Autor Tema: PREPORUČITE KOLUMNU,ČLANAK...  (Posjeta: 111529 )

batakljun

• Gost
Odg: PREPORUČITE KOLUMNU,ČLANAK...
« Odgovori #435 : 28 Listopad 2010, 13:54:18 poslijepodne »
@ insomnia

ti očito koristiš samo jednu od mogućnosti koju paypal pruža.

inače, povezati karticu i paypal je najjednostavije (i tada funkcionira kako si rekla), međutim ja osobno preferiram transfere sa tekućeg računa na paypal account. ne treba se ni tu nikuda micati, sve s kompjutera iz tople sobe.
ako ti se dogodi da kao početnik zapneš (što se glongi očito dogodilo) i onda se opet bez izlaska iz sobe nazove svog osobnog bankara da ti udjeli savjet. i to je to.

inače, meni paypal vrlo često služi i za prebacivanje gotovine, odakle i kome, to ću zadržati za sebe. ta opcija, primjerice nije moguća na americanu i time prestaje svaka sličnost klasične kartice poput american/master/vise i suvremenih tehnologija poput paypala.

Offline likarija

• Gožđeno pero foruma
  • Nu me!
    • Oldtimer klub Zagreb
Odg: imovina, posjed, pravo korišćenja
« Odgovori #436 : 28 Listopad 2010, 14:23:18 poslijepodne »
Kako inače objasnit da su neke moderne internetske usluge dostupne u Sjevernoj Koreji, a nisu u RH, ni u BiH. Npr. PayPal, Moneybookers, google-map-maker…

Radi.  :zivili

inače, povezati karticu i paypal je najjednostavije (i tada funkcionira kako si rekla), međutim ja osobno preferiram transfere sa tekućeg računa na paypal account.

Samo da je dosta para. :zivili
« Zadnja izmjena: 28 Listopad 2010, 14:29:41 poslijepodne likarija »
:starac

Offline Insomnia

• Banned
  • Sve zna, sve čita, svugdje piše...
« Odgovori #437 : 28 Listopad 2010, 15:22:20 poslijepodne »
@ insomnia

inače, povezati karticu i paypal je najjednostavije (i tada funkcionira kako si rekla), međutim ja osobno preferiram transfere sa tekućeg računa na paypal account. ne treba se ni tu nikuda micati, sve s kompjutera iz tople sobe.
ako ti se dogodi da kao početnik zapneš (što se glongi očito dogodilo) i onda se opet bez izlaska iz sobe nazove svog osobnog bankara da ti udjeli savjet. i to je to.

inače, meni paypal vrlo često služi i za prebacivanje gotovine, odakle i kome, to ću zadržati za sebe. ta opcija, primjerice nije moguća na americanu i time prestaje svaka sličnost klasične kartice poput american/master/vise i suvremenih tehnologija poput paypala.

možeš uplatiti kredit na paypal koji ćeš kasnije koristiti. možda. ne znam, nisam o tom vodila računa jer je apsolutno nepotrebno.
možeš li mi naći nešto relevantno u svezi transfera novca pay palom i od kad je u hrvatskoj omogućeno podizanje gotovine s tog računa?
moje zadnje informacije su te da mogu primiti povrat novca pri plaćanju i naplatiti usluge, ali da novac mogu iskoristiti samo za internet plaćanja, što znači, ne dizati gotovinu amerikanom niti prebacivati novac na svoj račun u banci, ni na devizni ni na kunski u protuvrijednosti.
eto, baš me zanima, na primjer, ti meni pay palom pošalješ novac iz njemačke, a ja ga oću podići (novac) u pebezeu.
kako?

batakljun

• Gost
« Odgovori #438 : 28 Listopad 2010, 15:40:05 poslijepodne »
s računa u pbz-u ne ne može skidati gotovinu poslanu paypalom (ali ne moraš imati ni kreditnu karticu - dosta je žiro), ali kao što rekoh:
suvremena tehnologija omogućava da iz svoje sobe radiš transakcije i na računima koji nisu otvoreni u poslovnici ispod prozora.

