Autor Tema: Euro 2008.  (Posjeta: 21338 )

potjeh

• Gost
Euro 2008.
« : 05 Svibanj 2008, 11:38:39 prijepodne »
Skupljate li sličite Euromanije ili lovu za pivo, ovdje je mjesto da to podijelite s nama. A kad počnu utakmice, možemo analizirati strategije, rezultate, a i žene mogu reći koju pametnu o tome koji igrač ima kakve noge...

Offline djshaba

• Iskusni forumaš...
Euro 2008.
« Odgovori #1 : 05 Svibanj 2008, 13:30:04 poslijepodne »

muhlo

• Gost
Odg: Euro 2008.
« Odgovori #2 : 14 Svibanj 2008, 20:37:16 poslijepodne »
Skupljate li sličite Euromanije ili lovu za pivo, ovdje je mjesto da to podijelite s nama. A kad počnu utakmice, možemo analizirati strategije, rezultate, a i žene mogu reći koju pametnu o tome koji igrač ima kakve noge...

Ne skupljam sličice ali imam jednu zgodnu obavijest za sve one koji idu na utakmice u Austriju na predstojeće Europsko prvenstvo.
Naime, Hrvatske željeznice uvele su zgodne linije za Beč i Klagenfurt za utakmice naše reprezentacije.
Samo za informaciju: ukoliko pet osoba zajedno putuje, cijene prijevozne karte po osobi su samo 165,38 kuna. Mislim kako se isplati, jer tko zna kako će biti ići automobilima.
Prva stvar je Slovenija sa svojim vinjetama, pa Austrija sa vinjetama... bolje je sjesti u vlak i... samo se ne naginjati kroz prozor!!!

Evo prijedloga: iznajmiti jedan vagon, na njega staviti zastavu IMOART forum i pravac Austrija!!!

Offline kamenizg

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #3 : 14 Svibanj 2008, 21:21:27 poslijepodne »
Citat:
IMOART forum i pravac Austrija

Muhlo, pa ti si genijalac, ajmo lipo prijave, za Euro na forum, nek se javi tko ima karte, akreditacije, nema karte itd. pa ćemo vidjeti što se more napraviti. Mislim kako će naš dragi RadioIM jedva dočekati uživo se javljati iz takovog vagona, a nešto bi i moja malenkost mogla i poslikati!!! :che
O TEMPORA, O MORES!!!

batakljun

• Gost
strizi za euro
« Odgovori #4 : 15 Svibanj 2008, 11:16:58 prijepodne »
potpuno podržavam prijedlog da se ekipa s foruma uputi na ejuro 2008. (naravno to se odnosi samo na one boljestojeće) i usput predlažem da vođa spomenute ekskurzije bude strizi. zašto? objasnit ću.

podrazumjeva se da je strizi u mogućnosti takvo nešto provesti u djelo (dokaz su priznanja billa gatesa), a uz to ovo je idealna prilika da se svi skupa odužimo velikom zaljubljeniku u nogometnu loptu. naime, sjećan se vremena kad smo bili pioniri - strizi nije mogao u prvi sastav, kad su došli juniori - strizi nije mogao ni na klupu za pričuve, a kad su stigli seniori - strizi više nije mogao stajati ni iza gola (bio je prestar za skupljanje loprti), tek sad kad su na red došli veterani - strizi je došao na svoje: igra, grije klupu i skuplja lopte, jedino mu je još neostvaren san da postane nogometni funkcionar.

smatram, dakle da bi vođenje puta do alpa bila idealna prigoda da naš nogometni fantazista učini korak naprijed i uključi se i u ovaj vid nogometne igre, s obzirom da mu recentne partije na travnjaku ne daju dovoljno garancije za dugovječan veteranski status na travnjaku.

Offline kamenizg

« Odgovori #5 : 15 Svibanj 2008, 11:59:55 prijepodne »
Citat:
potpuno podržavam prijedlog da se ekipa s foruma uputi na ejuro 2008. (naravno to se odnosi samo na one boljestojeće)
:tuc :beat
O TEMPORA, O MORES!!!

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
« Odgovori #6 : 15 Svibanj 2008, 12:53:01 poslijepodne »
Ja sam imao karte za SVE utakmice na kojima će igrati Hrvatska na Euru ...ove kvalifikacijske i onda one druge su "uvjetovane" (platiš ih a dobiješ natrag novac - ako Hrvatske ne prođe dalje ....odnosno dobiješ kartu -ako Hrvatska prođe dalje) ali sam ih se spletom okolnosti oderkao i sada mi pomalo žao.

Kako li će mi biti kad se utaskmice približe i kad se budu igrale ne želim ni razmišljati iako mi pada na pamet...a ne želim misliti o tome ali evo i sada se sjetima ...ma ne bi ja...ali....argh...

