Autor Tema: Josipa Kusić Miss Hrvatske 2008  (Posjeta: 9755 )

Offline dobardan

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
Odg: Josipa Kusić Miss Hrvatske 2008
« Odgovori #75 : 11 Srpanj 2008, 18:08:51 poslijepodne »
Ovako gledano ona ispada sebična, jer nije za humanitarne radove u svijetu već samo u Hrvatskoj, kao dosta je nama i naših problema da bi drugima pomagali. Ta se meni logika ne sviđa.
Evo, Josipa, ako ti netko prenese da te jedan zločesti striček špota po forumu, slobodno mu reci da to nije istina već da te samo shvaća vrlo ozbiljno i ne želi da ti naudi taj loši svijet koji će te sad okružiti.

Zločesti striček Potjeh, zar i tvoja izjava Babilonska nije nekorektna i nepravedna prema našoj misici, osudi je ti prije prvog ročišta. Zamisli se malo je su li ti neki komentari u skladu s dobrom kojem navodno težiš. Djevojka se potrudila, uložila vremena i truda da bude najbolja u nečemu od svih Hrvatica, a kada je to uspjela i sad kad bi napokon trebala uživati u plodovima svojih truda, nađu se stručnjaci  poput tebe  koji je takvim komentarima mogu jedino učiniti nesigurnom u sebe i svoj cilj. Zar je zločin biti najljepši u Hrvatskoj. Zar je moralno ispravno obezvrijeđivati tuđe trude. I na kraju da li je ispravno na taj način rušiti Josipinu vjeru da je izborom za mis Hrvatske učinila nešto dobro, nešto što će joj u budućnosti omogućiti da pomogne sebi i drugima.  ::)

Ovaj drugi članak koji sam gore citirao nije tako otrcan kao oni babilonski.
« Zadnja izmjena: 11 Srpanj 2008, 18:11:09 poslijepodne dobardan »

potjeh

• Gost
« Odgovori #76 : 11 Srpanj 2008, 18:30:19 poslijepodne »
Striček dobardan, potpuno stojim iza "izjave babilonske" (zapravo potpore Trbotorovoj izjavi). Ona nije nimalo nepravedna prema našoj misici. Može joj otvoriti oči. Moraš razlikovati moju osudu izbora za miss od osude osobe. Nigdje i nikad ničim nisam osudio Josipu Kusić niti jednu drugu miss. Jedna od tih misica mi je blizak rod. Doduše, bila je izabrana na samom početku stvaranja države pa ne znam vodi li se u tim njihovim popisima.
Smatram da su izbori za miss nešto slično modnim revijama:

Tko bi uopće razumio modu i otkud nadahnuće tisućama novinara koji svaki dan proizvode milijune šarenih stranica o kreatorima i manekenkama, sablažnjivom društvu nakvarcanih perverznjaka i rahitičnih maloljetnih ovisnica o kokainu. Meni modne revije, iskreno, izgledaju kao cirkusi nakaza, ali moj dojam zacijelo je pogrešan jer je taj svijet većini divan. U trendovskim kafićima gledam ih kako hipnotizirano pilje u velike pravokutne plazma ekrane na kojima se satima bjesomučno vrte uvijek isti kadrovi mladih žena što odrješito marširaju klimajući se na tankim nogama, obično zamotane u nešto što izgleda kao ostatak kuhinjske zavjese nakon što je na štednjaku planulo ulje..
http://www.jutarnji.hr/komentari/kolumne/clanak/art-2008,7,5,tomic_kolumna,125457.jl

Opasna su to mjesta za čestite ljude.
Citat:
Zar je zločin biti najljepši u Hrvatskoj.
Zar se može dokazati tko je najljepši u Hrvatskoj?
Ovo je još smiješnije: Miss hrvatske za 2008. Zašto ne organiziraju natjecanja bivših i sadašnjih misica? U čemu je problem? Zar su one lanjske pristarile pa više nisu najljepše? Ne razumim.

Citat:
Zar je moralno ispravno obezvrijeđivati tuđe trude.
Zavisi oko čega se netko trudi. Kažu da se Severina vrlo trudila u nekom filmu koji nisam gledao (bez namjere da to usporedim s ovim). Samo ti želim reći da ti je uvid općenit i površan.

Citat:
da li je ispravno na taj način rušiti Josipinu vjeru da je izborom za mis Hrvatske učinila nešto dobro, nešto što će joj u budućnosti omogućiti da pomogne sebi i drugima.
Pitanje je i to što je pomoć sebi i drugima. Vjernik na to drugačije gleda od nevjernika. Nadam se da imam pravo ovdje iznositi svoje vjerničke stavove.

Offline mcora

• ružna, zla i stara
« Odgovori #77 : 11 Srpanj 2008, 18:42:03 poslijepodne »
Nadam se da imam pravo ovdje iznositi svoje vjerničke stavove.

imaš... ali ne ovdje .....a i dovaginio si

:mcora
« Zadnja izmjena: 11 Srpanj 2008, 19:06:17 poslijepodne mcora »
Kad sam dobra, dobra sam, no kad sam zla, onda sam još bolja.