Offline belevarac

« Odgovori #439 : 29 Listopad 2010, 22:46:55 poslijepodne »
To s Paypalom sam pokushao, ali ne ide.
Znameniti grad na obali, Olisippo [Lisabon], csuven zbog svojih kobila koje zatrudne pomochu zapadnog vitra (Plinije Stariji)

Offline pokojnija

• Tek se pojavio na forumu...
  • satan gudarski
NAŠ ANTE
« Odgovori #440 : 30 Listopad 2010, 19:14:43 poslijepodne »
genijalni Proložan,ma ljubi te pokojnija

Skraćenica je stranke na vlasti prepredeno ostala jednaka i prividno je sve u redu, no kad se malo bolje zagledate shvatit ćete da sitnijim slovima dolje zapravo piše: Hrvatska demokratska zajebnica.

http://www.jutarnji.hr/ante-tomic--trebamo-li-se-uzbudivati-zbog-lazne-torbe-/899309/
reinkarnacija izvora svih forumskih zala

Offline pokojnija

• Tek se pojavio na forumu...
  • satan gudarski
reinkarnacija izvora svih forumskih zala

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
Odg: kljune zblanio ti se čovik
« Odgovori #442 : 05 Studeni 2010, 14:44:10 poslijepodne »
zblanjeni:
http://www.jutarnji.hr/sanader--jadranka-kosor-nesposobna-je-biti-premijerka-hrvatske/900986/
šta će bit s mojin šetačima za nunua i batakljuna jadan ti san.  -?
ovi sam sebe naginje prema remetincu.

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
Imoart i tuča na docu???
« Odgovori #443 : 07 Studeni 2010, 21:48:37 poslijepodne »
Nova tri boda NK Imotskog zasjenio fizički obračun na tribinama

U 12.kolu 2.HNL -a NK Imotski je ugostio ekipu HAŠK-a iz Zagreba te je pobjedom od 1:0 upisao nova 3 boda u borbi za vrh ljestvice. U prvom dijelu oba kluba su pokazala vrlo lošu igru. Početkom 2.poluvremena u igru ulazi Ivan Todorić koji već u 68.minuti postize pobjedonosni gol. Iako su ostvarili pobjedu naši nogometaši su prikazali igru koju ćemo brzo zaboraviti ali ono što je najbitnije upisali su nova tri boda. Pored dobrih rezultata atmosfera u klubu i oko njega nije na zavidnoj razini što se najbolje može vidjeti po malom broju gledatelja.  Tijekom utakmice je došlo i do  sukoba na tribinama gdje su se fizički obračunale dvije osobe nakon čega je intervenirala i policija. Neslužbeno doznajemo da se radi o osobi bliskoj navijačkoj skupini Galantari i osobi bliskoj gradonačelniku Anti Đuzelu.

s radija: http://www.radioimotski.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=728:nova-tri-boda-nk-imotskog-zasjenio-fiziki-obraun-na-tribinama-&catid=34:dogadaji&Itemid=63

u komentaru ispod piše:
napisao mup, 07 Studeni, 2010 - 09:58:51
Riječ je o D.... Š.......njegovom bratu naspram Batakljuna i Bilića. Protiv svih će biti podnesena prekršajna prijava!

Tko, što, kako, zašto...komu, čemu, lokativ!
Sve vuče na imoart, no ipak je priča totalno druga. nek naslov ipak ostane.

« Zadnja izmjena: 07 Studeni 2010, 21:53:53 poslijepodne Slovak »
Dosta parola.

Offline benco

• Forumaš sa stavom...
  • Kada čovjek prešuti istinu, kamen progovori!
« Odgovori #444 : 07 Studeni 2010, 22:37:02 poslijepodne »
u komentaru ispod piše:
napisao mup, 07 Studeni, 2010 - 09:58:51
Riječ je o D.... Š.......njegovom bratu naspram Batakljuna i Bilića. Protiv svih će biti podnesena prekršajna prijava!

