Autor Tema: IMOart - imoatrij  (Posjeta: 5812 )

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
IMOart - imoatrij
« : 14 Studeni 2008, 11:08:49 prijepodne »
Vjerujem da je većina od vas posjetila stranice ImotskihNovina On line, vjerujem i mislim da doista te stranice treba posjećivati i pratiti kao što i sam redovito činim. Nu, davno sam primjetio (a nisam do sada reagiao) na sljedeću činjenicu.

Na naslovnoj stranici Imotskih Novina Online stoje:

http://www.imotskenovine.hr/

Citat:
Imotski online

Imotski.hr
TZ Imotski
Fotoklub Imota
NK Imotski
Klub Imoćana
Modro jezero
Ganga.hr
Imota.Info

...pogledamo li ovaj popis poveznica primjetiti će se kako nema IMOart Forum Croaticuma!!!

Pitam sebe i vas koliko je to u redu i koliko je to korektno?
--------------------------------------------------------
Na poticaj Slovaka  i obzirom na tijek rasprave mijenjam naslov teme...
« Zadnja izmjena: 19 Studeni 2008, 19:01:45 poslijepodne OriloGorilo »
"...bit će svega samo nas ne će..."

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Odg: Imotske novine OnLine
« Odgovori #1 : 14 Studeni 2008, 11:17:06 prijepodne »
Ako na tim stranicama kliknete na vrhu grupu poveznica " Imotski online Linkovi na imotske stranice. Pogledajte svakako!    Web Linkovi    Posjeta"
... dobit ćete sljedeće, a između ostalog i poveznicu na naš forum:

Citat:
Linkovi na imotske stranice. Pogledajte svakako!
     Web Linkovi    Posjeta
  Link      Udruga mladih Imotski
Stranice UMI-a    52
  Link      Turistička zajednica Imotski
Službene stranice turističke zajednice Imotski    36
  Link      Klub Imoćana
Zavičajni klub Imoćana u Zagrebu    57
  Link      Imotski
Službene stranice grada imotskog.    405
  Link      Proložac portal
Portal općine Proložac    43
  Link      Cista Provo
   31
  Link      Fotoklub Imota
Stranice foto amatera Imotskog i Imotske krajine    40
  Link      Dobranje
Dobranje    32
  Link      NK Croatia
Službene stranice NK Croatia Zmijavci    205
  Link      Miroslav Piplica Škorpion
Stranica Miroslava Piplice Škorpiona, jednog od proslavljenih imotskih sportaša.    995
  Link      Nogometni klub Imotski
Službene stranice nogometnog kluba Imotski    337
  Link      Hršćevani
Neslužbene stranice sela Hršćevani    39
  Link      Imota Info
Odličan imotski forum    558
  Link      Moja Imota
Još jedna stranica o Imotskom    462
  Link      Zagvozd
Stranice Zagvozda    259
  Link      Proložac
Stranice o Prološcu...    464
  Link      IMOart Forum
Forum Imoćana i svih prijatelja Imotskog    1107

Link      Radio Imotski
Lokalna radio postaja    538
  Link      Glumci u Zagvozdu
Udruga "Glumci u Zagvozdu"    228
  Link      English site about Imotski
Stranice o Imotskom na engleskom    240
  Link      Ekonomska škola Imotski
Stranice Ekonomske škole, Imotski    299
  Link      Imo Adventure
Imotska pustolovna utrka, pustolovni turizam...    238
  Link      Cista Velika
Stranice Ciste Velike    227
  Link      Ganga i kulturna baština
Stranice posvećene gangi    236
  Link      Runovići
Stranice Runovića    270
  Link      Studenci
Stranice Studenaca    248
  Link      Lovreć
Stranice općine Lovreć.    283

...dakle, barem za DUPLO i više posjeta našem forumu SAMO sa tih stranica a treba li spominjati i govoriti o posjeti našeg foruma direktnim linkom ili preko drugih stranica i pretraživača?

Sada bi trebalo primjetiti kako "skriven" ali ipak postoji link/poveznica na naš forum!

Isto tako, treba primjetiti kako iako skriven link/poveznica privlači najviše pozornosti posjetitelja tih stranica (barem tako kaže tamo zabilježena statistika) a to SVEJEDNO nije dovoljno i još uvijek  dobar razlog da uredništvo te internet postaje stavi našu poveznicu na naslovnicu/početnu stranicu Imotskih novina On Line!!!

Što je tome razlog, gdje je problem, tko i kako se tako grdo zamjerio Anti Lončaru i uredništvu za ovaj očito maćehinski odnos?