:mirbi
"...bit će svega samo nas ne će..."

batakljun

• Gost
hrvatska - njemačka pored bleiburga
« Odgovori #7 : 15 Svibanj 2008, 15:38:14 poslijepodne »
e moj orilo, sve je više znakova da nam vrime leti.

kad se sitim unazad 12 godina, dva sam se miseca spremao za put u englesku. tribalo je u to doba bez mobitela i interneta nać sheffield. nije bilo lako domoć se ni kockastog dresa, ja sam išao u u svakodnevnoj opravi, jedino sam u pokojne babe uzeo ređipet. ona nije mogla razumit šta će mi ni nakon što sam joj tri puta objasnio. kaže: sinko moj, pa mislit će da si lud. ja reko: baba ja i oću da misle da sam lud, u tvoj ređipet natiskan par listova slobodne dalmacije i pod majicu 'ko me ne će zamitit...

vidio ja dakle, onu legendarnu parabolu priko šmajhela, četri dana puta za 90 minuta užitka, a baba je ostala prikraćena za ređipet jer je odletio u trenutku ushita.

francuska, dvije godine kasnije, bila je mačiji kašalj, do bordeauxa se moglo i na noge.

sad, ove godine, imam katu za utakmicu s njemcima - sigurno ću otić, ako mi se svidi možda ostanem još koji dan, skoknem do beča, malo se provrtim i super. međutim, nema nekako onog špirita, još je manje od misec dana, a ja se ćutim kao da idem kod punice na ručak (svaki je predvidljiv). sve je nekako laganini, bez uzbuđenja, 'ko zna možda nogometaši proigraju iako ne ćutim pozitivan špurijus. prođemo li skupinu bit će očekivano, bez uzbuđenja, ispadnemo iza toga, opet očekivano, bez uzbuđenja, jedino da opet nakantamo njemce, ali sumnjam da bi mi i to diglo adrenalin 'ko onomad kad se šmajhel prostro 'ko na dilima.

nema tu više ni obon 'rvatskog negativizma, ni očaja zajebu li opet, nema tu želje za veseljem, ni ćirinih sr anja, više se razglaba koliko će se popit piva i ispeć mesa, te idu li krekeri bolje uz teleće bržole ili uz svinjske krmenadle.

daj bože da se varam i da ne bude tako, jalovo i isprazno, ali sumnjam, jedina nada ostaje stočni vagon i stizi na čelu kolone, a onda bi se moglo i do bleiburga svratit, mi i njemci, k'o u stara vremena.

zdravi i veseli bili.

potjeh

• Gost
« Odgovori #8 : 15 Svibanj 2008, 15:54:17 poslijepodne »
E, striko, što si danas inspiriran za šalu. Ma di je Strizi da ovo vidi? (Korisnik trenutno nije dostupan!)

Citat:
naime, sjećan se vremena kad smo bili pioniri - strizi nije mogao u prvi sastav, kad su došli juniori - strizi nije mogao ni na klupu za pričuve, a kad su stigli seniori - strizi više nije mogao stajati ni iza gola (bio je prestar za skupljanje loprti), tek sad kad su na red došli veterani - strizi je došao na svoje: igra, grije klupu i skuplja lopte, jedino mu je još neostvaren san da postane nogometni funkcionar.
:hihi Bit će, bit će. Šteta što Strizač ne uplovi u političke vode. Pamtim '89: prvi je nanjušio promjene i lipio plakate po gradu dok si ti još cidio čvilje prid ogledalon.
Inače, Strizač i ja smo 09.06. u Domu športova, a na sv. Antu u Varaaždinu, pa vam ga ne mogu pustit. Netko je triba objasnit tim pjevačima da postoji nekakav Euro. Bože moj, nisu valjda utakmice hrvatske repke u te dane?

Citat:
jedino sam u pokojne babe uzeo ređipet. ona nije mogla razumit šta će mi ni nakon što sam joj tri puta objasnio. kaže: sinko moj, pa mislit će da si lud. ja reko: baba ja i oću da misle da sam lud, u tvoj ređipet natiskan par listova slobodne dalmacije i pod majicu 'ko me ne će zamitit...

vidio ja dakle, onu legendarnu parabolu priko šmajhela, četri dana puta za 90 minuta užitka, a baba je ostala prikraćena za ređipet jer je odletio u trenutku ushita.
:starac

Citat:
daj bože da se varam i da ne bude tako, jalovo i isprazno, ali sumnjam, jedina nada ostaje stočni vagon i stizi na čelu kolone, a onda bi se moglo i do bleiburga svratit, mi i njemci, k'o u stara vremena.
Nije baš Bleiburgu misto u šaljivu upisu, ali očito je dublja rana posrijedi pa ne ću kopat.  :neznam

Offline kamenizg

« Odgovori #9 : 15 Svibanj 2008, 22:50:25 poslijepodne »
"Samo je jedno" Connect feat. Zaprešić boys

SAMO JE JEDNO
U MOM ŽIVOTU VRIJEDNO
DA PUSTIM SUZU S OKA
JER TEBE VOLIM JA

ŽIVOT MI DALA
BAŠ KAO DA JE ZNALA
DA NIKAD NEĆE NESTAT
SA MOJIH USANA (HRVATSKA!!!)

