Autor Tema: 20 godina mature_berba '69,'70  (Posjeta: 27112 )

Offline dorfa

• Iskusni forumaš...
Odg: 20 godina mature_berba '69,'70
« Odgovori #75 : 19 Kolovoz 2008, 11:36:51 prijepodne »
Ins  :dorfa

Offline mcora

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • ružna, zla i stara
« Odgovori #76 : 19 Kolovoz 2008, 13:19:46 poslijepodne »
eto, komarac je jedan od tih ;D

a ja sve čekala ne bi li netko Potjeha prijevio....

:mcora
Kad sam dobra, dobra sam, no kad sam zla, onda sam još bolja.

Offline kamenizg

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #77 : 19 Kolovoz 2008, 13:44:46 poslijepodne »
meni je ova proslava već postala dosadna.

Sigurno vam ni on nije falio :P
O TEMPORA, O MORES!!!

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #78 : 19 Kolovoz 2008, 14:10:52 poslijepodne »
Citat:
ispričavam se što nisam došao... cili dan sam fotkao motorijadu i nisam bio u stanju vozikati se okolo... imao sam puno promila u krvi...
imaš potpuno pravo,dati prednost proslavi dvadeset godina mature tako značajnu događaju kao što je motorijada bilo bi nerazumno.
Citat:
diti sam rekao puno prije da ću fotkati motorijadu i da ne mogu doći u 18 sati, ali da ću nastojati kasno na večer doći...
izuzetno korektno,čak mislim da sam ovo već par puta čuo od tebe.
nego mi smo te najavili za kasno na večer i moram priznati da su se u neko doba noći svi zapitali gdje si.
Citat:
što se mene tiče, niste mi falili...
čak i ovo sam već nekoliko puta čuo

koramac,ozbiljan čovjek kaže doći ću ili kaže neću doći i ne ostavlja rezervu.
netko je preuzeo odgovornost organizacije proslave mature,obavezao se da će prikupiti novce kojim bi pokrili troškove večere.ti to očito ne razumiješ.

međutim kako si tog poslijepodneva radio nešto veličanstveno(fotografiranje motorijade zaista je vrhunac umjetnosti) zanemari gore navedeno.

nunu,školski kolega kojem si falio

i love my bike

Offline Koramac

« Odgovori #79 : 19 Kolovoz 2008, 14:51:26 poslijepodne »
i tebe volim nunu... usprkos svoj ljubavi koju osjećam prema tebi, nemam nikakvu potrebu opravdavati ti se...

što se tiče ozbiljnosti, samo ozbiljan čovjek ostavlja neku rezervu, jer se uvijek može dogoditi nešto neplanirano... moj nunu, ništa nije samo crno ili bilo... to si već davno treba naučiti...

ajde, kad dođeš u grad, popit ćemo pivušu i sitit se stari vremena, od prije dvadeset godina... more i dita s nama, ako oće...  ;D

mason, komunist, sotonist i strani plaćenik...

Offline dorfa

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #80 : 19 Kolovoz 2008, 15:03:10 poslijepodne »
i tebe volim nunu... usprkos svoj ljubavi koju osjećam prema tebi, nemam nikakvu potrebu opravdavati ti se...

što se tiče ozbiljnosti, samo ozbiljan čovjek ostavlja neku rezervu, jer se uvijek može dogoditi nešto neplanirano... moj nunu, ništa nije samo crno ili bilo... to si već davno treba naučiti...

ajde, kad dođeš u grad, popit ćemo pivušu i sitit se stari vremena, od prije dvadeset godina... more i dita s nama, ako oće...  ;D

Naravno da ću doći,ali ako mi bude nešto važnije(npr.brojanje dlaka na mandi) od kave sa starim i dragim prijateljima,nemojte zamirit jer nikad ne znaš kad će se dogodit nešto neplanirano :neznam

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #81 : 19 Kolovoz 2008, 15:08:58 poslijepodne »
problem je upravo u tome što si ti uvjerenja da su ti upisi šaljivi a zapravo imaju za cilj nešto sasvim drugo.
RESPEKT je vrlina a ne mana dragi moj školski kolega.
i love my bike

Offline Koramac

« Odgovori #82 : 19 Kolovoz 2008, 15:20:49 poslijepodne »
Naravno da ću doći,ali ako mi bude nešto važnije(npr.brojanje dlaka na mandi) od kave sa starim i dragim prijateljima,nemojte zamirit jer nikad ne znaš kad će se dogodit nešto neplanirano :neznam

ja nikome ništa ne zamjeram za razliku od nekih... također nikada nisam nosom parao oblake za razliku od nekih... jedino što radim je to da biram ljude s kojim ću se družiti... dakle, kad ti se bude dalo, moremo popiti pivušu...  i više puta, ako ti se bude dalo... ;D

problem je upravo u tome što si ti uvjerenja da su ti upisi šaljivi a zapravo imaju za cilj nešto sasvim drugo.
RESPEKT je vrlina a ne mana dragi moj školski kolega.