« Zadnja izmjena: 14 Studeni 2008, 12:26:40 poslijepodne OriloGorilo »

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Imotske Novine ignore IMOart
« Odgovori #2 : 14 Studeni 2008, 11:47:38 prijepodne »
Možda na tak način (ignoriranjem IMOarta) uredništvo i Ante Lončar žele zahvaliti članovima udruge IMOart  i ovog foruma zato što su pisali i dobrim djelom besplatno pisali i davali svoje priloge dok je novina bila i u tiskanom obliku?

Osobno sam objavio preko nekoliko kolumni (na tome sam zahvalan Anti Lončaru) kao i reportaža, humorističnih priloga, i interwiev...

Nu, još mi uvijek nije jasno što je to IMOart napravio loše za tu novinu da nas se tako ružno izbjegava?

Možda zato jer je aurora pisala za te meni drage novine koje čuvam svaki primjerak puno toga što se da provjeriti brzim prelistavanjem objavljenih primjeraka...ili možda jer je Anđeo gabrijel slao svoje tekstove i reportaže jedno vrijeme bez ikakave naknade pa se ignoriranjem IMOarta želi na poseban način izraziti zahvalnost?

...ili je ipak razlog u tome što i slovak piše na IN stranicama i ovdje na IMOartu aktivno i sudjeluje u raspravama...????...pomozite meni neupućenom?

...ili...ipak, možda je odgovor u tome što je zavelim dao besplatno i sa oduševljenjem svoje tekstove o antropologiji pa mu se ovako vraća ...
« Zadnja izmjena: 14 Studeni 2008, 18:26:53 poslijepodne aurora x »

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #3 : 14 Studeni 2008, 13:20:09 poslijepodne »
Lobirat ću. :lopta:
Dosta parola.

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Poveznica bez obrazloženja (samo?) više nije dovoljna...
« Odgovori #4 : 14 Studeni 2008, 13:51:37 poslijepodne »
Lobirat ću. :lopta:

Hvala Slovak, nije potrebno...naime mogao je to bilo tko od nas (naravno sa manje učinka i utjecaja u odnosu na tebe). Nu, pitanje nije da se IMOart treba ili ne treba tamo prdstaviti već je pitanje ZAŠTO nije do sada a istovremeno dosta drugih kojima na naslovnici zapravo MANJE MJESTA JE tamo se nalaze?

Dakle, nije potrebno ni nužno da se IMOart tamo i ubuduće nalazi (kad već do sada nije) dobro nam idem jednima bez drugih očito) već je (ponavljam) pitanje: Zašto do sada, ...a bez obzira na minimum pristojnosti INa prema IMOartu, ista poveznica do sada nije objavljena?

Ponavljam, ne treba ista poveznica IMOartu niti INu tamo ubuduće! Također ponavljam DAVNO smo (od početka) trebali biti poveznicom tamo ako ništa pristojnosti i dobrog odgoja radi!

Pitanje ostaje: Zašto nismo?

O čemu se radi? Kakav je to način? O kakvoj vrsti bezobrašćine je rič i što je zapravo u pozadini ovog ružnog odnosa IN prema IMOartu čiji članovi su POMAGALI INu da bi se ovo dogodilo i događalo od strane INa prema IMOartu?

Insomnia

• Gost
« Odgovori #5 : 14 Studeni 2008, 13:55:47 poslijepodne »
na početnu stranicu su "izvukli" samo nekoliko linkova, makar ni to nije ok, trebali su onda barem izvući ove najposjećenije, imalo bi logike.
možda su izbjegli forum jer imaju vlastiti? vrlo lako i to moguće...
ne znam... nije u redu, makar nemam pojma kakav je to osjećaj raditi za nekog džabe, a onda taj zaboravi da uopće postojiš... mora da je ružno. :)

iako... sjećam se kad me je jedna prijateljica pitala hoću li voditi knjige njenom mužu i nju naučiti kako se to radi, a ako nemam vremena, da joj odmah kažem jer se njoj žuri pa će ona naći nekoga koga će platiti...  :lopta:

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #6 : 14 Studeni 2008, 14:18:46 poslijepodne »
Insino objašnjenje o pokušaju stvaranja foruma bi bilo najblže istini. Mislim kako bi trebalo to pitati na stranici. Uglavnom se ne radi o nikakvoj kolektivnoj zavjeri nekoga uredništva, in sad funkcionira na istom volonterskom principu, samo potpunom, nitko ne dobiva nekakvu lovu za nešto. Ovo je web uredništvo koje je drugačije od tiskanog. Već sam proslijedio pitanje, a isto tako je moguće direktno ući na stranicu i poslati pitanje na kontaktne mailove. pitanje je na mjestu, čekat ćemo glasnogovornika (urednika) in-a da se oglasi, trenutno je na važnom poslovnom putovanju u zgbu  ;D.
Dosta parola.

