Autor Tema: Posljednji krici iz kavane  (Posjeta: 8831 )

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
Odg: Posljednji krici iz kavane
« Odgovori #45 : 15 Travanj 2014, 20:14:59 poslijepodne »
Upisat dvopredmetni: povijest-geodezija i obać Vinicu iRaškopolje. Nema mi druge.  :neznam

Offline belevarac

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
« Odgovori #46 : 16 Travanj 2014, 00:35:13 prijepodne »
 ... ponit pravokutni trokut i privrnit svaki kamen.
Znameniti grad na obali, Olisippo [Lisabon], csuven zbog svojih kobila koje zatrudne pomochu zapadnog vitra (Plinije Stariji)

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #47 : 24 Travanj 2014, 20:39:43 poslijepodne »
... ponit pravokutni trokut i privrnit svaki kamen.
Ičin u penziju tako će ti i bit. Dokazat ću da je Troja bila u Brelin.  :zubo

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #48 : 25 Travanj 2014, 11:38:07 prijepodne »
Ičin u penziju tako će ti i bit. Dokazat ću da je Troja bila u Brelin.  :zubo

Možeš li se u međuvremenu raspitat kod poznatih arheologa je li Velim u Imotskom na ikakvoj arheološkoj mapi?
Barem da bace oko na geoportal DGU i DOF na ovom linku, ako im je tlaka obać Velim s lica s mista.
Da komentiraju makar ovu sliku s tog DOF-a i kažu liči li im ovo kamenje iz zraka na moguće ili već registrirano arheološko nalazište. Škljoc na sliku za uvećanje. Velim, Rašića dolac. U kontekstu okolnih prapovijesnih gradina po SI obodu polja i kasnijeg kontinuiteta naseljenosti i utvrđivanja. Ili, ako š za vikend brezposleno zujat po Imackom, meni se čini da imaš makar podvjesan osjećaj za dokumentarnu fotografiju, nako koji škljoc napravit oko ovoga kamenja pa nekeljit na forum slike?

« Zadnja izmjena: 25 Travanj 2014, 11:44:07 prijepodne glonga »

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #49 : 27 Travanj 2014, 09:30:15 prijepodne »
Možeš li se u međuvremenu raspitat kod poznatih arheologa je li Velim u Imotskom na ikakvoj arheološkoj mapi?
Barem da bace oko na geoportal DGU i DOF na ovom linku, ako im je tlaka obać Velim s lica s mista.
Da komentiraju makar ovu sliku s tog DOF-a i kažu liči li im ovo kamenje iz zraka na moguće ili već registrirano arheološko nalazište. Škljoc na sliku za uvećanje. Velim, Rašića dolac. U kontekstu okolnih prapovijesnih gradina po SI obodu polja i kasnijeg kontinuiteta naseljenosti i utvrđivanja. Ili, ako š za vikend brezposleno zujat po Imackom, meni se čini da imaš makar podvjesan osjećaj za dokumentarnu fotografiju, nako koji škljoc napravit oko ovoga kamenja pa nekeljit na forum slike?

Jah jah jah jah, nijesam iša u Imacki. Ja i Milan delamo. Ne nediljon. Imaden dva poznata arkeologista. Jedan piše doktorat. On nema vrimena. Stisne i kad mora prdnit, da ne mora do WC-a. E, ali drugoga ću upoznat s ovizin slučajen i nadan se dobit odgovor. Posljednji krik iz kahfane: di mi je Slovak da izkomentira temu od Roškon Polju.  :clap

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #50 : 28 Travanj 2014, 23:36:49 poslijepodne »
E, ali drugoga ću upoznat s ovizin slučajen i nadan se dobit odgovor.

U to ime. Dikovača dvjestadevedesetčetiri, Dikovača dva devet četiri.

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #51 : 29 Svibanj 2014, 22:40:00 poslijepodne »
Ne mogu se sastat s vrimenon.
Priviše džonjan.  :zz