šta si ti sad postao i psiholog dragi prijatelju... znam da si svestran i da kužiš sve o umjetnosti i nuklearnoj fitici, ali da ti je i psihologija jača strana, stvarno nisam imao pojma...  ;D

potjeh

• Gost
« Odgovori #83 : 19 Kolovoz 2008, 22:27:59 poslijepodne »
Dobro je bilo. Shvatio sam da dobro pamtim face, ali da zaboravljam imena i prezimena pa sam predložio izradu nekakvog godišnjaka sa slikom i osnovnim podatcima po razredima.
Od svega me najviše zabavio Aurorin i Domsijev dijalog preko dvorane nakon uvodnog govora.
Ima tu još dobrih komada. Reče mi jedan kolega: "Ima i' brte što što izgledaju starije od nas 10 godina, a ima i oni što izgledaju barem toliko mlađe!".
Što jest jest, ali se mi ipak u prosjeku bolje držimo od kolegica. Razlog je što smo više na svježem zraku, a papuče nam ne mogu ništa.
Ko je doša doša. Ko nije i ne će.

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #84 : 19 Kolovoz 2008, 22:40:54 poslijepodne »
Citat:
jedino što radim je to da biram ljude s kojim ću se družiti...

i tu si na svoju žalost u zabludi.još si ti daleko od toga a kako vidim teško da ćeš i doći u tu poziciju.
ali dobro ako ti je lakše živi u tom uvjerenju.

Citat:
posebno hvala onima koji su kazali da će doći a nisu došli.
očito si se ovdje prepoznao i slijedom toga istrčao ko zec na ledinu samo kako ti znaš.
da te utješim,poznavajući te nismo mislili na tebe već na neke druge koji će se prepoznati ako ovo pročitaju.

Citat:
72
falio si samo meni začudo nitko drugi nije pita gdje si.
čini se da i oni biraju društvo.
« Zadnja izmjena: 20 Kolovoz 2008, 06:32:00 prijepodne nunu »
i love my bike

Offline Koramac

« Odgovori #85 : 20 Kolovoz 2008, 08:08:23 prijepodne »

i tu si na svoju žalost u zabludi.još si ti daleko od toga a kako vidim teško da ćeš i doći u tu poziciju.
ali dobro ako ti je lakše živi u tom uvjerenju.
očito si se ovdje prepoznao i slijedom toga istrčao ko zec na ledinu samo kako ti znaš.
da te utješim,poznavajući te nismo mislili na tebe već na neke druge koji će se prepoznati ako ovo pročitaju.
falio si samo meni začudo nitko drugi nije pita gdje si.
čini se da i oni biraju društvo.

sve znaš... ponosan sam na tebe... da mi je tvoja pamet, di bi mi bio kraj...  ;D

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #86 : 20 Kolovoz 2008, 08:24:26 prijepodne »
Citat:
sve znaš... ponosan sam na tebe... da mi je tvoja pamet, di bi mi bio kraj... 

moja pamet,tvoja uobičajeno kriva percepcija kraj bi ti bio u kakvoj grabi. 
i love my bike

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
koramac i nunu
« Odgovori #87 : 20 Kolovoz 2008, 14:41:54 poslijepodne »

:vidak
"...bit će svega samo nas ne će..."

Offline Koramac

« Odgovori #88 : 20 Kolovoz 2008, 14:56:26 poslijepodne »
orilo, nunu je moj prijatelj i stvarno mi ga je gušt viditi... to što on ne prizna nikoga osim sebe je njegov problem, a ne moj... u svakom slučaju o njemu mislim sve najbolje... uvik je bio dobar za ekipu i dobar za za*ebanciju... zna ponekad biti žugljiv ko kakva babetina, ali bože moj, ko od nas nema mane...  ;D

Insomnia

• Gost
« Odgovori #89 : 20 Kolovoz 2008, 15:00:35 poslijepodne »
ja vidim samo mali, gornji dio slike, ali dovoljno da vidim tko se ono tamo češka...