Offline andjeo gabriel

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #7 : 14 Studeni 2008, 17:44:01 poslijepodne »
Uvjeren sam kako nije bilo zli namjera  ;D i kako su vrata IN svim imoćanima i onima koji su ikako vezani uz naš kraj vrata širom otorena.  :spidom

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #8 : 14 Studeni 2008, 18:17:18 poslijepodne »
Citat:
Psa za uši hvata tko se, u prolazu, umiješa u raspru koja ga se ne tiče.

Izr 26,17

Glede i unatoč citatu, usuđujem se primijetiti ono što je očito svakom internautu koji je posjetio web-mjesta IMOart-a i Imotskih novina.

Jedno nema portal, a drugo ima forum k'o da ga i nema.

Čitam li ja to u ovoj temi svjesni ili podsvjesni, u svakom slučaju neuobičajeni, početak pregovora o suradnji i simbiozi?

Offline aurora x

• Veteran
« Odgovori #9 : 14 Studeni 2008, 18:20:48 poslijepodne »
Mislim da tenzije nikakve nisu potrebne. Imotske novine su mi drage kao i Imoart. Glonga, portal IMOarta slijedi uskoro, Orilo se i za to pobrinuo da svu ekipu digne na noge, koliko mi je poznato na tebe se ozbiljno računa kao i na andjela...

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #10 : 14 Studeni 2008, 18:30:58 poslijepodne »
Lijepa riječ otvara sva vrata. Uvjerite se: http://www.imotskenovine.hr/
Dosta parola.

Offline aurora x

• Veteran
« Odgovori #11 : 14 Studeni 2008, 18:42:48 poslijepodne »
Mislim da i ovu temu treba maknuti... Slovak hvala... Nadam se da će Orilo temu zatvoriti i da nikakve tenzije neće poremetiti odnose među ljudima, nažalost rjetkima koji grade virtualnu scenu Imote.

Offline Vanja

• Tek se pojavio na forumu...
  • Niko za mnom plakati neće ...
« Odgovori #12 : 16 Studeni 2008, 09:00:38 prijepodne »
Mislim da i ovu temu treba maknuti... Slovak hvala... Nadam se da će Orilo temu zatvoriti i da nikakve tenzije neće poremetiti odnose među ljudima, nažalost rjetkima koji grade virtualnu scenu Imote.

Iako si veteran, molim te poštuj slobodu mišljenja i izražavanja! Zašto bi temu trebalo maknuti  :beat , ako ti se ne sviđa preporučam jednostavni recept "Nemoj je otvarat ! :love "
Kad si se rodila padala je kiša... ma nije to bila kiša! nego je nebo plakalo što je anđela izgubilo....

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #13 : 16 Studeni 2008, 09:29:01 prijepodne »
fin
« Zadnja izmjena: 16 Studeni 2008, 20:28:14 poslijepodne Slovak »
Dosta parola.

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
svete krave tenzijske
« Odgovori #14 : 16 Studeni 2008, 22:32:40 poslijepodne »
Tek sada ovo vidim...

Citat:
Zadnja izmjena: 14 Studeni 2008, 18:26:53 aurora x �

Ovo iznad stoji na dnu mog zadnjeg upisa. O čemu se radi aurora i zašto diraš moje upise? Kad već javno diraš u njih da te javno i upitam...

Mislim da tenzije nikakve nisu potrebne. Imotske novine su mi drage kao i Imoart. Glonga, portal IMOarta slijedi uskoro, Orilo se i za to pobrinuo da svu ekipu digne na noge, koliko mi je poznato na tebe se ozbiljno računa kao i na andjela...

...sorry, o kakvim tenzijama pričaš? Moram li ja kopirati svoje upise da provjerim što mi je mjenjano u njima da se uvjerim kakve sam to tenzije dizao? Tko su "svete krave" i što sam to napravio ako sam postavio pitanje?

Dakle, pitao sam i nisam dobio odgovor!

Ono što se dogodilo je da je netko na stranicama Imotskih novina stavio IMOart poveznicu na naslovnicu ali što se ove teme tiče i onoga što mi nije jasno ...ja odgovor ne vidim niti a tema kao tema ako ima zainteresiranih bit će raspravljača, ako nema zatvorit će samu sebe bez da je ja potičem ili zatvaram...