Autor Tema: Josipa Kusić Miss Hrvatske 2008  (Posjeta: 9801 )

potjeh

• Gost
Odg: Josipa Kusić Miss Hrvatske 2008
« Odgovori #15 : 08 Srpanj 2008, 14:26:21 poslijepodne »
Ne ja već vi! Ja ne brojim svoje slaganje i ne slaganje s Batakljunom nego nekoliko drugih forumaša.

Offline kamenizg

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #16 : 08 Srpanj 2008, 16:36:37 poslijepodne »
Kaže Potjeh:
Citat:
Zar su ružne žene manje vrijedne?

Dragi moj Potješe, prijatelju stari, nema ružne žene, sve su lijepe na svoj način :beat
O TEMPORA, O MORES!!!

batakljun

• Gost
« Odgovori #17 : 08 Srpanj 2008, 17:23:19 poslijepodne »
zašto jedini pravi mužjak ovdje, bata, nije ostavio nikakav komentar osim onog smajlića?

bato, jesi li ti sretan što je najljepša hrvatica iz imotskog?

josipa je moja stara poznanica, njezin osmjeh upadao mi je u oči još dok je bila dijete. nije sve u fizičkoj ljepoti, ali josipa ima i nju i ono nešto drugo.

od srca sam joj čestitao još kad je postala misica zagreba. ova dva dana nisam ju uspio uloviti, ali bez brige doći ću do nje i osobno joj čestitati.

svaki uspjeh je lijep, a oni koji se bave velikim babilonom i sličnim glupostima neka se nastave time baviti i dalje - mene to osobno ne interesira.

potjeh

• Gost
« Odgovori #18 : 09 Srpanj 2008, 08:25:27 prijepodne »
Citat:
oni koji se bave velikim babilonom i sličnim glupostima neka se nastave time baviti i dalje - mene to osobno ne interesira.
:orilo

potjeh

• Gost
« Odgovori #19 : 09 Srpanj 2008, 08:38:59 prijepodne »
Žele li dobro ovoj mladoj djevojci ovi koji joj čestitaju na "uspjehu" (srljanju u propast)?

Insomnia

• Gost
« Odgovori #20 : 09 Srpanj 2008, 09:01:27 prijepodne »
Žele li dobro ovoj mladoj djevojci ovi koji joj čestitaju na "uspjehu" (srljanju u propast)?

koja glupost!

žena se udaje, svi joj čestitaju i žele dobro, a ona odsrlja u propast.
ili monotoniju.
ili sreću.
svejedno.

ne znam otkud ti već znaš da je ona na rubu propasti?

možda će se obogatiti, donirati u humanitarne svrhe, raditi za unicef, pomoći stotinama nesretnih, spasiti desetke života, iskoristiti svoju ljepotu i talent kako bi lobirala za pomoć najugroženijima i napraviti dobro za društvo i zajednicu kakvo ti ni ja nikad ne bismo imali ni priliku, a možda ni znanje ni volju.

daj, bogati, prestani propovijedati po forumu, a ako to već činiš, okani se prozivanja drugih, barem mene.

Jope, sva sreća ovog svijeta te pratila i vazda budi što već sad jesi!

potjeh

• Gost
« Odgovori #21 : 09 Srpanj 2008, 09:20:32 prijepodne »
Citat:
žena se udaje, svi joj čestitaju i žele dobro, a ona odsrlja u propast.
Ako pričamo o katoličkom sakramentu ženidbe, učinila si svetogrđe uspoređujući sveti sakrament s nadmetanjem babilonki.
Ako je riječ o vjenčanju "ispod vrbe", usporedba može proći.

Citat:
možda će se obogatiti, donirati u humanitarne svrhe, raditi za unicef, pomoći stotinama nesretnih, spasiti desetke života, iskoristiti svoju ljepotu i talent kako bi lobirala za pomoć najugroženijima i napraviti dobro za društvo i zajednicu kakvo ti ni ja nikad ne bismo imali ni priliku, a možda ni znanje ni volju.

