Autor Tema: 20 godina mature_berba '69,'70  (Posjeta: 27103 )

Offline bossmark

• Uhodava se na forumu...
Odg: 20 godina mature_berba '69,'70
« Odgovori #90 : 20 Kolovoz 2008, 15:19:20 poslijepodne »
U priči na maturalcu saznah da ima onih koji nas čitaju ,ali na žalost ili se nisu regist. ili su to napravili davnih dana pa više ni lozinku ne znaju -?
Ovim putem pozdrav Diani i Marku sa željom da nam se što prije pridruže  :chunka :096

Hvala dorfa, evo pridružih se i ja, i samo mogu ponoviti što je nunu rekao, da je bilo lijepo vidjeti, nakon toliko godina, sve one koji su došli.
Uspori gospojo draga, ne'š zar slipa pored pusta blaga, nožica mrvicu nek ti stane i pogleda na blago pane...

Offline aurora x

• Veteran
  • Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #91 : 20 Kolovoz 2008, 17:45:29 poslijepodne »
Gledam fotku.. pa ljudi i nije tako loše... prošlo je 20 god. a mnogi izgledaju kao i one 88-e kad smo polako spremali se napuštati Imotu.

Dorfa hvala ti na ustrajnosti da se proslava ipak dogodi... Diani na toplini koju je zračila oko sebe, nunu na lipom druženju, Lidiji, Potjehu, Orilu i ostalima...

Offline madame em

• Tek se pojavio na forumu...
« Odgovori #92 : 22 Kolovoz 2008, 10:06:56 prijepodne »
Hej, ljudi, evo i mene! Da me sad možete vidjeti, vidjeli biste da imam osmijeh od uha do uha....hvala ti puno, aurora, na lijepim riječima.
Evo, dorfa, prozivka je uspjela, registrirah se i ja...konačno!
Nadam se da ću tu i tamo nešto i komentirati kako mi se bude dalo.........pomoći ljudima da hortikulturalno kultiviraju ledine oko kuće i sl....  :D

A, naš susret nakon 20 godina... razmišljala sam kako će to izgledati tih nekoliko dana prije, i priznajem, ulovilo me nekakvo pozitivno iščekivanje. Moji iz obrazovne, odnosno ono malo što nas je došlo, su isti istati, godine se vide, ali nisu nam naudile, široki osmijesi na licima i u očima: Meri Jonjić, rekao bi čovjek, krhka plavuša, ali zapravo žena zmaj koja još doji svog petog sina; Maja Smoday, nekad plaha imotska, a sada prološkija od mene, ako se ne varam drži i kokoši; Ante Ždero, s njim moram biti dobra, jer mi je već oprostio neke prometne grijehe (valjda mu ovo nadređeni neće pročitati), ali Ante i danas kao i u srednjoj nema dlake na jeziku i uvijek ispod oko škica «dobro žensko», pa me tako i ovaj put ispod glasa pitao kako 'no se zove ona tamo iz ekonomske.... Marija Vladić, Marina Jonjić, Sanja Vidošević, Maja Janjiš, Maja Ivkošić i naravno Suza Budimir, takav pozitivac i čovjekoljubac, i ono što posebno cijenim kod nje je iskrenost. Hvala vam svima ne samo na druženju te večeri, nego što se uvjerih da svi još uvijek dijelimo iste uspomene.... Do sljedećeg susreta, skorijeg, nadam se..... 

Insomnia

• Gost
« Odgovori #93 : 22 Kolovoz 2008, 10:21:35 prijepodne »
Pozdrav novopridošlim forumašima! :chunka

Offline nunu

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • SATAN GUDARSKI
« Odgovori #94 : 22 Kolovoz 2008, 10:53:52 prijepodne »
Citat:
pomoći ljudima da hortikulturalno kultiviraju ledine oko kuće i sl....
vrtlar je nalipše zanimanje na svitu još kad ti netko plati za to...
i love my bike

Offline bossmark

« Odgovori #95 : 22 Kolovoz 2008, 11:11:43 prijepodne »
Pozdrav novopridošlim forumašima! :chunka

Hvala Insomnia
Uspori gospojo draga, ne'š zar slipa pored pusta blaga, nožica mrvicu nek ti stane i pogleda na blago pane...

