Autor Tema: IMOart - imoatrij  (Posjeta: 5811 )

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
Odg: osobno i nesposobno
« Odgovori #45 : 20 Studeni 2008, 05:42:45 prijepodne »
Ono što znam je da "osobni nivo" dođe u naš grad i sustavno putem interneta i raznih stranica radi na tome da zavadi udrugu IMOart sa svima (pogledati stranice -NK Imotski, Imotska novina, FOTO Imota-koje nemaju/ili donedavno nisu imale našu poveznicu) a s kojima imamo dobro da ne kažem izvrsnu suradnju...tko je sljedeći? Odmah da razjasnim kako nemam ništa protiv toga da bilo tko dođe, živi i radi u Imotskom (ta i moji su navodno po predaji odnekud došli) ali imam protiv toga da svojim radom i djelovanjem radi na rastakanju jedinstva Imote i imoćana i naših susjeda baš iz tih kako kažeš "osobnih" razloga.

Osobna netrepeljivost "osobnog nivoa" prema aurori i meni se odrazila kao netrepeljivost prema udrugi IMOart i

Treba li to ignorirati, mučati i praviti se kako se to ne događa i da se ne primjećuje?

...pa evo jesam do ove teme ili neke sljedeće koju otvorim sada ili za neko vrijeme, odnosno dok mi ne prekipi pa napravim nekakvo shranje a ne tek običnu temu na forumu...

Štulić je rekao: Azra, to sam ja. Netko prije njega nešto slično. Nitko nije sve, ni aurora ni punch, ni naš primjer, premijer hoću reći. Orilo, nisam do sada ni pročitao ovaj dio upisa, prečitao sam ga. Malo ti je upis pretvrd. Gdje ti vidiš rastakanje i tko je tu doseljenik i kakve veze ima to zajedno vengo u stereotipu? Ovo osobni razlozi nisam podredio simpatiji ili antipatiji, ljubavi ili mržnji. Ne treba se vrtiti u krug. Kad govorimo o neinstitucionalnim razlozima da neki posao nije dobro urađen, onda možemo prigovoriti nediplomatičnost pregovarača koji tako ne mogu stvoriti lobi. Lobi kao pojam je stvar osobnosti pregovarača i prema toj sposobnosti se, između ostalih, biraju rukovodioci, a oni sebi biraju pomoćnike. Jesi li kao "direktor" uspješan, procijeni sam, ali etično bi bilo neke stvari rješavati iza paravana javnosti, to je u opisu radnog mjesta zvanog lobiranje. Ne namjeravam se ovdje javno baviti nikojim osobnostima jer to ne vodi nikud, ovi s radija su se učitali pa ću sad još morat džaba lektorirat. Bože me sačuvaj! :lopta:
« Zadnja izmjena: 20 Studeni 2008, 06:04:16 prijepodne Slovak »
Dosta parola.

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
...iz Orilove virtualne škrinje...
« Odgovori #46 : 20 Studeni 2008, 19:04:05 poslijepodne »
...Imam osjećaj da je u zraku neka ljutnja samo zato što poveznica nije na stranicama IM Novina i Fotoimote ?!

Ljutnja jer nema linka odpočetka postojanja stranica, a vi kao imate sva prava na to ?

Ne razumijem zašto se isčitava SAMO ta nekakva ljutnja u ovoj raspravi koja je kao i svaka druga na fourmu/ima? Nadalje, glede gore iz tvog Podi upisa podebljanog djela (ako već nisi čitao od prve stranice) evo sam sačuvao iz 2004. (svašta čuvam a najteže mi naći kad trebam :( )nešto kao dobar primjer u odgovoru na pitanje "Ljutnja jer nema linka odpočetka postojanja stranica, a vi kao imate sva prava na to ? ?"

...dakle, ne bi smjelo biti ljutnje jer svi smo svojevremeno kao i ti uostalom sa guštom prionuli i pomagali (mnogi i danas) da ta izvrsna novina bude što bolja. Ne znam zašto sada treba netko puštati "ljutnji" na volju a ne raspravi...žučnoj ili dostojanstvenoj rekao bi Slovak, na volju.

PS
Ne tiraj me da tražim još i naslovnicu IMOart Forum Croaticuma (a imam i to negdje) sa također velikom poveznicom/linkom prema FOTO Imoti ;)
"...bit će svega samo nas ne će..."

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
Odg: IMOart - imoatrij
« Odgovori #47 : 20 Studeni 2008, 19:07:39 poslijepodne »
guglajući za pojmom "imoart" mimo domene imoart.hr vidjeh neažuran link
vjerojatno ni ostatak web mjesta nije ažuran

http://www.ss-tehnicka-imotski.skole.hr/kl.htm

i da e vidimo komu se podoba

pada mi na pamet da bi te i druge dijake tribalo pozvat i dat im podforum za njihove teme
pa na šta se umetne
« Zadnja izmjena: 20 Studeni 2008, 19:11:29 poslijepodne glonga »

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Ugasi mrak
« Odgovori #48 : 20 Studeni 2008, 19:28:46 poslijepodne »
pada mi na pamet da bi te i druge dijake tribalo pozvat i dat im podforum za njihove teme
pa na šta se umetne

