Autor Tema: In - imotske novine  (Posjeta: 25103 )

Offline andjeo gabriel

• Ne može bez foruma i obrnuto...
Odg: In - imotske novine
« Odgovori #120 : 29 Ožujak 2010, 00:18:33 prijepodne »
I za čudo triba plodno tlo! ;D

Offline kamenizg

« Odgovori #121 : 29 Ožujak 2010, 01:18:29 prijepodne »
... imaš li konkretan prijedlog s obzirom na postojeće portale i njihovo stanje? ne mogu odgovarati na uopćenu ideju koja zvuči dobro...
Imam konkretan prijedlog, ali triba mi 100 tisuća kuna misečno !!!  :P
O TEMPORA, O MORES!!!

Offline andjeo gabriel

« Odgovori #122 : 29 Ožujak 2010, 09:34:41 prijepodne »
Ja bi bio zadovoljan sa pola ;D

Offline barack

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
« Odgovori #123 : 29 Ožujak 2010, 11:01:13 prijepodne »
i razgonin novine dikad.

Citat:
orilo:Moje divljenje na dosadašnjim postignućima a svima koji iz bilo kojeg razloga ne prate tiskano izdanje Imotskih novina moja iskrena sućut.
Slaba ti je rađa...
 :(
Je, daštaje...

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #124 : 29 Ožujak 2010, 14:56:44 poslijepodne »
Imam konkretan prijedlog, ali triba mi 100 tisuća kuna misečno !!!  :P
ne stoje ti optužbe o malograđanskoj razjedinjenosti. slika iz zagreba nikad nije jasna. naši iz zagreba bi to stalno znaju kako i kako je jednostavno. kad se počene o konkretnom, nitko nema pojma o situaciji, nitko se ne vraća. a mi, vamo dloi, ne solimo kako bi vi trebali u zagrebu. dođte bratjo malo ovde, pa vidite kako se ovde diše.
Dosta parola.

Offline boboim

• ništa ne zna, ništa ne čita...
« Odgovori #125 : 29 Ožujak 2010, 16:24:45 poslijepodne »
Pa ako netko ima dobru, isplativu ideju, mislim da nije problem dobiti od banke kredit  :)

A što se tiče konkretnosti, istu treba ostaviti ljudima koji znaju i koji imaju hrabrosti

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
trpo ugazio u ćukinje govno
« Odgovori #126 : 07 Travanj 2010, 09:28:36 prijepodne »

jedna vjestica iz novog broja imotskih novina mene se posebno dojmila (i usput me dobro nasmijala) pa ću ju ovdje prenijeti:

Trpimir Jonjić neku večer je sav ljutit svratio u redakciju novina, cijelo vrijeme stojeći na jednoj nozi, kao kakav pijetao na hladnoći.
- Vidite ovo!, rekao je pokazujući prstom na cipelu koja je stajala podignuta u zraku.
- Upravo sam se sredio jer idem na večeru s prijateljima, kad usred grada ugazim u pseći izmet! Pišite o tome, sam ništa ne mogu!, nastavio je Trpo stojeći još uvijek na jednoj nozi. Ubrzo je nazvao kući i dobio zamjenski par cipela.
Doista, borci za prava životinja glasni su kad je u pitanju njihovo pravo, ali šute kad ih se proziva za neodgovorno ponašanje koje prouzrokuje neugodne probleme ostalim stanovnicima grada ili sela koji možda nemaju svog kućnog ljubimca, ali to ne znači da mrze životinje.
Evo jednoga pozitivnoga primjera. Slijepac koji ima psa vodiča za slijepe osobe trenutno živi u inozemstvu, ali kad se vrati u Zagreb, za vrijeme šetnje svoga psa po Zrinjevcu u džepu nosi plastičnu vrećicu. Kad njegova Afra obavi nuždu u parku, čovjek, iako slijep, na ruku stavi plastičnu vrećicu i baci izmet u kantu za smeće. To imotski vlasnik psa vjerojatno nikad ne bi učinio. A ovi na selu, koji drže odvezane svoje vučjake ili šarplanince, pitbullove i ostalu zvjerad koja višekratno napada ljude, što li Društvo za zaštitu životinja misli o tome i zaštiti ljudi...Ili je najbolje uzeti sačmaricu i problem riješiti po kratkom postupku, bez suđenja?! (ik)

svaka čast za ovu duhovito-žalosnu vijest. ne ćeš ju nać u ovakvom obliku u dnevnim novinama a ja šetajuć po splitu plešem sirtaki među ćukinjin govnin. *eba i pas nekolturne i nji i ćukenja!!! za me je psihički poremećen svaki vlasnik psa u gradu...ima on pudlice il doge, svejedno.

batakljun

• Gost
« Odgovori #127 : 07 Travanj 2010, 11:25:34 prijepodne »
ma pravi se javio, koliko je komunalnog smeca ostajalo nakon njegove smjene dok je radio u biritji, misli on da se to brzo zaboravilo.

a sto se tice toga da se sredio za veceru, obicne nike tene i nepopeglane rabatinke - ajme!!!

konacno, ma koja su to priseravanja sa slanjem drugih cipela od kuce, mogao je par metara dalje obrisat postolu o travu i bog te veselio. e i meni svako velika nužda dize zivce.

