Autor Tema: AMERIČKO ŠPIJUNIRANJE  (Posjeta: 1259 )

Offline Thadée

• Ne može bez foruma i obrnuto...
AMERIČKO ŠPIJUNIRANJE
« : 06 Studeni 2013, 16:29:37 poslijepodne »
Iz povjerljivih izvora doznali smo čemu služe velike antene na robnoj kući u središtu Imotskoga

Neimenovani dužnosnik otkrio nam je kako se radi o antenama za prikupljanje obavještajnih podataka u širem području Imotsko-bekijskog polja. Tisuće i tisuće podataka odlazi u Marylend gdje vrsni obavještajci do u tančine seciraju svakodnevicu našega grada.
Za očekivati je da će otkriće ove informacije izazvati veliku pozornost u Imotskom, jer kako nam je neimenovani izvor otkrio, Amerikanci u svom posjedu imaju i brojne osjetljive podatke, poput podataka o tome tko na dug uzima meso u Tučke Jažića, a tko u Đikovića. Strahuje se da bi ti podaci mogli dovesti u pitanje egzistenciju mnogih dužnika. Također, strahuje se da postoje i podaci o posjeteljma gradske knjižnice i vrsti literature koju posuđuju, a najveće neugodnosti mogli bi imati podaci o gradskim službenicima koji radno vrijeme krate šetnjom od Ime do Jezera.

Štovano obćinstvo, eto sad vidimo da nije dobro veseliti se tuđoj nesreći.
Mnogi i na ovom forumu su se prije 10-15 godina naslađivali transkriptima razgovora Slobe Miloševića i njegova sina, generala Ratka i Slobe i slično.... tko je mogao misliti da Amerikanci skupu špijunsku opremu nisu po potpisu Daytona spakirali i otrali priko mora, već su istu ostavili nama u dotu, a sad.....
AVAJ. 
Sve što čovjeku treba je krov nad glavom, tanjur graha i malo pićke.

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
prijatelj sluša
« Odgovori #1 : 06 Studeni 2013, 17:18:07 poslijepodne »

Neimenovani dužnosnik otkrio nam je kako se radi o antenama za prikupljanje obavještajnih podataka u širem području Imotsko-bekijskog polja. Tisuće i tisuće podataka odlazi u Marylend gdje vrsni obavještajci do u tančine seciraju svakodnevicu našega grada.

… tko je mogao misliti da Amerikanci skupu špijunsku opremu nisu po potpisu Daytona spakirali i otrali priko mora, već su istu ostavili nama u dotu, a sad.....

A zato su pali oni s cigaretama? Nisu o količinama pričali u prostorijama bez prozora?

Veso Urnebeso. Koja Martina? Kakav (el) Nino? Glede društva za spomenik klepcu, ba(t)kvi, kosi, brusu, Brusu Liju…

Veselin Gatalo. Prijatelj sluša. glassrpske.com 02.11.2013 20:00

»Te davne 1986, kad sam bio u JNA,… Na telefonu je bio jedan zaljubljeni Beograđanin. Držao je slušalicu u jednoj ruci, maramicu u drugoj, brisao suze i govorio:
— Volim te, bre, Milice, znaš da te volim, ljubavi… Pusti bre kerove, neka pričaju… Ma znam bre, kulovi, lažu bre, majke mi, ne verujem im ništa… Jeste, volim te, majke mi, znaš to Milice, šmrc…
Jedan Crnogorac iza mene, očigledno iskusniji od Beograđanina sa slušalicom, govorio je poluglasno:
— E, junače, đe te nije, tu ni nijesi. …

Sokoćalo pozvoni dvatriput i javi se moja brižna mater.
— Halo, — reče.
— Ja sam, — rekoh ja.
Materi se odmah (mater ko mater) promijeni glas i nastavi odmah pitati kako mi je, je li mi toplo, jesam li prestao pušiti, kakva je hrana… A meni se pogled zaustavi iznad telefona. Pisalo je "Neprijatelj sluša". Majka mu stara, pomislih, ako sluša neprijatelj, mogli bi slušati i "naši", to jest ovi iz JNA. Ne rekoh staroj ništa o čišćenju WC-a, o smrdljivoj spavaonici sa 30 vojnika, o čudnoj uniformi koju sam zadužio, o uzbunama, kupljenju opušaka, nepismenim desetarima koji su me tjerali da se brijem za tri minuta.