Možda. Možda će se i Kum III spasiti, ali to i nije na meni. Moje je upozoravati.

propovijedaj Riječ, uporan budi - bilo to zgodno ili nezgodno - uvjeravaj, prijeti, zapovijedaj sa svom strpljivošću i poukom. Jer doći će vrijeme kad ljudi neće podnositi zdrava nauka nego će sebi po vlastitim požudama nagomilavati učitelje kako im godi ušima; od istine će uho odvraćati, a bajkama se priklanjati. Ti, naprotiv, budi trijezan u svemu, zlopati se, djelo izvrši blagovjesničko, služenje svoje posve ispuni! (2Tim 4,2-5)

« Zadnja izmjena: 09 Srpanj 2008, 09:28:07 prijepodne Potjeh »

Insomnia

• Gost
« Odgovori #22 : 09 Srpanj 2008, 09:36:01 prijepodne »
naravno da ne pričamo o katoličkom sakramentu ženidbe, onaj tko se tako vjenča, do konca svog života voli i poštuje svoju ženu.
baš nitko od takvih nikad nije ženu zatukao, izmlatio, terorizirao i fizički i psihički.. .takvi ne ubijaju niti siluju djecu, ne kradu, ne lažu, ne varaju, ne kurvaju se, ne loču, ne kockaju... ne čine ni jednog smrtnog grijeha već žive po milosti božjoj u miru, ljubavi i harmoniji duha i tijela sa svojom odabranicom.

toliko o nekakvim usporedbama. naime i onima s pravima, a bez zaduženja je jasno da je bilo riječi o čestitkama i željama...

inače, kad izvrćeš nečiji smisao i opsesivno-kompulzivno ispravljaš nešto što samo po sebi nema veze s onim što sam umišljaš da jest, opet ti ponavljam, TRI puta razmisli, TRI puta najmanje...

zijeeeevv...

Insomnia

• Gost
« Odgovori #23 : 09 Srpanj 2008, 09:41:51 prijepodne »
inače ne čitam te citate, ali sad mi upadoše u oči dvije stvari:

- naknadno editiraš postove

- kako se to ti zlopatiš u životu??? ili smatraš forumsko propovijedanje zlopatnjom?? :D

pitanje je hipotetsko jer me ne zanima, znam da patnik nisi, samo me ti citati ponekad natjeraju na glasan smijeh u uredu i ono "a šta'š".

batakljun

• Gost
« Odgovori #24 : 09 Srpanj 2008, 10:00:18 prijepodne »
svaka značajnija promjena u životu može se na pojedinca odraziti pozitivno, ali i negativno. pa zar dobitak na lotu nije uništio mnoge, a ima ih i u našem gradu.
usprkos tome, od uspjeha ne treba bježati, svaki je uspjeh nada i nadam se da će se josipa znati nositi sa svojim uspjehom. nažalost uz uspjeh vrlo često ide i malicioznost. koliko su neki od vaših upisa maliciozni ne bih sad procjenjivao, ali sve su to iskušenja s kojima se čovjek mora uhvatiti u koštac, bijeg od života nije nešto što bi trebalo isticati.

Offline dobardan

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
« Odgovori #25 : 09 Srpanj 2008, 10:00:49 prijepodne »
Pa ljudi moji je li ovo moguće nema teme na forumu di se sotona ne umiša. Miša se brate tamo di mu nije misto pa ga ne bi  bilo loše  malo ostaviti da čuči u paklu i ne prizivat ga,  barem ne na ove teme di se piše o ljepoti i uspjehu.

Evo malo za razmišljanje o ljepoti od neki ljudi.

* Antun Gustav Matoš
          o "Dobrota, plemenitost, ljepota, sve propada, ako nije rođeno sa zubima."

* Arthur Schopenhauer
          o "Ljepota je otvoreno preporučeno pismo koje za nas unaprijed pridobiva srca."

* Charles Baudelaire
          o "Zlato može mnogo, ali ljepota još više."

* Friedrich Hebbel
          o "Ljepota je dubine površine."