:) ..probali smo to na ovom forumu već tome ima dosta godina. ne znam je si li tada navrća na ove naše 0 i 1

Podforum se (čini mi se) zvao:

Ugasi mrak

Neslavno završilo, ugasio se podforum... :-X

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
Odg: IMOart - imoatrij
« Odgovori #49 : 20 Studeni 2008, 19:36:02 poslijepodne »
a ništa
kad me idući put netko zatraži za uradit (uz detaljna i dosadna objašnjenja) kakvu srednjoškolsku zadaću i kad bude TeX mod otvorit ću temu i objavit je ovde digdi
samo da ne počnu ovdje kačit loše napisane lektire

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Kontrolni toranj
« Odgovori #50 : 20 Studeni 2008, 19:52:54 poslijepodne »
Trevio ja na nekakve PrintScr naslovnica IMOartFC kod sebe u pismohrani pa tražim i taj na kojem se vidi i "UgasiMrak" ali za sada ništa...ali sam našao jedan iz 2005. gdje se vidi podforum "KontrolniToranj" rasprave o informatičkim pitanjima pa sam se sitio forumaša Mesha koji je o tom podforumu skrbio i asociram na sadašnje obnavljanje sličnog podforuma temama koje obrađuje:

Za pogledat detaljnije naslove i teme:
http://img101.imageshack.us/img101/6310/kontrolnitoranjfm8.jpg

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
niski vodostaj uvažavanja
« Odgovori #51 : 03 Prosinac 2008, 10:50:18 prijepodne »
...
Ne znam čemu riječi poput: došao je u naš grad i sve nas želi međusobno posvaditi ??!! Ovo ti je niski udarac ! Pa uzimam ako je čak i tako, onda ste slaba udruga kad vas može jedan čovjek zavaditi !!! ne želim biti pristran, ali ne vjerujem da taj čovjek (pošto ga znam) ima ikakve fiks-ideje o rušenju Imoarta ! Uostalom nisam nigdje na internetu pročitao da je nešto govorio protiv Imoarta - u vaše međusobne nesuglasice neću ulaziti !?

Rekao bi Slovak, oprosti jer ovaj dio tvog upisa sam prEčitao pa nisam odgovorio (a usput se i na tvoj upis Slovak na ovaj detalj) osvrćem.

Kakav je to "niski udarac"? Jer nije kako si ti napisao već ću sebe citirati:

Citat:
Ono što znam je da "osobni nivo" dođe u naš grad i sustavno putem interneta i raznih stranica radi na tome da zavadi udrugu IMOart sa svima (pogledati stranice -NK Imotski, Imotska novina, FOTO Imota-koje nemaju/ili donedavno nisu imale našu poveznicu) a s kojima imamo dobro da ne kažem izvrsnu suradnju...tko je sljedeći? Odmah da razjasnim kako nemam ništa protiv toga da bilo tko dođe, živi i radi u Imotskom (ta i moji su navodno po predaji odnekud došli) ali imam protiv toga da svojim radom i djelovanjem radi na rastakanju jedinstva Imote i imoćana i naših susjeda baš iz tih kako kažeš "osobnih" razloga.

Dakle, nikoga ja nisam imenovao niti želim znati na koga se po vama dvojici odnosi moj poopćeni upis. Nu, ponavljam bez obzira koga ste vi isčitali i prepoznali ja nemam što reći na ovo što sam napisao i što vi možda imate protiv toga da:

Citat:
...nemam ništa protiv toga da bilo tko dođe, živi i radi u Imotskom...

odnosno

Citat:
imam protiv toga da svojim radom i djelovanjem radi na rastakanju jedinstva Imote i imoćana i naših susjeda baš iz tih kako kažeš "osobnih" razloga

Čovjek koji vodi npr. Imotski portal je meni neznana prezimena (čini mi se "Zidar") i treba li njemu zamjeriti što na "imotskom portalu" nema nijednu poveznicu prema drugim stranicama iz Imote?

Dakle, dozvoljavam mogućnost da sam ja u svojim shvaćanjima zabrijao i isto tako dozvoljavam mogućnost da se to radi NENAMJERNO ali dozvolite i meni mogućnost da stvari iznesem kako ih ja vidim ...pa makar zbog toga trebao dodatno pojašnjenje jer eto nisu stvari tako crne kako meni izgledaju.

Nemam što tu "nisko" dodatno reći već da to meni tako ispada a sad je li namjerno ili slučajno stvar je "osobnog" doživljaja a ne "niskih" pobuda.

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Don Oprostot
« Odgovori #52 : 03 Prosinac 2008, 11:00:48 prijepodne »
Podi:
Citat:
Dobra stranica/forum/portal ne treba nikakve linkove niti reklame ! Ako ste dobri onda će vas naći onaj koji želi... pa nije valjda Imoart spao na to da se moraju reklamirati preko linkova na drugim stranicama ? 

::)
Po ovom, također prečitanom dijelu upisa vidim Podi da nisi (namjerno ili slučajno) čitao/razumio upise od početka ove rasprave. Stoga, oprosti (ne mogu ja bez isprika) na mom jurišu na vjetrenjače...  :spidom

PS
"Vjetrenjače" i vama isprika!  ;D