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #128 : 07 Travanj 2010, 12:16:34 poslijepodne »
ma pravi se javio, koliko je komunalnog smeca ostajalo nakon njegove smjene dok je radio u biritji, misli on da se to brzo zaboravilo.

a sto se tice toga da se sredio za veceru, obicne nike tene i nepopeglane rabatinke - ajme!!!

konacno, ma koja su to priseravanja sa slanjem drugih cipela od kuce, mogao je par metara dalje obrisat postolu o travu i bog te veselio. e i meni svako velika nužda dize zivce.
mene čudi da ti bato predlažeš da još i travu uništava, a znaš da trave ni za lika nema u blizini. ko zna di trpo stoji zna da je moga odskakutat u kuću na jednoj nozi, ko što je valjda i učinio (vjerojatno i na obe noge, neizuven, i još ženi izbrlja tapet), ali priča je priča...

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #129 : 07 Travanj 2010, 20:54:50 poslijepodne »
nakon ove fotke naiđem u gradu na kappine cipele, malko je jedna požutila na izlogu, ali 50 kuna. pajdo kupio, 42. šta je ovdje smiješno, potiješe?!
Dosta parola.

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #130 : 07 Travanj 2010, 23:02:56 poslijepodne »
kako šta je smišno slovače. vidider samo trpe s jednom cipelon i jednon tenon i ostani ozbiljan a di su druge stvari. u cilon imockon dva-tri pasića a on uspio ugazit. ajd slovače ne budali. nisi zar ti članak pisa  ::)

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #131 : 08 Travanj 2010, 22:37:53 poslijepodne »
dakako da jesam, makar nisam bio prisutan u redakciji u to vrijeme trpimirova ugaza u govance nego mi je punč, kao i uvijek, dao bizaran zadatak da pišem o nečemu ščime nisam upoznat.
Dosta parola.

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
IK dobila nagradu županije
« Odgovori #132 : 08 Travanj 2010, 23:13:31 poslijepodne »
napisao konzument im trash-a, 08 Travanj, 2010 - 02:09:50
Kakve veze imaju Imotske novine s Imogtskom krajinom? Pomiješali ste malo. Krajina je nagradu dobila samo zato što izlazi 4 desetljeća, što sa sadašnjim urednikom, nema nikakve veze. Radi se o nekad solidnom listu u kojem se moglo pročitati dobrih lokalnih tekstova i kolumni, koje se bile legendarne. U zadnjih nekoliko godina, na žalost, pretvorile su se u marginalno, manje desničarsko, a više ...izbrisano, koje zagađuje ionako nikakav medijski prostor u Im. Imotske novine, zapravo, unatoč trudu novinara, izgledaju kao jednavelika školska zadaća na temu ljubavi prema rodnoj grudi. S izuzetkom nekih kolumni potpunih političkih marginalaca, koji se na stranice normalnih novina probijaju samo slučajno, većina tekstova nanizanih bez glave i repa bavi se sladunjavim kvazilokal-patriotizmom, koji nema nikakvu novinarsku, a pogotovo literarnu vrijednost. Radio Imotski je miljama ispred takve konkurencije, a i on je zapravo imitacija relevantnog medija, ali mu fali samo malo kadra i ne sumnjam kako bi pronašao svoje mjesto na medijskom tržištu. Internetski portali su pozornica nerealiziranih intelektualnih potencijala, na sreću, dobro skrivenih talenata. Obiluju nebitnim, beskonačnim političkim raspravama, a informacije su mu stran i nebitan pojam... Izuzetak je lijepi, kulturni Raičev američki uradak, koji odskače i u tehnološkom i u sadržajnom smislu. Na žalost, u Im je, od lokalnih medija, već stoljećima, najbolja i najbrža, obična usmena predaja, kojoj tehnološka revolucija, nije naudila i ne bu!
« Zadnja izmjena: 09 Travanj 2010, 23:11:13 poslijepodne Admin »
Dosta parola.

Offline Leo

• Uhodava se na forumu...
« Odgovori #133 : 08 Travanj 2010, 23:43:06 poslijepodne »
Slovak, zaboravio si navesti  izvor ovog gore komentara

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #134 : 09 Travanj 2010, 00:51:29 prijepodne »
Slovak, zaboravio si navesti  izvor ovog gore komentara
naravno da jesam. objavio sam i registar branitelja, pa šta?! (vidi svak po linku?)ne, zeznuo sam link, ostao mi je čini mi se copy paste iz druge akcije, šteta! ono žuto doli trebao je bit link na radio, zar nije logično?
da popravim pogrešku, ovaj šut od 42 ml je prejak:
http://www.radioimotski.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=264:list-imotska-krajina-dobila-godinju-nagradu-upanije-splitsko-dalmatinske&catid=34:dogadaji&Itemid=63
« Zadnja izmjena: 09 Travanj 2010, 00:55:38 prijepodne Slovak »
Dosta parola.