S PONOSOM NARODU SVOM
LJUBI GRB NA DRESU TOM   
NA JADRANU I SAVI, NA DUNAVU I DRAVI
NEK SE SLAVI CIJELI DAN I NOĆ!

SVI SKUPA NEK VIDE DA NAS IMA
RUKE NA SRCE KADA KRENE HIMNA
I ONDA PJEVAMO U ISTOM TRENU
DOK NAŠI DOLE LETE PO TERENU
IMAMO PONOS SRCE I INAT
PODRŠKU UVIJEK PUNIH TRIBINA
IZ ZAGREBA GLEDAM
NAJLJEPŠU SLIKU:
SLAVONIJU, ISTRU,
DALMACIJU, LIKU!

KAD SE IGRA NEKA NAS ZAUSTAVE
CRVEN BIJELI PLAVI BOJE ZASTAVE
NEKA CIJELI SVIJET ČUJE NAŠU
PJESMU
I VIDE SAV TAJ NAŠ SJAJ NA DRESU
OVDJE KOD NAS JE PONOS REPKA
ŽELJNO SE ČEKA SVAKA TEKMA
NEK SE ORI PJESMA NEKA ZVONO ZVONI
ZNAMO DA BIT ĆEMO ŠAMPIONI!  SVI JEDNI UZ DRUGE
KAD SE IGRA NEMA TUGE
SAD SMO U RODU I PJEVAMO ODU
ZA SVOJE LJUDE
JER OPET TRADICIJA SE NASTAVLJA
S RUKAMA U ZRAKU HRVATSKU POZDRAVLJAM
BILI ZADNJI ILI PRVI
SAMO NEKA NAŠ GLAS GRMI!

JOŠ JEDNOM AL OVAJ PUTA JAČE
CIJELI SVIJET ZNA NAŠE NAVIJAČE
CIJELI SVIJET SAD GLEDA I PRATI
DA VIDI KAKO IGRAJU HRVATI
A SVE ZBOG VATRENOG SRCA
KOJI ISPOD SVETOG DRESA KUCA
NEK SVI ČUJU KAKO SLAVIMO
AJMO CIJELI STADION

SJEVER, ISTOK, ZAPAD SVI SE BUDE
AKO BOLI STISNI ZUBE
NEKA SE LJUTE ONI ŠTA GUBE
TU DANAS SVIRAJU NAŠE TRUBE
I ZATO SE POMAKNI
ZRAK DUBOKO UDAHNI
PA DIGNI RUKE I NAPUNI ČAŠU
OVDJE SE IGRA ZA LIJEPU NAŠU

EJ...
'KO KAŽE DA SMO PALI
TAJ, MORA DA SE ŠALI
I NAJVEĆI SU MALI
KAD VIJORI  CRVEN, BIJELI, PLAVI
DOMOVINI ZAHVALI I POKAŽI LJUBAV
NEMA NIKOG DA SE PRAVI GRBAV
ULICE SU ŽIVE
PJEVA SE SA TVRĐE, TRGA I SA RIVE!

O TEMPORA, O MORES!!!

Offline kamenjarka

« Odgovori #10 : 15 Svibanj 2008, 23:05:51 poslijepodne »

Offline kamenizg

« Odgovori #11 : 15 Svibanj 2008, 23:06:38 poslijepodne »
VATRENO LUDILO by Rawbau
O TEMPORA, O MORES!!!

Offline nunu

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • SATAN GUDARSKI
« Odgovori #12 : 16 Svibanj 2008, 08:32:15 prijepodne »
Citat:
ko onomad kad se šmajhel prostro 'ko na dilima.

kojim dilima,čijim dilima???
i love my bike

Offline miniMALAMAXImala

« Odgovori #13 : 25 Svibanj 2008, 21:00:51 poslijepodne »
Ja sam imao karte za SVE utakmice na kojima će igrati Hrvatska na Euru ...ove kvalifikacijske i onda one druge su "uvjetovane" (platiš ih a dobiješ natrag novac - ako Hrvatske ne prođe dalje ....odnosno dobiješ kartu -ako Hrvatska prođe dalje) ali sam ih se spletom okolnosti oderkao i sada mi pomalo žao.

Kako li će mi biti kad se utaskmice približe i kad se budu igrale ne želim ni razmišljati iako mi pada na pamet...a ne želim misliti o tome ali evo i sada se sjetima ...ma ne bi ja...ali....argh...

:mirbi

... vidš? i ko će ti na kraju pravit društvo? žena tvoja...! koja se na samom početku nudila kao vjerni pratilac shopping... pardon navijačkog ludila... ;D

p.s. ono bilićevo 'vatreno ludilo' mi je btw više mlako, nego vatreno...
...i tako i to...

Offline miniMALAMAXImala

« Odgovori #14 : 25 Svibanj 2008, 21:12:03 poslijepodne »
... e da! za sve koji ne znaju, digli smo kredit, ošli na burzu, doživjeli veliki financijski obrat i odošmo Austriju! Muhlo, pajdo, hvala na savjetu za ču-ču, ali kako stvari stoje ne znamo di ćemo s parama   ;D
...i tako i to...