— Halo, Bare, kako si?.
— Dobro, fala Bogu. Ko je?
— Angela je. Kako Mišel? Kako čeljad?
— Dobro, Bogu fala. Kako ti, kako tvoji? — pristojno pita Barak. A Merkelica, pošto su razmijenili europske uljudbe, upita:
— Nego, Bare, rekoše mi da me slušaš.
— Slušam, jašta ću nego slušat. Šta treba poslušat?
Merkelova pređe na stvar:
— Slušaš mi telefon, nesoju crni…
— Nisam Angela, pokoja mi sviju mrtvi… Nisam, tebe mi, — Obama će na to.
— Lažeš, mater ti crnu, lažeš k'o pas! I ne kuni se menom, u snu se ne snio.
— Čuj, Andže, ako te neko sluš'o, ja nisam. Nisam Tita mi, eto.…
— Čekaj malo, — reče Angela.
Onda je Obama, dok je briso znoj sa čela, čuo kako Angela priča sa nekim Edvardom u Rusiji. Opet začu Angelin glas iz mobitela u znojnoj ruci.
— Lažeš, mater ti crnu, opet lažeš.
— Nemoj Angela… Ne valja mater 'sovat. A moja mater je bijela, ćaća mi je crn…
— Bićeš ti modar kad te namodrim crna, znaće ti guzica…

Nazvao je Mišel.
— Halo, Mikice, ženče moje, đe si, šta mai?
Mišel je rekla:
— Samo čas, đeca su tu, moram izać. Za minut dva, iz sokoćala se začuo ljutit glas:
— Je li, Bare, mater ti bijelu, što mi slušaš sokoćalo!? Znaš šta, kad dođeš kući, uzeću te za kosu pa ti sve glavom od koljeno, i to desno, da znaš šta te sljeduje kad rođenu ženu i mater svoje djece prisluškuješ…
« Zadnja izmjena: 06 Studeni 2013, 17:26:58 poslijepodne glonga »

Offline Thadée

• Ne može bez foruma i obrnuto...
Odg: prijatelj sluša
« Odgovori #2 : 06 Studeni 2013, 17:59:58 poslijepodne »
A zato su pali oni s cigaretama? Nisu o količinama pričali u prostorijama bez prozora?

oni s cigaretama su kolateralne žrtve - dok se švercalo marlboro, ni dlaka im s glave nije falila - otkako se pribaciše na ronhill i filter 160, eto ti ga đavle...
Sve što čovjeku treba je krov nad glavom, tanjur graha i malo pićke.

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
Odg: prijatelj sluša
« Odgovori #3 : 06 Studeni 2013, 22:00:37 poslijepodne »
Veso Urnebeso. Koja Martina? Kakav (el) Nino? Glede društva za spomenik klepcu, ba(t)kvi, kosi, brusu, Brusu Liju…
Meni taj Gatalica pravo dosadan, ali degustibus jel.  :neznam

Offline rainroro22

• Tek se pojavio na forumu...
Odg: AMERIČKO ŠPIJUNIRANJE
« Odgovori #4 : 16 Ožujak 2015, 08:23:33 prijepodne »
Štovano obćinstvo, eto sad vidimo da nije dobro veseliti se tuđoj nesreći.
Mnogi i na ovom forumu su se prije 10-15 godina naslađivali transkriptima razgovora Slobe Miloševića i njegova sina,
Sign up with   learning spanish   ccna for getting incredible online testking courses   spanishprograms - online spanish tutor   and    omniglot

sfertg5hw

• Gost
Odg: AMERIČKO ŠPIJUNIRANJE
« Odgovori #5 : 11 Svibanj 2016, 10:48:38 prijepodne »
»Te davne 1986, kad sam bio u JNA,… Na telefonu je bio jedan zaljubljeni Beograđanin. Držao je slušalicu u jednoj ruci, maramicu u drugoj, brisao suze i govorio:
— Volim te, bre, Milice, znaš da te volim, ljubavi… Pusti bre kerove, neka pričaju… Ma znam bre, kulovi, lažu bre, majke mi, ne verujem im ništa… Jeste, volim te, majke mi, znaš to Milice, šmrc…
Jedan Crnogorac iza mene, očigledno iskusniji od Beograđanina sa slušalicom, govorio je poluglasno:
— E, junače, đe te nije, tu ni nijesi. …

power bank portable
online power bank
powerbank usb
battery bank reviews
battery bank portable
power bank phone
yoobao power bank
external power banks
portable battery banks
power bank battery review
mobile power bank in india