Autor Tema: Josipa Kusić Miss Hrvatske 2008  (Posjeta: 10589 )

Offline FCroaticum

• Domaćin
  • Iskusni forumaš...
Odg: Josipa Kusić Miss Hrvatske 2008
« Odgovori #60 : 10 Srpanj 2008, 15:11:20 poslijepodne »
Piše li to u Pravilima?

Piše u obavijesti prilikom registracije:

* postanje nepotrebnih i nepoželjnih informacija, informacija nevezanih za temu, postanje na način neprimjeren forumu ili postanje na način koji smanjuje čitljivost foruma (uključuje i neprimjerene naslove i sigove)

* ometanje rada uredništva Foruma (ignoriranje upozorenja, vraćanje izbrisanih tekstova i sl.)

a u pravilima, izmeđuostalog, stoji i ovo:

9. - netematsko upisivanje po forumu će se na određeni način ispraviti ili brisati

9.a - sve teme koje nemaju veze sa raspravama (podforumom) na kojima su otvorene biti će prebačene u odgovarajuće rasprave (podforum).

9.b - svi upisi koji nemaju veze s temom na kojoj se pojavljuju bit će kopirani u odgovarajuću temu ili brisani.

10 - na podforumu Konoba postoje izuzeci od nevedenih pravila

10.a - na konobi je dozvoljeno "chatanje" uz preporuku da se ne širi po svim temama

Svaku daljnju raspravu na ovoj temi, a u svezi pravila ponašanja na forumu, smatrat ćemo chatom i brisati.
Nadamo se da su korisnici već prije uposznati sa pravilima te neće biti potrebe za tumačenjem i bespotrebnim gubljenjem vremena i skretanjem rasprava u krivom smijeru.

FCroaticum.

batakljun

• Gost
« Odgovori #61 : 10 Srpanj 2008, 16:35:01 poslijepodne »
jebote, prvi put vidim ova pravila.

Offline mcora

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • ružna, zla i stara
« Odgovori #62 : 10 Srpanj 2008, 20:26:13 poslijepodne »
jebote, prvi put vidim ova pravila.

svašta ćeš ti još ovdi naučiti i saznati ...  ;D

:mcora
Kad sam dobra, dobra sam, no kad sam zla, onda sam još bolja.

Offline Pocemogela

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #63 : 10 Srpanj 2008, 22:02:59 poslijepodne »
Vidim da sam postao glavna tema unutar teme o Josipi. Tu, dakako, nema izagnavanja chata.
Vidim da je i moja srećica Mcora jača u čoporu. Sama se bila zeru pripala. Neka, drugarice, živio AFŽ!
Pocemogela, tvoj je jezik nadasve prepoznatljiv. Nema takvih puno s ove strane Mississipija. Ima li što nova u Njemačkoj?

Usputna, tek temica, ne uobrazavaj si previse    ;D   Tebi je zasmetala Josipina lipota, da si je ti ni vise ni manje, nego odma slozia uz Babilon   ::)

A za Njemacku se potudi malo i sam, ne zaboravi vinjete, pogotovo onu slovensku i proseci malo sviton. Ako imas para, naravno. Mozda ti se i horizonti prosire. Bilo bi jako pozeljno. 

:spidom
Opet te drzi paranoja pretrage identiteta    ;D
« Zadnja izmjena: 10 Srpanj 2008, 22:24:22 poslijepodne Pocemogela »

potjeh

• Gost
« Odgovori #64 : 11 Srpanj 2008, 08:03:45 prijepodne »
Nigdje ni riječi o "Oglasnoj ploči".
Josipa cura i po. Zgođušna, zavedena i prevarena.

Što se druženja s osobama iz domaće javnosti tiče, mene se neće vidjeti na nikakvim špicama niti eventima jer preferiram druženje s bliskim prijateljima a ne nepoznatim osobama. Naravno, profesionalno ću odraditi ono što moram zbog sponzora, ali nisam tip koji je za humanitarne radove i mir u svijetu. Da osvojim titulu Miss svijeta, novac ne bih dala delfinima niti djeci u Africi. Tim bih novcem pomogla svom narodu u kojem ima puno gladnih
http://imotskiportal.com/2008/07/09/josipa-kusic-imam-simpatiju-koja-me-ne-primjecuje/

Vidiš koliko je to skromna i povučena cura. Slučajno je nabauljala na izbor za miss. Nije tamo, naravno očekivala fotoaparate i slične gluposti. Čak je mislila za sebe da je ružna prije svega ovoga.
Nije ona za humanitarne radove i mir u svijetu? Zanimljivo. Stvari su opasnije nego što sam mislio.

Offline mcora

• ružna, zla i stara
« Odgovori #65 : 11 Srpanj 2008, 08:11:45 prijepodne »
Stvari su opasnije nego što sam mislio.

a ti misliš ???  :o ::) :o

potjeh

• Gost
« Odgovori #66 : 11 Srpanj 2008, 08:22:25 prijepodne »
Da si dodala drugu rečenicu, morao bih početi misliti.

