevnim satima ili tijekom cijelog dana na mob. 099 210 3636. Cijena godišnje pretplate za zemlje Europske unije je 70 eura, a za ostatak svijeta 100 USD. U sve oblike pretplate poštarina je uračunata.
« Zadnja izmjena: 22 Veljača 2009, 21:10:20 poslijepodne Slovak »
Dosta parola.

batakljun

• Gost
« Odgovori #22 : 24 Veljača 2009, 10:25:23 prijepodne »
glede novina (o prvom broju pričam jer sam samo njega i vidio), pitam uredništvo di su iščupali zdravka tomca, i kakve on kuurčeve veze ima s našim zavičajem?

neka se stara komunjara jeebe i svoju "novu" pamet neka prosipa negdi drugo, a ne da nama čestitim hrvatskim nacionalistima zagađuje prostor.

ne budu li moje primjedbe uvažene u sljedeća 2-3 broja, nikad više te novine u ruke!

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #23 : 06 Ožujak 2009, 15:21:25 poslijepodne »
Najavljujem kako će u sljedećem broju novina biti objavljeno nekoliko pjesama iz Krijesnica.
Batakljune, kad bi svakom genijalcu išli ugodit', mogli bi odavno zatvorit butigu.
Dosta parola.

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
političari i jednoumlje protiv INa
« Odgovori #24 : 07 Ožujak 2009, 15:34:09 poslijepodne »
glede novina (o prvom broju pričam jer sam samo njega i vidio), ...ne budu li moje primjedbe uvažene u sljedeća 2-3 broja, nikad više te novine u ruke!

Batakljune, pročitaj drugi broj i ubij se dimom kojeg progutaš dok pod glavom gori prvi broj IN-a i kad prije toga pročitaš ovaj svoj neumjesni komentar!

Bravo za IN uredništvo i svakog potpisnika! ...izvrstan posao - veselim se 3. broju u sljedećem izdanju ...

Toliko ste bolji od svega što je Imotsko novinstvo napravilo i izbacilo do sada da je to zabrinjavajuće i postavlja se pitanje šta se do sada čekalo?

Nadam se kolumnama: Vuka Karadžića, Zdravka Tomaca, Miljenka Jergovića ili MoameraElGadafija...samo ih dajte...jer udruženi svi dušmani i različitosti zajedno nemaju snagu kao ostatak novine koji nadlazi sve lokalne novine koje mi dolaze pod ruku. (zapravo i nije toga puno)

Nikako se ne slažem s tobom Batkljune i s tvojim prigovorima IN-u samo na osnovu jedne kolumne ili 3 teksta iz samo jednog/dva broja u odnosu na ukupnost cijelog izdanja i sasvim nove serije brojeva i pristupa drugačijem konceptu. To ne samo da je zločasto i uskopolitično od tebe inače skučeni BATAkljune već i mizerno uz tradicionalnu varušku samodopadljivost. Zgrožen ovakvim podrivanjme privatne novine pitam se treba li opet IN ztvoriti svoje stranice i da sve ostane na sjeni sjene nekadašnje Imotske krajine. Uostalom zamišljam BATAKljuna kao urednika Imotske krajine (umjesto Ante Aračića) uz podršku grada Imotskog i općina sa područja Imotske krajine..pa bi možda IN imao od koga učito? Do tada...

Bravo za IN i samo naprid.

"...bit će svega samo nas ne će..."

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #25 : 07 Ožujak 2009, 18:51:52 poslijepodne »
1 : koliko je slobodan tisak?
2: koliko je mali pri-tisak.
Nitko ne bi trebao vršiti bilo kakav pritisak na slobodu govora i izražavanja, to je osnovni program udruge izvor koja je vlasnik i osnivač novina. Koliko će udruga ostvariti svoje zacrtane ciljeve, pokazat će vrijeme.

Dosta parola.

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
Odg: In - crop pretplatnice (iz cmika)
« Odgovori #26 : 09 Ožujak 2009, 16:18:05 poslijepodne »

Citat:
imagesforme?

probaj izbrisati sve sto se nalazi iza onog .jpg

Insomnia
« Zadnja izmjena: 11 Ožujak 2009, 14:15:19 poslijepodne Insomnia »
Dosta parola.

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
« Odgovori #27 : 09 Ožujak 2009, 17:11:38 poslijepodne »
 -?

batakljun

• Gost
Odg: političari i jednoumlje protiv INa
« Odgovori #28 : 10 Ožujak 2009, 11:52:51 prijepodne »
Batakljune, pročitaj drugi broj i ubij se dimom kojeg progutaš dok pod glavom gori prvi broj IN-a i kad prije toga pročitaš ovaj svoj neumjesni komentar!
dragi orilo, drugi broj još nisam dobavio, zahvaljujući "izvrsnoj" distribuciji, ali kad i ako ga se dočepam nemam namjeru paliti onaj stari.

Citat:
Nikako se ne slažem s tobom Batkljune i s tvojim prigovorima IN-u samo na osnovu jedne kolumne ili 3 teksta iz samo jednog/dva broja u odnosu na ukupnost cijelog izdanja i sasvim nove serije brojeva i pristupa drugačijem konceptu.
moja primjedba, kao osobe koja je platila novine je ravnopravna svakoj drugoj pa i tvojoj. doista ne znam što zdravko tomac radi u imotskim novinama.

Citat:
Zgrožen ovakvim podrivanjme privatne novine pitam se treba li opet IN ztvoriti svoje stranice i da sve ostane na sjeni sjene nekadašnje Imotske krajine.
da nije navedena privatna novina, ovaj bi odlomak zvučao kao dogmatski proglasi iz razdoblja komunizma, pa gdje je tu prostor za zdravu i nezdravu kritiku, druže orilo?

Citat:
Uostalom zamišljam BATAKljuna kao urednika Imotske krajine (umjesto Ante Aračića) uz podršku grada Imotskog i općina sa područja Imotske krajine..pa bi možda IN imao od koga učito? Do tada...
iz mojih davnih upisa mogao si saznati da nemam ama baš nikakve veze petaljati se s novinama i novinarima, ne znam što bi me to moglo natjerati da napišem karticu novinskog članka, a kamoli da se bavim uređivanjem.

« Zadnja izmjena: 10 Ožujak 2009, 12:30:36 poslijepodne FCroaticum »

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
« Odgovori #29 : 10 Ožujak 2009, 11:56:18 prijepodne »
hmrghmrghm