Autor Tema: navala zabavnog programa  (Posjeta: 5444 )

Offline miniMALAMAXImala

• Ne može bez foruma i obrnuto...
navala zabavnog programa
« : 09 Rujan 2008, 21:05:33 poslijepodne »
Da vidimo šta se sve nudi (dodajte ako sam zaboravila)

- BB sa slonovima
- Trenutak istine
- Pazi zid
- Zvjezde plešu
- Hrvatska traži zvjezdu
....

Upravo gledam Trenutak istine i ne mogu virovat kako glupa emisija, a opet te nekako vuče gledati šta će se pitati natjecatelja... neću uopće reći zbog čega je ispao jedan kandidat... nova emisija s potencijalom je Pazi zid! iako sumnjam da možemo nadmašiti blesave Japance (ukucajte na youtube - japanese funny gameshows)...
...i tako i to...

Insomnia

• Gost
Odg: navala zabavnog programa
« Odgovori #1 : 09 Rujan 2008, 21:23:00 poslijepodne »
meni je bilo super kad su na reklami za trenutak istine pitali tipa jel ikad mirisao donji veš od cure...

zvijezde plešu i zvijezde pjevaju mi je odličan šou za one koji vole zvijezde. ostalo je šrot i smeće...

Offline dorfa

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #2 : 09 Rujan 2008, 21:40:10 poslijepodne »
meni je bilo super kad su na reklami za trenutak istine pitali tipa jel ikad mirisao donji veš od cure... zvijezde plešu i zvijezde pjevaju mi je odličan šou za one koji vole zvijezde. ostalo je šrot i smeće...
Uz podpitanje ,je li mirisao čisti ili ga je izvadio iz koša za prljavu robu :prv

Insomnia

• Gost
« Odgovori #3 : 09 Rujan 2008, 21:45:14 poslijepodne »
Uz podpitanje ,je li mirisao čisti ili ga je izvadio iz koša za prljavu robu :prv

mislim da je baš reklo korišteno rublje... tako mi je ostalo u glavi, ostalo je iscurilo, kao i većina reklama ;D

Offline miniMALAMAXImala

« Odgovori #4 : 09 Rujan 2008, 22:36:30 poslijepodne »
... presmišno... čitala sam danas u novinama, da je muž jedne natjecateljice demonstrativno napustio studio nakon što mu je draga na pitanje je li razmišljala o razvodu odgovorila s 'da' ...  ;D
...i tako i to...

Insomnia

• Gost
« Odgovori #5 : 09 Rujan 2008, 22:38:28 poslijepodne »
... presmišno... čitala sam danas u novinama, da je muž jedne natjecateljice demonstrativno napustio studio nakon što mu je draga na pitanje je li razmišljala o razvodu odgovorila s 'da' ...  ;D

pa i zbog "mijenjam ženu" su pucali brakovi... ma, meni je to bezveze. mislim, zalaženje u intimu, obitelj...

ali, izgleda, bez toga nema zabave..

Offline belevarac

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
« Odgovori #6 : 10 Rujan 2008, 00:55:09 prijepodne »

A budaletine, matere ti! Morat tju svoju poslat u studijo, ili na farmu.
Znameniti grad na obali, Olisippo [Lisabon], csuven zbog svojih kobila koje zatrudne pomochu zapadnog vitra (Plinije Stariji)

Insomnia

• Gost
« Odgovori #7 : 10 Rujan 2008, 08:25:29 prijepodne »
A budaletine, matere ti! Morat tju svoju poslat u studijo, ili na farmu.

na farmu :P ako ništa drugo, naučit će must i neće joj smetati rikanje i smrad ;D

batakljun

• Gost
« Odgovori #8 : 10 Rujan 2008, 08:32:05 prijepodne »
pa i zbog "mijenjam ženu" su pucali brakovi... ma, meni je to bezveze. mislim, zalaženje u intimu, obitelj...

takvi se najviše čude antici i simonici gotovac

Offline boboim

• ništa ne zna, ništa ne čita...
« Odgovori #9 : 10 Rujan 2008, 08:34:36 prijepodne »
kakav narod takav i tv-program!

Insomnia

• Gost
« Odgovori #10 : 10 Rujan 2008, 08:36:04 prijepodne »
takvi se najviše čude antici i simonici gotovac

kakvi takvi? ovi kao ja što ne vole intimu drugih?

Insomnia

• Gost
« Odgovori #11 : 10 Rujan 2008, 08:37:18 prijepodne »
kakav narod takav i tv-program!

to je nekad vrijedilo, sad je narod onakav kakvim ga mediji i kojekakvi novinarski šup(lja)ci predstavljaju i nastoje načiniti.

batakljun

• Gost
« Odgovori #12 : 10 Rujan 2008, 08:43:53 prijepodne »
to je nekad vrijedilo, sad je narod onakav kakvim ga mediji i kojekakvi novinarski šup(lja)ci predstavljaju i nastoje načiniti.

jedna vrlo česta devijacija u suvremenom razmišljanu. jadni mali čovik nije za ništa kriv, svemu su krivi mediji i političari, naravno kad upitaš, a tko onda kupuje ono žuto smeće na kioscima (jer tu nas bar nitko ne tjera da biramo između samo dva programa) onda nema odgovora. eto to je slika našeg naroda.

Insomnia

• Gost
« Odgovori #13 : 10 Rujan 2008, 08:57:19 prijepodne »
jedna vrlo česta devijacija u suvremenom razmišljanu. jadni mali čovik nije za ništa kriv, svemu su krivi mediji i političari, naravno kad upitaš, a tko onda kupuje ono žuto smeće na kioscima (jer tu nas bar nitko ne tjera da biramo između samo dva programa) onda nema odgovora. eto to je slika našeg naroda.

dakle, ne znaš ništa o meni, ali spremno ideš tvrditi kako ja navodno komentiran nekakve gotovčeve za koje nisam ni znala do neki dan.
jedino žuto smeće koje ja čitam u zadnje vrijeme, tvoja je forumska hadeze propaganda...

o medijima i utjecajima ne bih s tobom, nisam kompetentna, a i nisi neki sugovornik. od pljucanja i šupljaka i pametovanja bez ikakvog pokrića, nema ništa osim gubljenja vremena.

ali moram primjetiti, ti si zbilja fenomen.
nikad ništa pametnog i edukativnog pročitati u tvojim upisima, ali ćeš vazda spremno belevarcu o jeziku, glongi o povijesti, slovaku o etnologiji, a ženama o kremama.

batakljun

• Gost
« Odgovori #14 : 10 Rujan 2008, 09:20:01 prijepodne »
opet si prenapeta.

dakle, bobo je konstatirao manjkavost (neukost, tupsot) našeg naroda, na što si ti replicirala da nije kriv narod već novinari.
ja sam samo pripomenuo da "narod" nije samo objekt u događanjima jer statistike govore da "narod" ne žali novca kad su u pitanju različita senzacionalistička sranja.

zašto si se ti u svemu tome našla prozvana, ne znam i nije me briga - pročitaj još jednom zadnjih par upisa možda upališ iz druge.

btw, zar je glonga povjesničar? bože, bože, ja te povjesničare zamišljam potpuno drukčije.