* Goethe
          o "Ljepota obuzdava svaku srdžbu."
          o "Sretan je onaj kome je majka priroda dala ljepotu, jer ga ona svugdje preporučuje i on nigdje nije stranac."

* Honoré de Balzac
          o "Ružnoća nad ljepotom ima tu prednost što ljepota prolazi, a ružnoća ostaje."

* Ivo Andrić
          o "Vrijednost ljepote je u beskrajnoj raznolikosti vidova u kojima nam se javlja. U tome je i njena oplemenjujuća snaga i njena najveća draž."

* Jean Paul
          o "Čovjek nije nikad tako lijep kao kad moli za oproštenje ili kad sam oprašta."

* John Maxwell Coetzee
          o "Zašto? Zato što ženina ljepota ne pripada samo njoj. Ljepota spada u obilje koje ona donosi na svijet. Dužna je da ga podijeli s drugima."

* Jonathan Swift
          o "Malo ih je obdareno da blistaju ljepotom, ali svako može biti ugodan."

* Konfučije
          o "Sve ima svoju ljepotu, no svako to ne vidi."

* Phineas Fletcher
          o "Ljepota - kad je najmanje odjevena, najbolje je odjevena."

* Ralph Waldo Emerson
          o "Ljepota je odlika tijela kako je vrlina odlika duše."

* Voltaire
          o "Idealna ljepota za žapca je - žaba."

Naša misica je lipa, a nadam se da je i pametna, a ako je ušla u predvorje Babilona znači i da je i hrabra.

potjeh

• Gost
« Odgovori #26 : 09 Srpanj 2008, 10:14:12 prijepodne »
Citat:
- naknadno editiraš postove

Za ovo nisam odgovoran ja nego ti. Protiv sam te mogućnosti, ali kad je već tu ponekad ju iskoristim.

Citat:
- kako se to ti zlopatiš u životu??? ili smatraš forumsko propovijedanje zlopatnjom??
pitanje je hipotetsko jer me ne zanima, znam da patnik nisi, samo me ti citati ponekad natjeraju na glasan smijeh u uredu i ono "a šta'š".
Otkud znaš da patnik nisam? Iz tračanja i ogovaranja?
Odgovorio bih ti pravo i pošteno, ali nema smisla jer me ne možeš razumjeti. Mi govorimo različitim jezicima. Spidom bi me razumjela, ali ona i bez moga odgovora zna o čemu pišem pa joj ni ne trebam objašnjavati ovakve stvari.

potjeh

• Gost
« Odgovori #27 : 09 Srpanj 2008, 10:16:16 prijepodne »
Citat:
nažalost uz uspjeh vrlo često ide i malicioznost.
Ja sam, recimo, ljubomoran na Josipu jer bih želio biti na njezinu mjestu. Cijeli život sanjam postati hrvatska miss.
Pretvarate promašaj u uspjeh.

Insomnia

• Gost
« Odgovori #28 : 09 Srpanj 2008, 10:28:15 prijepodne »

paranoja je bolest, a maliciozno optuživanje je tvoja profesionalna deformacija, ili griješim?
možda.
samo znam da polako gubim živce... na skliskom si terenu s takvim optužbama, nadam se da ti je to jasno i da nećeš više upirati prstom dalje od nosa...

Citat:
Odgovorio bih ti pravo i pošteno, ali nema smisla jer me ne možeš razumjeti. Mi govorimo različitim jezicima. Spidom bi me razumjela, ali ona i bez moga odgovora zna o čemu pišem pa joj ni ne trebam objašnjavati ovakve stvari.

spidom me zanima taman kao i tvoj smisao kojeg pokušavaš nametnuti svima, ne znam zašto ju stalno spominješ?
ako ti se priča o njoj, otvori temu pa se napričajte do mile volje.

a i ovu temu si uspio sspolno odnošavati, nadam se da će netko od urednika s godišnjeg koji put poviriti ovdje i granati i brisati nepotrebno... dobro dobardan kaže...

potjeh

• Gost
« Odgovori #29 : 09 Srpanj 2008, 10:30:52 prijepodne »