Offline mcora

• ružna, zla i stara
« Odgovori #67 : 11 Srpanj 2008, 08:23:36 prijepodne »
Da si dodala drugu rečenicu, morao bih početi misliti.

imaš li s čim???

Insomnia

• Gost
« Odgovori #68 : 11 Srpanj 2008, 08:49:42 prijepodne »
Nigdje ni riječi o "Oglasnoj ploči".
Josipa cura i po. Zgođušna, zavedena i prevarena.

Što se druženja s osobama iz domaće javnosti tiče, mene se neće vidjeti na nikakvim špicama niti eventima jer preferiram druženje s bliskim prijateljima a ne nepoznatim osobama. Naravno, profesionalno ću odraditi ono što moram zbog sponzora, ali nisam tip koji je za humanitarne radove i mir u svijetu. Da osvojim titulu Miss svijeta, novac ne bih dala delfinima niti djeci u Africi. Tim bih novcem pomogla svom narodu u kojem ima puno gladnih
http://imotskiportal.com/2008/07/09/josipa-kusic-imam-simpatiju-koja-me-ne-primjecuje/

Vidiš koliko je to skromna i povučena cura. Slučajno je nabauljala na izbor za miss. Nije tamo, naravno očekivala fotoaparate i slične gluposti. Čak je mislila za sebe da je ružna prije svega ovoga.
Nije ona za humanitarne radove i mir u svijetu? Zanimljivo. Stvari su opasnije nego što sam mislio.

bravo jope!
ne glumataš i ne predstavljaš se kao velika kršćanka, već živiš u skladu sa svojim uvjerenjima!

nisi ti nives celzijus da ti kaćunko, ni ovaj naš forumski ni onaj pravi čestita na uspjehu i promovira te u medijima i na forumima.

ti ćeš "nakaradno" dio svog novca pokloniti gladnima, a nećeš donirati za kakvu bespotrebnu kapelicu ili za sanaciju muževih kockarskih dugova.

svaka ti čast, baš sam PONOSNA na tebe, prava žena i prava imoćanka!  :chunka

potjeh

• Gost
« Odgovori #69 : 11 Srpanj 2008, 09:16:19 prijepodne »
Citat:
da ti kaćunko, ni ovaj naš forumski ni onaj pravi
Ovo je ipak pretjerano. Ipak je don Kaćunko don Kaćunko i ne mogu se mjeriti s njim, ali puno hvala na komplimentu Insomnija.  :pusa

Insomnia

• Gost
« Odgovori #70 : 11 Srpanj 2008, 11:40:08 prijepodne »
po mojim mjerilima, veći si ti kaćunko od njega ;) i ne trebaš zahvaljivati, danas častim.

Offline kamenizg

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #71 : 11 Srpanj 2008, 13:05:23 poslijepodne »
Citat:
Ovo je ipak pretjerano. Ipak je don Kaćunko don Kaćunko i ne mogu se mjeriti s njim, ali puno hvala na komplimentu Insomnija. 

KO zna što bi naš dragi Potjeh napravio da je umisto don Kaćunka bio sa Nives Drpić na promociji knjige, more bit da bi imala materijala i za drugu knjigu, jer bo kad bi ga vidila, onako zgodnog, pametnog i plodnog, frcale bi iskre na sve strane sve do EI Niša
O TEMPORA, O MORES!!!

potjeh

• Gost
« Odgovori #72 : 11 Srpanj 2008, 13:25:46 poslijepodne »
Nije moj tip. Ima ružne zube.  :zubo

Offline Pocemogela

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #73 : 11 Srpanj 2008, 16:08:47 poslijepodne »

Zbog cega? Sta je lose ako cura ima konkretne planove za ispoljavanje humanosti. I Unicef je bome dobro doniranu   lovu rasporedija po privatnim dzepovima, a mrvice bacili potrebitima. I meni je postenije konkretno pomoc, sta i sama radim, jer san tad sigurna da ce isti i dobit tu malu pomoc, dok na drugoj strani nikad ne znas.

potjeh

• Gost
« Odgovori #74 : 11 Srpanj 2008, 17:26:34 poslijepodne »
Ma nisam blesav da ne vidim da cura preispituje megalomaniju dosadašnjih misica i daje konkretniji prijedlog, samo sam malo ironizirao njenu rečenicu "nisam tip koji je za humanitarne radove i mir u svijetu" jer se je nespretno izrazila.
Ovako gledano ona ispada sebična, jer nije za humanitarne radove u svijetu već samo u Hrvatskoj, kao dosta je nama i naših problema da bi drugima pomagali. Ta se meni logika ne sviđa.
Evo, Josipa, ako ti netko prenese da te jedan zločesti striček špota po forumu, slobodno mu reci da to nije istina već da te samo shvaća vrlo ozbiljno i ne želi da ti naudi taj loši svijet koji će te sad okružiti.