Autor Tema: Filmovi - preporuka  (Posjeta: 43377 )

Offline nunu

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • SATAN GUDARSKI
Odg: DVD Filmovi - preporuka
« Odgovori #30 : 16 Svibanj 2008, 12:30:30 poslijepodne »
Citat:
Nunu srećo, di si ti meni?

točno sam znao kako ćeš reagirati na ovu moju opasku a da pratiš forum zna bi da sam insomniji kaza:
"predvidiva si a predvidivost je dosadna".

je.e se meni ali uvlačiti mu se u svim postovima na svim temama postaje gadljivo
ko prijatelj ti to govorim.

ako ti čovjek pretenciozno sa ciljem da te omalovaži kaže:
Citat:
dojma sam potjeh da si ti "lovca" prepovršno shvatio.

GAZI GA A NE MU SE UVLAČITI!!!

pogotovo što je upravo on površni blefer
i love my bike

potjeh

• Gost
« Odgovori #31 : 16 Svibanj 2008, 12:44:25 poslijepodne »
Citat:
točno sam znao kako ćeš reagirati na ovu moju opasku a da pratiš forum zna bi da sam insomniji kaza:
"predvidiva si a predvidivost je dosadna".
Naravno da ćeš znat kad me znaš skoro 30 godina. Pratim donekle forum i znam da si to Insomniji napisa. Ovo je prvo mjesto na kojemu svoje kriterije primjenjuješ na mene. Zašto to mislim? Zato što meni predvidivost i nije baš dosadna. Sjeti se: ti si liberal, a ja konzervativac. OK?
Citat:
ako ti čovjek pretenciozno sa ciljem da te omalovaži kaže
Nisam to tako doživio. Napisao sam kako sam doživio. Ovdje drugi put svoj pogled primjenjuješ na mene. Sjeti se: ti si liberal, a ne ja. E, onda dopusti da istu stvar ne vidimo isto.
Citat:
GAZI GA A NE MU SE UVLAČITI!!!
Nadam se da vidiš da mi nije cilj gaziti nikoga. BataKljunu se ovdje nisam uopće uvlačio, kako ti kažeš. Čak sam mu suptilno felša lopticu u sam kut stola riječima "Je, zato si ga i iša brže-bolje ponovo gledat". Nije čak bilo ni nešto suptilno. Kako to nisi primjetio? BataKljun sigurno jest. Mi imamo svoj način razgovora. Ti imaš svoj način razgovora. Gledam se ne uplićati u tuđe razgovore. Ne mislim doslovno na neuključivanje u razgovor dvoje ljudi na forumu. Ta na forumu smo i to je normalno. U nas Južnih Hrvata normalno je i da nekoliko ljudi istovremeno priča. Mislim na ovo: otkud ja znam sve činjenice iz odnosa tebe i BataKljuna ili Jure i Mate da bih mogao dati pravi sud o tome što je uvlačenje, što je gaženje. Uostalom, ja niti ne razmišljam na taj način.
« Zadnja izmjena: 16 Svibanj 2008, 12:50:43 poslijepodne Potjeh »

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #32 : 16 Svibanj 2008, 12:52:58 poslijepodne »
dobro,moguće da si u pravu
ajmo to utvrditi
mogu li ja otvoriti anketnu  temu naslova MOLIM MIŠLJENJE
u kojoj ću postaviti ovakvo pitanje:

"Imoartovci,mislite li da se potjeh svojim postovima u zadnje vrijeme uvlači batakljunu?"

mogu li?

i love my bike

potjeh

• Gost
« Odgovori #33 : 16 Svibanj 2008, 13:21:42 poslijepodne »
Može, naravno. Međutim, takva anketa ne će utvrditi istinu. Ona će manje više potvrditi stav simpatije ili antipatije koju određeni forumaš ima prema meni.
Uglavnom me ne vole Hrvatine jer im titram osjetljive žice. Ostalima sam manje-više podnošljiv.
Ja bih mogao postaviti ovakvo pitanje:

"Imoartovci,mislite li vi da je Potjehov stari drug Nunu malkice ljubomoran jer Potjeh svoje simpatije iskazuje i BataKljunu?"

