Autor Tema: Radio Imotski  (Posjeta: 45699 )

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
Odg: U(kv)radio Imotski
« Odgovori #15 : 23 Studeni 2008, 00:32:51 prijepodne »
Moja ponuda još vrijedi.

Evo naleti i ja na oti portal, ka tamo imaš šta vidit u prvoj visti po redu.

Meščini da im možeš poslat k.

http://www.radioimotski.hr/naslovnica/index.php?option=com_content&task=view&id=245&ac=0&Itemid=26

Izgleda da im fali ili ga nisu mogli nać.

"Ako ne znaš šta ti je, pogledaj di ti je, pa ako ne nađeš - to ti je."
« Zadnja izmjena: 23 Studeni 2008, 00:39:15 prijepodne glonga »

Offline andjeo gabriel

• Ne može bez foruma i obrnuto...
Odg: Radio Imotski
« Odgovori #16 : 23 Studeni 2008, 10:09:57 prijepodne »
Ajde bolan imaju oni toga pun k! :spidom
« Zadnja izmjena: 23 Studeni 2008, 17:31:16 poslijepodne andjeo gabriel »

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #17 : 23 Studeni 2008, 18:18:51 poslijepodne »
Dobri poznavatelji prilika tvrde da je kolinje preuranjeno, međutim teško je Imoćane razuvjeriti da za Božićnih blagdana nemaju suhog mesa, kobasica i divenica! :-\
Besmisao u tekstu odražava životnu besmislenost. Besmislenost kako kreativna sila!
Dosta parola.

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #18 : 24 Studeni 2008, 09:16:09 prijepodne »
Jopet ja tamo, ka tamoka malonogometna priša i razgoci-Zagoci.

http://www.radioimotski.hr/naslovnica/index.php?option=com_content&task=view&id=248&ac=0&Itemid=32

Taman čobk najgorom vrstom isticanja (boldanjem) pokazuje da ispravno tipka lokalno, kad, u te mire, omakne mu se boldanje još jedne beside, a U slovo sliva napadne točka koja je utekla od teme podebljane. Sritna tema, da vode popije - prima je se.
Ondak se radi dojma gužve u šesnestercu na male branke počmu gurat oko zareza bez higijenskog razmaka riječi poput loše veze i rodbinske ekologije.

Ondak je sretnik zaradio razgodak novog kova zarez-točku, a rodbinske vezice i špigete su se okomotale oko zareza.

Veliki broj gledatelja dočarava i gužvanje jednog "a" kojeg od gledatelja dijeli goli zarez bez bjeline.

Onda se Zabiokovlje smanjilo u 3 krasna manja zabiokovlja, a odrasle Zabiokovke su svjesne kako je i bez bjeline iza zareza ona zadnja bjelina na Bijakovi od oko 15-a cm zapravo "baci mački", a da je pisalo 20-a možda bi se moglo pogledat radi li se tu u o mižernih 15-a ("baci kučki").

« Zadnja izmjena: 24 Studeni 2008, 13:08:21 poslijepodne glonga »

batakljun

• Gost
« Odgovori #19 : 24 Studeni 2008, 12:00:04 poslijepodne »
Sjećam se staroga radija, njegova uređivačka politika bila je potpuno obrnuta današnjoj, oni su puštali samo najnoviju glazbu, dobrim dijelom stranu i slušateljstvu nepoznatu. Ovo danas se može kritizirati jer podilazi prilično nisko osviještenom profilu slušatelja, onima koji su skloni narodnjacima, a zaboravljaju odgojnu funkciju radija koja može mlade ljude izvući iz mentalne praznine i oplemeniti kraj.
stari radio, čitaj ivica đuzel puštao je smeće koje je ravno ovom danas, samo neki od vas strano smeće doživljevaju boljim od domaćeg govna.
da razjasnimo, narodnjaci su suvremena glazba jednako kao i hip-hop, prema tome oni se ne razliku po tome tko je noviji, a tko najnoviji. profil slušatelja i jednog i drugog tipa glazbe su mahom tupasti ljudi, o tome postoje istraživanja, kvocijent inteligencije narodnjačke publike identičan je onima koji slušaju hip-hop. o moralnim odlikama jedne i druge glazbe suvišno je trošiti riječi, ako želite pričati o plemenitoj glazbi, onda mi nemojte spominjate šund uz koji se "opušta" ivica đuzel.

Međutim današnji mladi novinari očekuju puno para za premalo rada, možda je to tako i drugdje u nekim drugim branšama, samo tvrdim kako niti FPZ, a niti Hrvatski studiji, ne daju kvalitetan novinarski kadar, već samo kvantitetu, od koje isplivaju jedno do dva imena godišnje.
zna se od pamtivika tko se upisivao na fakultet političkih znnosti (novinarstvo je za neupućene, tamo). tečaj, ane studij, kakav studij takav i kadar...

teško je Imoćane razuvjeriti da za Božićnih blagdana nemaju suhog mesa, kobasica i divenica! :-\
Besmisao u tekstu odražava životnu besmislenost. Besmislenost kako kreativna sila!
izgleda da se imoćanima smisao božićnih blagdana uvelike vrti oko kobasica i divenica, nije ni čudo koliko se kreativne energije prospe tih dana po imotskim ulicama, a svjedoci smo toga svake godine.