Offline FCroaticum

• Domaćin
  • Iskusni forumaš...
dobrodošlica za bossmarka
« Odgovori #96 : 22 Kolovoz 2008, 11:59:37 prijepodne »
Autor:
bossmark 
Poslano: 20 Kolovoz 2008, 15:19:20

20. kolovoza [uredi]

1914. - Prvi svjetski rat: Nijemci okupirali Bruxelles.
1917. - Umro Adolf von Baeyer, njemački kemičar, dobitnik Nobelove nagrade za kemiju 1905. godine.
1977. - Estonija dobila nezavisnost.
1991. - SAD su lansirale svemirsku letjelicu Voyager 2.
2008. - bossmark upisao svoj prvi upis na IMOart Forum Croaticumu

Citat:
Hvala dorfa, evo pridružih se i ja, i samo mogu ponoviti što je nunu rekao, da je bilo lijepo vidjeti, nakon toliko godina, sve one koji su došli.

Dobro nam došao bossmark !!!  :hat

Offline FCroaticum

• Domaćin
  • Iskusni forumaš...
dobrodošlica za madame em
« Odgovori #97 : 22 Kolovoz 2008, 12:15:22 poslijepodne »
madame em
Novak

Danas u 10:06:56

22. kolovoza

1485. - Umro Richard III, kralj Engleske.
1485. - Bitka Bozvrf Polja, kraj Ratova Ruža.
1642. - Početak Engleskog Građanskog Rata.
1902. - Rođena Leni Riefenstahl, njemačka plesačica, glumica, fotograf, filmski režiser i producent.
1954. - Pio XII. je zaključio proslavu Marijanske godine 1954. uvođenjem blagdana Bl. Djevice Marije, Kraljice. Blagdan se slavio najprije 31. svibnja, a po novom se kalendaru slavi danas, na osminu Marijina uznesenja na nebo. Po svome uznesenju Marija je postala i kraljica neba i zemlje. Nauk je o Marijinu dostojanstvu kraljice izložio Pio XII. u svojoj enciklici Ad caeli Reginam.
2008. - Danas u 10:06:56 madame em upisala svoj prvi upis na IMOart Forum Croaticumu!!!

Citat:
Hej, ljudi, evo i mene! Da me sad možete vidjeti, vidjeli biste da imam osmijeh od uha do uha....hvala ti puno, aurora, na lijepim riječima.
Evo, dorfa, prozivka je uspjela, registrirah se i ja...konačno!
Nadam se da ću tu i tamo nešto i komentirati kako mi se bude dalo.........pomoći ljudima da hortikulturalno kultiviraju ledine oko kuće i sl.... 

:D evo i našeg osmijeha za tebe  :D
Dobro nam došla!!!
 :clap

Insomnia

• Gost
« Odgovori #98 : 22 Kolovoz 2008, 12:16:23 poslijepodne »
aaaaa, vidi, vidi... moj omiljeni Boss na avataru kod bossmarka :) tu bih pozadinu svugdje prepoznala.
naravno, mislim na zastavu u pozadini...

Offline bossmark

« Odgovori #99 : 22 Kolovoz 2008, 12:51:13 poslijepodne »
aaaaa, vidi, vidi... moj omiljeni Boss na avataru kod bossmarka :) tu bih pozadinu svugdje prepoznala.
naravno, mislim na zastavu u pozadini...

Drago mi je čitat da još neko voli Bossa, znači još nas ima .... :lok

Offline mcora

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • ružna, zla i stara
« Odgovori #100 : 22 Kolovoz 2008, 13:11:49 poslijepodne »
tu bih pozadinu svugdje prepoznala.

bome...  ::) i meni je zapela za oko....

:mcora
Kad sam dobra, dobra sam, no kad sam zla, onda sam još bolja.

Insomnia

• Gost
« Odgovori #101 : 22 Kolovoz 2008, 13:56:30 poslijepodne »
Drago mi je čitat da još neko voli Bossa, znači još nas ima .... :lok

ima nas i što smo po cile albume znali na pamet (River)... lipa su to vrimena bila... :(

Offline bossmark

« Odgovori #102 : 22 Kolovoz 2008, 14:24:55 poslijepodne »
ima nas i što smo po cile albume znali na pamet (River)... lipa su to vrimena bila... :(
Insa evo malo da se podsjetiš pjesma koju nemaš priliku često čuti i vidjeti na tv ...

http://www.youtube.com/watch?v=QIomLMfAli8

Offline bossmark

« Odgovori #103 : 22 Kolovoz 2008, 14:29:10 poslijepodne »
Pozdravljam i madame em, bilo je lijepo vidjeti te nakon toliko godina ;) ;) ;)

Insomnia

• Gost
« Odgovori #104 : 22 Kolovoz 2008, 14:33:10 poslijepodne »
Insa evo malo da se podsjetiš pjesma koju nemaš priliku često čuti i vidjeti na tv ...

ah... :aaah hvala, uzoriti gospodine :ins