Tko, što, kako, zašto...komu, čemu, lokativ!
Sve vuče na imoart, no ipak je priča totalno druga. nek naslov ipak ostane.

Daje zadah, ali nije. Jedan od vođa skupine ima nadimak Batakljun, ali nije "naš" Batakljun. A Bilića ima Bože blagoslovi i ne radi se o IMOartovom Biliću nego iz drugog djela Krajine. Mada bi RIM (možda) volio da je povezano sa IMOartom, ali nije. Jedino da "nunu" nije nešto iskombinira.  ;D

Gdje mi je "nunu"?
... Svakim danom čovječje je promišljanje sve kompliciranije ...

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #445 : 07 Studeni 2010, 23:00:46 poslijepodne »
Daje zadah, ali nije. Jedan od vođa skupine ima nadimak Batakljun, ali nije "naš" Batakljun. A Bilića ima Bože blagoslovi i ne radi se o IMOartovom Biliću nego iz drugog djela Krajine. Mada bi RIM (možda) volio da je povezano sa IMOartom, ali nije. Jedino da "nunu" nije nešto iskombinira.  ;D

Gdje mi je "nunu"?

zašto misliš da bi radio volio tako nešto?
Dosta parola.

Offline benco

• Forumaš sa stavom...
  • Kada čovjek prešuti istinu, kamen progovori!
« Odgovori #446 : 07 Studeni 2010, 23:15:07 poslijepodne »
zašto misliš da bi radio volio tako nešto?

Možda zbog Batakljuna i Bilića? Naravno, zeza.

Ne znam kako je na ostalim imotskim Portalima, ali mislim da za sve ima mjesta u virtualnom svijetu.
... Svakim danom čovječje je promišljanje sve kompliciranije ...

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #447 : 08 Studeni 2010, 11:38:57 prijepodne »
Možda zbog Batakljuna i Bilića? Naravno, zeza.

Ne znam kako je na ostalim imotskim Portalima, ali mislim da za sve ima mjesta u virtualnom svijetu.

ne mislim da tu igdje ima zle krvi. sve je to kritika profesionalnosti, ne osobnosti (koliko je to moguće). a ovi s radija, zbija imaju tvrdu kožu, najajči su i opstanak im je siguran (koliko već može bit). tako da kritika nije da ih se ubije, nego da ih se ojača. makar ih nekad pogodilo u živac. Batakljun i bilić su koincidencija, isto kao i d.š., ima i njih nekoliko.
Dosta parola.

batakljun

• Gost
« Odgovori #448 : 08 Studeni 2010, 12:11:47 poslijepodne »
Daje zadah, ali nije. Jedan od vođa skupine ima nadimak Batakljun, ali nije "naš" Batakljun. A Bilića ima Bože blagoslovi i ne radi se o IMOartovom Biliću nego iz drugog djela Krajine. Mada bi RIM (možda) volio da je povezano sa IMOartom, ali nije. Jedino da "nunu" nije nešto iskombinira.  ;D

Gdje mi je "nunu"?

strasno je sto je nekome uopce palo na pamet da bi moja malenkost mogla nazociti jednoj seoskoj utakmici, a kamoli se javno blamirati i fizicki obracunavati.

ljudi moji, citate li vi uopce sto ja pisem ili mrsite muda dok ste ulogirani......
« Zadnja izmjena: 08 Studeni 2010, 12:19:06 poslijepodne BataKljun »

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #449 : 08 Studeni 2010, 12:23:52 poslijepodne »
strasno je sto je nekome uopce palo na pamet da bi moja malenkost mogla nazociti jednoj seoskoj utakmici, a kamoli se javno blamirati i fizicki obracunavati.
:)
bato, za koji lokalni (seoski) klub navijaš?