Autor Tema: Teška bolest imotskog kraja ( neženje i usidilice)  (Posjeta: 3851 )

Offline andjeo gabriel

• Ne može bez foruma i obrnuto...
Teška bolest imotskog kraja ( neženje i usidilice)
« : 16 Listopad 2008, 10:18:02 prijepodne »
 :neznamOd svih pošasti koje pogađaju našu krajinu jedna tiha al jako opasna jača iz godine u godinu, a to su momci neženje i cure usidilice. Ima li se mudrosti, snage i volje boriti protiv toga ili sve to dolazi sa svin ostalin svickin novotarijan. Bili pomogle stare kone namirače u svemu tome? Imate li vi volje pozabavit se tin stvarčican? Koliko je neženja i usidilica na IMOARTU i jeli in internet krade vrime za udvaranje tin uskraćije bliski kontakt muškarac - žena. :starac

I

Offline boboim

• ništa ne zna, ništa ne čita...
Odg: Teška bolest imotskog kraja ( neženje i usidilice)
« Odgovori #1 : 16 Listopad 2008, 10:37:53 prijepodne »
ako ima kakva za ozbiljnu vezu - nu me!

Offline dobardan

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
« Odgovori #2 : 16 Listopad 2008, 13:27:51 poslijepodne »
:neznamOd svih pošasti koje pogađaju našu krajinu jedna tiha al jako opasna jača iz godine u godinu, a to su momci neženje i cure usidilice. Ima li se mudrosti, snage i volje boriti protiv toga ili sve to dolazi sa svin ostalin svickin novotarijan. Bili pomogle stare kone namirače u svemu tome? Imate li vi volje pozabavit se tin stvarčican? Koliko je neženja i usidilica na IMOARTU i jeli in internet krade vrime za udvaranje tin uskraćije bliski kontakt muškarac - žena. :starac

I

Brko da ti nisi u kompaniji s Gangsterom....ili sam Gangster... pa na ovaj način promoviraš firmu? :hm
« Zadnja izmjena: 16 Listopad 2008, 13:29:40 poslijepodne dobardan »

Offline andjeo gabriel

« Odgovori #3 : 16 Listopad 2008, 18:04:51 poslijepodne »
Ali si se pripa da će mo te oženit ;D

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #4 : 16 Listopad 2008, 21:29:02 poslijepodne »

I
Anđele, ne radi se tu o bolesti, bolest može biti jedan od uzroka toga, ne znam čemu toliko dramatiziranja oko jedne savim obične stvari. Ja kao stari momak ne vidim razloga da bih se ženio, nedaj bože upast u takav seksualni očaj da mi gangster mora tražit ženu, radije bi da nekoj ukrajinki 50 eura tu i tamo. Naći ženu s prenakanom ženit ću se ne može biti dobro. Postotak neženja triba svoj uzrok, a uzrok je smanjena ponuda cura. Da sam na pustomu otoku s jednom ljepoticom, ja nju ne bi oženio, šta će ti njezina lipota kad ne moreš birat. Tako je i s ljubavi, šta će ti ljubav kad je nisi odabra nego te kupid, taki neki malac s krilima ko ti, pogodi iza busa.
Dosta parola.

Offline dobardan

« Odgovori #5 : 17 Listopad 2008, 03:23:30 prijepodne »
Ali si se pripa da će mo te oženit ;D

ću, ćeš, će, ćemo, ćete, će...  da je Zavelim ovo napisa  Deathica bi se odma javila i održala mu lekciju iz gramatike...malo me zanosi....skrećem s teme....ček...ček....evo me nazad....  ;)

Ja smatram da je bolje živit sam u miru, nego s nekim u braku koga ne voliš, ne poštuješ. U  braku u kojem  se dvoje vole i poštuju mogu se rodit i odgojit dobra dica a sex more biti uživancija a ne "odrađivanje". 
Ko što vidiš što se tiče braka standardi su mi jako visoki i od njih neću odstupit taman nikad ne reka "uzimam", a da ću se ženit radi sela ili bilo koga drugoga,  neću....pa da me razapinju ko Isukrsta. :D

« Zadnja izmjena: 17 Listopad 2008, 03:47:02 prijepodne dobardan »

Offline andjeo gabriel

« Odgovori #6 : 17 Listopad 2008, 14:35:39 poslijepodne »
ću, ćeš, će, ćemo, ćete, će...  da je Zavelim ovo napisa  Deathica bi se odma javila i održala mu lekciju iz gramatike...malo me zanosi....skrećem s teme....ček...ček....evo me nazad....  ;)

Ja smatram da je bolje živit sam u miru, nego s nekim u braku koga ne voliš, ne poštuješ. U  braku u kojem  se dvoje vole i poštuju mogu se rodit i odgojit dobra dica a sex more biti uživancija a ne "odrađivanje". 
Ko što vidiš što se tiče braka standardi su mi jako visoki i od njih neću odstupit taman nikad ne reka "uzimam", a da ću se ženit radi sela ili bilo koga drugoga,  neću....pa da me razapinju ko Isukrsta. :D

Oženit se radi sela!? Ima i taki!