Nunu, nikad nisam krio svoje simpatije za BataKljuna. Kako ga onda simpatiziram "u zadnje vrijeme"?
Doduše, kad se tek pojavio na forumu uhvatio sam ga na zub. Znao sam biti i grub prema njemu, ali mi nije uzeo za zlo. I što ćeš više: od ljutih protivnika postali smo dobri. I sad bi nas ti rastavio. Šmrc

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #34 : 16 Svibanj 2008, 13:47:04 poslijepodne »
Potjeh, nije moje da se miješam ali slonovi ti ugibaju.
i love my bike

potjeh

• Gost
« Odgovori #35 : 16 Svibanj 2008, 14:04:17 poslijepodne »
Vidim da ti se sviđa moj moto. Preuzet je iz "Alan Forda". To je savjet koji je sveprisutni Broj1 dao Hanibalu. Ja ga više shvaćam kao duhovnu poruku svima (i sebi) u smislu: "Nipošto, kažem vam, nego ako se ne obratite, svi ćete tako propasti." (Luka 13,5)

batakljun

• Gost
« Odgovori #36 : 16 Svibanj 2008, 14:22:36 poslijepodne »
Ni jedan lov ne može se mjeriti s lovom na ljude. Uzbuđenje lova na čovjeka možemo zavoliti tek ako mu se prepustimo dovoljno dugo, a uspijemo li, nikada više nećemo mariti za bilo što drugo.

E.H.

http://www.youtube.com/watch?v=sl7zhNTLM6A

« Zadnja izmjena: 16 Svibanj 2008, 14:31:22 poslijepodne BataKljun »

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #37 : 16 Svibanj 2008, 14:36:09 poslijepodne »
Citat:
Ja ga više shvaćam kao duhovnu poruku svima (i sebi) u smislu: "Nipošto, kažem vam, nego ako se ne obratite, svi ćete tako propasti." (Luka 13,5)

"Potjeh,nije moje da se miješam ali argumenti ti ugibaju"Nunu 16,5,08

i love my bike

potjeh

• Gost
Alvin i vjeverice
« Odgovori #39 : 11 Srpanj 2008, 17:16:39 poslijepodne »

Zabava za cijelu obitelj. Ne propustite pogledati s djecom.

Cijela priča počela je kad je inače miran, farmerski život običnih vjeverica naprasito prekinula ljudska ruka, koja je posjekla njihovo rodno drvo i poslala ga za Los Angeles. Po dolasku u taj velegrad vjeverice upoznaju frustriranog autora glazbenih tekstova, Davea Sevillea (Jason Lee). Iako mu nestašne vjeverice demoliraju pola kuće i dovedu ga na rub živčanog sloma, David u njima prepozna pjevački talenat te vidi njihovu zajedničku šansu za uspjeh. No, nemilosrdni kapitalistički zakoni i pohlepa pojedinaca će ubrzo zaprijetiti njihovom prijateljstvu i šansi za slavu.

potjeh

• Gost
Otok (Ostrov)
« Odgovori #40 : 27 Kolovoz 2008, 08:37:35 prijepodne »
Director:
Pavel Lungin

Writer:
Dmitri Sobolev

Release Date:
23 November 2006

Somewhere in Northern Russia in a small Russian Orthodox monastery lives an unusual man whose bizarre conduct confuses his fellow monks, while others who visit the island believe that the man has the power to heal, exorcise demons and foretell the future.

Offline miniMALAMAXImala

• Ne može bez foruma i obrnuto...
Mr Brooks
« Odgovori #41 : 27 Kolovoz 2008, 21:38:45 poslijepodne »
...i tako i to...

Offline miniMALAMAXImala

« Odgovori #42 : 27 Kolovoz 2008, 21:51:00 poslijepodne »
Citat:
Alvin i vjeverice

... gledala crtanu seriju ko mala, serija mi je draža od predvidivog filma. Vjeverice slatke, animacija odlična, ali stvarno predvidiv. Za djecu - super, ako neko ima sinkroniziranu verziju neka se javi.

p.s. E da... baš mi je bilo gušt čitat ove prethodne 3 stranice, lovci i jeleni, kukavice i gnjizda - hvala sudionicima.
...i tako i to...

potjeh

• Gost
« Odgovori #43 : 28 Kolovoz 2008, 07:53:22 prijepodne »
Citat:
ako neko ima sinkroniziranu verziju neka se javi
Javljam se.

Offline miniMALAMAXImala

« Odgovori #44 : 28 Kolovoz 2008, 13:09:12 poslijepodne »
Javljam se.

.... super! Imaš neki prijedlog (javi se na pp- da ne spamamo)?
...i tako i to...