Offline dobardan

« Odgovori #78 : 11 Srpanj 2008, 18:49:00 poslijepodne »

Tko bi uopće razumio modu i otkud nadahnuće tisućama novinara koji svaki dan proizvode milijune šarenih stranica o kreatorima i manekenkama, sablažnjivom društvu nakvarcanih perverznjaka i rahitičnih maloljetnih ovisnica o kokainu. Meni modne revije, iskreno, izgledaju kao cirkusi nakaza, ali moj dojam zacijelo je pogrešan jer je taj svijet većini divan. U trendovskim kafićima gledam ih kako hipnotizirano pilje u velike pravokutne plazma ekrane na kojima se satima bjesomučno vrte uvijek isti kadrovi mladih žena što odrješito marširaju klimajući se na tankim nogama, obično zamotane u nešto što izgleda kao ostatak kuhinjske zavjese nakon što je na štednjaku planulo ulje..
http://www.jutarnji.hr/komentari/kolumne/clanak/art-2008,7,5,tomic_kolumna,125457.jl

Opasna su to mjesta za čestite ljude.Zar se može dokazati tko je najljepši u Hrvatskoj?
Ovo je još smiješnije: Miss hrvatske za 2008. Zašto ne organiziraju natjecanja bivših i sadašnjih misica? U čemu je problem? Zar su one lanjske pristarile pa više nisu najljepše? Ne razumim.
Zavisi oko čega se netko trudi. Kažu da se Severina vrlo trudila u nekom filmu koji nisam gledao (bez namjere da to usporedim s ovim). Samo ti želim reći da ti je uvid općenit i površan.
Pitanje je i to što je pomoć sebi i drugima. Vjernik na to drugačije gleda od nevjernika. Nadam se da imam pravo ovdje iznositi svoje vjerničke stavove.

Kada ti to sve tako meni lipo objašnjavaš onda ti pajdo polako uputi prema Himelajama i kani se sušati glazbu jer je izvodi mnoštvo narkosa, pedera i lezbejki, sotonista, nevjernika. Isto tako prestani gledati filmove jer u njima glume naprijed navedeni, također prestani gledati izložbe raznihn umjetnika jer je u njihovim redovima mnoštvo bezbožnika... Ajde Potješe kada bi iša tvojom logikom ne bi bilo segmenta društvenog života di ne bi našao ono što si gori nabroio. Ja ti opet kažem da nije bitno ono što ti misliš da činiš kada nešto kažeš ili komentiraš već je bitno kako tvoj komentar doživljava onaj komu je on upućene. Konkretno da sam ja na mistu male misice i da sam surfajući po ovom našem forumu naišao na  Trbotorovu izjavu i tvoju podršku iste ja bih se osjetio povrijeđen. Kako mislim da je najispravnija ona "Ne radi drugome ono što ne želiš da oni tebi rade" mislim da izjava Babilonska nije u redu a ti misli kako oćeš.  ::)

« Zadnja izmjena: 11 Srpanj 2008, 18:51:36 poslijepodne dobardan »

Offline mcora

• ružna, zla i stara
« Odgovori #79 : 11 Srpanj 2008, 19:04:58 poslijepodne »
Dobri moj... ne pali se...

nakon današnjeg Potjehovog upisa u kojem je po n-ti puta izokrenuo stvari i činjenice kako njemu odgovara, a znajući da je momak načitan i lajav, zapravo zaključujem da on sa vjerom nema ništa ... (već ju izruguje, preokreće, manipulira, parafrazira i na taj način podcjenjuje, umanjuje i omalovažava sve ono što je ljudsko i božje u nama) i ozbiljno sumnjam da je sam đavo zapravo on... koji se skriva u liku i djelu neokatekumena nam Potjeha.

Svu daljnju raspravu o tome kako ja ništa ne razumijem...ako imaš potrebu, "dragi moj " Potješe,  otvori na podforumu s vjerskim temama...i nemoj više spamati po forumu ....
jer ovo što radiš sa svojim "vjerskim uvjerenjem " je spam... a spam se sankcionira

:mcora
Kad sam dobra, dobra sam, no kad sam zla, onda sam još bolja.

Offline dobardan

« Odgovori #80 : 11 Srpanj 2008, 19:06:23 poslijepodne »

Ja sam gleda njen film i mogu ti reći da se žena zna opustit i prepustit, ukratko na filmovima nisam bolju od nje nikada vidio. Uvid u film mi nije bio općenit i površan, pače pogledao sam ga priko stotinu puta.   ::)

Offline Trbotor

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #81 : 11 Srpanj 2008, 19:39:26 poslijepodne »
Miss Hrvatske 2008

Opet Hrvatska u genitivu !
...in defendenda veritate catholica et Croatia bene administranda...

Offline Trbotor

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #84 : 11 Srpanj 2008, 21:03:59 poslijepodne »
.Near right: Zahra Redwood of Jamaica, 25, the first contestant to appear in dreads...she has degrees in biotechnology and zoology: ..."Rastafarians have been a very conservative group so modelling and pageants have been considered Babylonian to some extent," Redwood said. Babylon was not represented. Both Redwood and Matata finished in the top 10.

http://www.iwanttobe60.com/index.php?Itemid=63&id=204&option=com_content&task=view
...in defendenda veritate catholica et Croatia bene administranda...