Živit u miru sam nego s nekim u braku koga ne voliš?! To mi je malo nejasno. Možda si vidio puno neskladnih brakova. Tko bi se to oženio s nekim koga nevoli ako nije okorijeli račundžija. Iz tvog prigovora se može zaključiti kako je ženidba nešto nametnuto...

Drugo, uz brak ide sex, a sex može bez braka, djeca su plod odnosa moško i žensko sad jeli to plod ljubavi ili slučaja ili čak domišljatog plana tu se otvaraju druga pitanja.

Ganster ko ganster koliko je vridno to što radi i kako to radi i o tome bi se dalo pričat, a najbolje se parljat svega čini mi se kako san posrnijo u zanovetno područje ne upitajuć se iman li na to pravo.

Što se tiče gramatike, mlad san ima vrimena za učenje!  ;D

Offline dobardan

« Odgovori #7 : 17 Listopad 2008, 16:12:25 poslijepodne »
Jesam li vido puno neskladnih brakova... brko,  gledam ih svaki dan...to mi je u opisu radnog mista 8)

Offline andjeo gabriel

« Odgovori #8 : 17 Listopad 2008, 18:31:48 poslijepodne »
Mrkle su ti ćale kako vidiš krozanje ::)

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
brak iz interesa
« Odgovori #9 : 18 Listopad 2008, 17:45:21 poslijepodne »
Meni se čini, brak iz interesa ili iz nužde, jednako prihvatljiv kao i svaki drugi sporazum i obaveza.

Naravno da je brak puno više nego nužda, interes i obaveza ali i ogoljen na to troje ima svoju podlogu i opravdanje za realizaciju.

...osobno bi se teško odlučio na brak samo iz nužde odnosno interesa...pod nekakvim okolnostima i ako je interes obostran ...?...tko zna, možda i bi? Iz moje perspektive (u vremenima dok sam momak bio) čini mi se da teško. Nu, brakovi sklopljeni u najvećoj ljubavi znaju završiti najvećim "ratovima" a jednako tako ima onih sklopljenih iz interesa ili nužde koji su urodili na kraju sa velikom ljubavlju i blagoslovom...vjerojatno se radi o iznimkama ali ih poznam nekoliko i držim da su čudni putevi ljubavi...i čini se da nekada dolazi ljubav na prvi pogled, nekada kroz mutan pogled, nekad na pogled ispod obrva ili kroz zamagljeno staklo... a ponekad i na neviđeno.

Stoga mislim da brak kao takav (iako nije za svakoga) ne treba samo ljubav u svom temelju.

"...bit će svega samo nas ne će..."

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #10 : 18 Listopad 2008, 20:57:49 poslijepodne »
Ali ne ubrizga li se ljubav u temelj, može to biti i naknadno, uruši se, što je najžalosnije, osoba, a brak ostane. Koliko ljudi bi sretni bili da se nikad izabranom nisu oženili. Rijetki, istina.
Dosta parola.

Offline aurora x

• Veteran
« Odgovori #11 : 19 Listopad 2008, 18:26:10 poslijepodne »
Bog mi je svjedok kako nije do mene... :-)

Offline andjeo gabriel

« Odgovori #12 : 19 Listopad 2008, 19:12:42 poslijepodne »
Zašto tražiti krivicu i krivca bilo bi pametnije tražit rješenje.  Odnos muškaraca i žene mora bit na obostrano zadovoljstvo inače nema prođu. ;D Dobro usklađene note tvaraju harmoniju :musik34:

Offline Zavelim

• Forumski mudrac...
  • Gožđeno pero foruma
  • *
« Odgovori #13 : 20 Listopad 2008, 13:51:51 poslijepodne »
Toliko neženja na našem malom forumu. Da je koga oženit pa na juvu otić.  :smil443643319dc3d6ai:

Offline marzenka

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #14 : 20 Listopad 2008, 15:52:32 poslijepodne »

Kažu da se nekad prije znalo kad bi čeljade ozdravilo od vake bolesti...kad bi nekome darovalo mirisnu jabuku  :spidom