Insomnia

• Gost
« Odgovori #20 : 24 Studeni 2008, 12:36:15 poslijepodne »
ti, bato, rijetko dođeš na forum, ali kad dođeš, bo'me, dobro se ispovraćaš.
tako mlad čovjek, a toliko frustracija i gorčine... površnom čitatelju bi se učinilo da su i jedno i drugo posljedica osjećaja pripadnosti imotskom kraju.

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #21 : 24 Studeni 2008, 22:33:59 poslijepodne »
Glazbeni sluh i inteligencija (bar ova standardna) nemaju previše veze, čim se glazba uveže uz intelekt preskačući unutarnje uho ne radi se više o glazbenom doživljaju. Ne sviđa mi se stav o ljudima izgrađen na iq kvocijentu kao ni na glazbenom ukusu, to je ,ama, čisti snobizam. problem je što neka glazba ne može svojim sadržajem doprijeti do intelekta i graditi ga, nego je siromašna i otupljujuće plitka pa pojačava samo emociju bez snage da ponudi katarzu.
« Zadnja izmjena: 24 Studeni 2008, 22:42:02 poslijepodne Slovak »
Dosta parola.

Offline Ruth

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #22 : 25 Studeni 2008, 12:46:30 poslijepodne »
Batakljune, ne sjećam se da je Đuzel ikad slušao Hip-hop, on nema veze sa takvim trash smjerovima koji su inače bili obilježje marginalaca... njegov je ukus bio tim sofisticiraniji ičim bi se bila odraz što više staleške pripadnosti...

pljuj ti po narodnjacima koliko hoćeš, slažem se da je to stvarno smeće od muzike

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Pekiev radio
« Odgovori #23 : 25 Studeni 2008, 18:28:44 poslijepodne »
"Prvi" RadioImotski je držao Gordan Pešorda i sad ne znam je li Slovak misliš na to vrijeme prvog radia u Imotskom... ::)
"...bit će svega samo nas ne će..."

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
live streaming
« Odgovori #24 : 25 Studeni 2008, 18:51:35 poslijepodne »
imate i live streaming rim-a, uključite zvučnike i slušajte :)

ja neću dok je onakva glazba na repertoaru, ali svi koji vole taj radio, nemaju više isprike za "slab signal" :P

Ima jedan problem a zove se flat paket koji ja nemam i radije plaćeni (osnovni) paket internet razmjene podataka "trošim" na druge stvari koje su mi više prioritet. Nije isprika tek činjenica sa kojom u vremenima nužne pozornosti u trošenju onog što mogu i želim ide na stranu prioriteta. Na poslu su takvi sadržaji (nažalost) blokirani...

Citat:
stranice su im funkcionalne, meni osobno draže od spomenutih portala koji imaju poprilično načičkanu stranicu pa se od 3 svježe vijesti stječe dojam da je portal krcat sadržajima jer danima stare vijesti stoje na naslovnici pored novih...

Stranice RIM-a su po meni bez konkurencije (nažalost) najbolje (trenutno) u ažurnosti i praćenju "naših" tema za sve nas koji smo vezani za naš kraj.

Citat:
informativni portali trebaju biti baš onakvi, pregledni i jednostavni... a oni zavičajni trebaju izgledati kao www.prolozac.hr  8)

Hvala, hvala (i s tobom zajedno) iako osobno ne stižem ( koliko bi htio i ) koliko bi trebalo a podrške od mojih proložana u zadnje vrime slabo (čitaj NIŠTA) ...a sve ostalo zapravo prema osobnom i subjektivnom doživljaju.

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
Odg: Pekiev radio
« Odgovori #25 : 25 Studeni 2008, 19:44:30 poslijepodne »
"Prvi" RadioImotski je držao Gordan Pešorda i sad ne znam je li Slovak misliš na to vrijeme prvog radia u Imotskom... ::)
Ma,e, mislio sam na taj radio koji nije bio tako loš jer su imali nekoliko specijaliziranih emisija i malo više zdravog entuzijazma nego kapitalističkog stava.
Dosta parola.

Offline andjeo gabriel

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #26 : 25 Studeni 2008, 20:30:50 poslijepodne »
Održat radio na području Imotskog je čudo ali ima manjkavosti ima.  ::) Ljudi se trude, a vrime je učitelj, valjda će na bolje. ::)

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #27 : 25 Studeni 2008, 23:59:58 poslijepodne »
S ovakvim stavom: Kad na vrbi rodi grozdije.
No,kreću, čujem, isponovice, Imotske novine u obliku mjesečnika.
Dosta parola.

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
« Odgovori #28 : 26 Studeni 2008, 00:32:09 prijepodne »
S ovakvim stavom: Kad na vrbi rodi grozdije.
No,kreću, čujem, isponovice, Imotske novine u obliku mjesečnika.

Izvrsna vijest   :) i ako je tako neka je sritno i berićetno  :smil443643319dc3d6ai: ovaj put i dugoročnije malo...barem kojih 50 godina... :spidom

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #29 : 26 Studeni 2008, 02:32:18 prijepodne »
Sve je još u povojima, ali šuška se da očekuju dobru suradnju s nekim (zainteresiranim i sposobnim) pojedincima s imoarta. :lopta:
Dosta parola.