Autor Tema: Josipa Kusić Miss Hrvatske 2008  (Posjeta: 9739 )

Insomnia

• Gost
Odg: Josipa Kusić Miss Hrvatske 2008
« Odgovori #30 : 09 Srpanj 2008, 10:37:46 prijepodne »
Otkud znaš da patnik nisam? Iz tračanja i ogovaranja?

zato što forumsko propovijedanje iz udobnog naslonjača dok plaća teče, a limuzina u garaži, ne smatram patnjom.
patnja bi bila da o milosti dobročinitelja i korici kruha hodaš i misionariš svijetom i propovijedaš ono čega se ni sam ne držiš. kao pravi licemjer.

ne ogovaram nikog, ne trebam barem što se tebe tiče, sve što ovdje napišeš govori apsolutno sve o tebi.
ako žene kojima si okružen ogovaraju, ne znači da ogovaraju sve.

naime, ni ja ne mislim da su svi koji se kunu u vjeru licemjeri...

potjeh

• Gost
« Odgovori #31 : 09 Srpanj 2008, 11:05:47 prijepodne »
Citat:
zato što forumsko propovijedanje iz udobnog naslonjača dok plaća teče, a limuzina u garaži, ne smatram patnjom.
Nemam udoban naslonjač. Nemam ni garažu. Plaća kasni.
« Zadnja izmjena: 09 Srpanj 2008, 11:11:00 prijepodne Potjeh »

potjeh

• Gost
« Odgovori #32 : 09 Srpanj 2008, 11:11:44 prijepodne »
Oćeš još: limuzinu moram otplaćivati još pet godina, a blizu sam crvenom na tekućem.

Insomnia

• Gost
« Odgovori #33 : 09 Srpanj 2008, 11:22:10 prijepodne »
hebe mi se, ali svejedno imaš ju od čega isplaćivati, nije bogami ni jeftina ona limuzina, visoka klasa, a ako ti trećina plaće može pokrivati toliku ratu, onda ti ni plaća nije mizerna...i bez obzira što ju čekaš na kakvoj-takvoj stolici, a ne kopajući u kanalu na +40 stupnjeva.

svejedno, kako bilo da bilo, poanta je u tome da nisi patnik koji PJEŠICE hoda po svijetu i propovijeda ono čega se ni sam ne drži.

i to je to. oči sve vide i čitaju, nema ogovaranja.
the end.

batakljun

• Gost
« Odgovori #34 : 09 Srpanj 2008, 11:27:14 prijepodne »
zašto se ljudi srame reći da voze visoku klasu, da žive na brežuljku i da nikada nisu uzeli mašklin u ruku?

potjeh

• Gost
« Odgovori #35 : 09 Srpanj 2008, 11:27:46 prijepodne »
Neka bude zabilježeno da ja nisam dovodio u pitanje ničiji materijalni položaj niti brojio tuđe garaže i limuzine. Gospodin će suditi.

Insomnia

• Gost
« Odgovori #36 : 09 Srpanj 2008, 11:36:21 prijepodne »
Neka bude zabilježeno da ja nisam dovodio u pitanje ničiji materijalni položaj niti brojio tuđe garaže i limuzine. Gospodin će suditi.

nadam se.
ono što oči vide, a srce ne sudi (evidentno) i ono što zlonamjeran um nekom prišije kao karakternu osobinu i svakodnevni običaj (također evidentno), svakako nisu isto.

3 x promisli (ovo ću morati staviti kao signature)

potjeh

• Gost
« Odgovori #37 : 09 Srpanj 2008, 11:37:28 prijepodne »
Citat:
zašto se ljudi srame reći da voze visoku klasu, da žive na brežuljku i da nikada nisu uzeli mašklin u ruku?
Zašto se ljudi iz Imotskoga srame reći tko su?

Insomnia

• Gost
« Odgovori #38 : 09 Srpanj 2008, 11:40:47 prijepodne »
Zašto se ljudi iz Imotskoga srame reći tko su?

mislim da se ne srami, nego da je samo dovoljno dugo čitao forum prije nego je počeo pisati.

batakljun

• Gost
« Odgovori #39 : 09 Srpanj 2008, 11:46:20 prijepodne »
meni je glavno da ja u svom stvarnom životu ne govorim i ne radim ništa što bi bilo u suprotnosti s onim što pišem u svom virtualnom životu. neko pretjerivanje ili karikiranje mislim da mi nitko neće zamjeriti.

imotski se najbolje voli na daljinu, premazan visokim faktorom - u protivnom goriš.

Offline Trbotor

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #40 : 09 Srpanj 2008, 17:09:25 poslijepodne »
oh, bože... ok, to je tvoje pravo. kao i moje da mi se od tih priča o velikom babilonu i sjemenu zla što počiva u ženama već pomalo da prostiš...

Insomnia, kamo biste smjestili Carlu del Ponte ?
...in defendenda veritate catholica et Croatia bene administranda...

Offline Trbotor

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #41 : 09 Srpanj 2008, 17:13:17 poslijepodne »

svaki uspjeh je lijep, a oni koji se bave velikim babilonom i sličnim glupostima neka se nastave time baviti i dalje - mene to osobno ne interesira.

Stoga agencija i ne reagira...
...in defendenda veritate catholica et Croatia bene administranda...

Insomnia

• Gost
« Odgovori #42 : 09 Srpanj 2008, 18:52:33 poslijepodne »

Insomnia, kamo biste smjestili Carlu del Ponte ?

gdje bih ju smjestila? jel baš moram biti prosta ili sam možeš pretpostaviti?  ::)

a ako me pitaš gdje bih ju smjestila po ljepoti, onda ti mogu reći da nisam kompetentna, a i o ukusima se nikad ne raspravlja  :-\

Offline dobardan

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
« Odgovori #43 : 09 Srpanj 2008, 19:42:30 poslijepodne »
Ja bi nju u zološki vrt.

[privitak je izbrisao admin]

Offline Pocemogela

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #44 : 09 Srpanj 2008, 20:15:53 poslijepodne »
A i ovde se nakupilo svega cega, cilo brdo.  Prema  dosta procitanog stiva, sad bi se Josipa trbala sramit svoje lipote i sakrit se digod. Apsurd, sta se sve  moze procitat. Dragi Bog je nekom dao talent za pisanje, nekom za slikanje, sviranje, nekom je eto da lipotu. Svako se raduje kad postigne nesto vise na nekom podrucju, zasto je obavezno lose postati missicom? I to je jedna ambicija, koja koristi privredjivanju za zivot? Zasto ne iskoristiti mogucnost koja osigurava nelos zivot? Ostatak je sve pitanje osobnog karaktera. Njena je osobna odluka sta ce s titulom zapoceti; pravi ili krivi put.
Sramno je kada se pedofil zaredi za svecenika i prakticira sta prakticira, i tu je veca veza sa babilonom, nego jedne missice.