Autor Tema: Što je muškarac bez vagine  (Posjeta: 9635 )

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
Odg: Što je muškarac bez vagine
« Odgovori #75 : 08 Siječanj 2013, 19:25:34 poslijepodne »
sad sam gledao rtl i napravili su prilog kao čistu podvalu tipu iz grozda, koji radi na nekoj web stranici, pa su mu izvukli 100% iz konteksta neke stvari i optužili njegovo viđenje pravoga muška i ženska.
Eto, štulhofer je pao u mojim očima do kraja, s malo ironije.
Nego, ova zloupotreba. Moglo bi se i crkvi dobrano podvaliti s obzirom na njezino viđenje žene i njezine uloge u društvu. Dokle je crkva uopće modernizirala izričaj i stav oko žene i njezine uloge i ravnopravnosti, imadu li oni nekoga teologa boljega nego što je štulhofer sociolog čija bi definicija nama kao suvremenim ljudima odgovarala, a da ne bi našu voljenu odredila kao neku drugorazednu živu robu?
Ovaj goreodmenespomenuti weininger bio je, bog da mu duši prosti, katolik, navodno genijalac koji se usmrtio u beethovenovoj sobi u 23.-oj, a stav o ženi bio je malo blaži nego prema psu. Bijaše ga zanimljivo i smiješno čitati.
Znadeš li Batakljune ostalu ekipu koja je radila na programu i dade li se i njih lako diskvalificirati?
Štulhofer mi davnih godina, i prije nego se počeo baviti seksom, predavaše uvod u sociologiju, bijaše voljen od strane studentskoga puka a tvoj dojam o cjelokupnom njegovom radu kojega si stekao gledajući jenu televizijsku emisiju neka ostane tvoj.   :)
« Zadnja izmjena: 08 Siječanj 2013, 19:29:57 poslijepodne Slovak »
Dosta parola.

batakljun

• Gost
« Odgovori #76 : 08 Siječanj 2013, 20:32:34 poslijepodne »
ja ne mislim da ono što bi htjeli Grozd i Crkva u Hrvata odgovara ovom povijesnom trenutku niti ze za to zaležem.... ali ne mislim ni da je Štulhofer (i kompanija) adekvatan izbor....

popis literature za ZO je pozamašan, ima tu 4-5 imena.... i svakom želim puno sreće i uspjeha u profesionalnom životu samo neka oni te svoje prodike drže punoljetnim osobama....

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #77 : 08 Siječanj 2013, 20:42:00 poslijepodne »
http://www.jutarnji.hr/istrazivanje-cak-56-2--gradana-hrvatske-protiv-mijesanja-crkve-u-zdravstveni-odgoj-/1077233/

OVAKO MISLI HRVATSKA Čak 56,2% građana protiv miješanja Crkve u zdravstveni odgoj!
Dosta parola.

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #78 : 08 Siječanj 2013, 21:57:00 poslijepodne »
Da rezimiram:
Ne treba velika pamet za sastaviti 3 sata osnovnoškolske teme, ali za jedan lagodan proces i finalnu ruku treba biti upućen. Ovaj program mogao bih skoro sastaviti i ja. Pitanje je niza finesa.
Ekipa je malo s akademskih visina dozvolila jednu vrstu finiša koja puku nije ugodna.
Crkva koja ima itekako moć u hrvata shvatila da se dira u njezinu stratešku poziciju. Našla točke neoprezno sastavljena programa kako bi ih upotrijebila protiv vlasti koja joj ne pogoduje.
Crkva opet tresla državom, crkva će opet i dalje imat svoje novce.
Program o seksu će se modificirat, polako, kad se stiša buka.
Ujo vuk magare.
Dosta parola.

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
Sudac za sex
« Odgovori #79 : 08 Siječanj 2013, 22:00:08 poslijepodne »
Dosta parola.

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
« Odgovori #80 : 08 Siječanj 2013, 22:09:09 poslijepodne »
http://www.jutarnji.hr/istrazivanje-cak-56-2--gradana-hrvatske-protiv-mijesanja-crkve-u-zdravstveni-odgoj-/1077233/

OVAKO MISLI HRVATSKA Čak 56,2% građana protiv miješanja Crkve u zdravstveni odgoj!

Koliko je anketa napravljena tendenciozno i „šlampavo“ sa ciljem da se dobiju željeni rezultati pogledajmo na sljedećem primjeru.
http://zdravstveniodgoj.com/news/manipulacija-podacima
"...bit će svega samo nas ne će..."

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #81 : 08 Siječanj 2013, 22:46:59 poslijepodne »
Koliko je anketa napravljena tendenciozno i „šlampavo“ sa ciljem da se dobiju željeni rezultati pogledajmo na sljedećem primjeru.
http://zdravstveniodgoj.com/news/manipulacija-podacima
Ove statistike mogu samo pokazati ideološku pristrasnost rvata. Nemojte mi reć da su ovi upućeni imalo ozbiljnije u problematiku. Pa, u tome je bit priče. Svaka anketa o ovoj temi anketa je povjerenja crkvi i vladi općenito....blablabla. nemaju oni pojma kakve veze ima kinsey s konjskim trkam.

Što hoću cijelo vrijeme naglasiti, a činjenica je vezana i uz nas forumaše, i nekad i sad. Ne-mo-že se o nekoj temi znati toliko iz medijskog nivoa informiranosti. Čak sumnjam da na internetu ima dovoljnog sadržaja. Mi dobivamo fragmente priče koje uzima ova ili ona strana i njima se razmahuje kao istinom. Mi na kraju pristajemo na osnovi vlastitih afiniteta. Svatko iz svojih. Odjednom sve postalo politika. Mislim da je to psihološki i da je ova afera dobila toliko (ali nevinih) strasti evo,nakon povratka Gotovine. Treba na stvari gledati hladne glave.
Pitam se na kakvu glupost ja drobim sate na tipkovnici. Vježba tipkanja, malo sam zaboravio tipkanjem pisati...
Temu bi najbolje bilo zatvoriti i gledati što će se dogoditi a biti vremenski i u mislima time vrlo malo okupiran. Ima važnijih stvari.

p.s. bozanić i milanović moraju razgovarati, imaju dovoljno plaća, a ne se prepucavati preko moga slobodnoga vrimena. Problem je što me vijest bombardira, mogu jedino pobići u šumu dva-tri tjedna, bez da čujem tv, radio ili naletim na novine, otvorim comp...
« Zadnja izmjena: 08 Siječanj 2013, 23:06:40 poslijepodne Slovak »
Dosta parola.

batakljun

• Gost
« Odgovori #82 : 08 Siječanj 2013, 23:16:29 poslijepodne »

meni je puno zanimljiviji podatak (iz ovog istog istraživanja) da je tek 41% hrvatskih građana za izvođenje ovog i ovakvog zdravstvenog odgoja bez ikakvih izmjena!

41% baš i nije neka cifra, poglavito ako se izračuna da čak 59% ima manje ili veće primjedbe..... SAPIENTI SAT!

Offline Zavelim

• Forumski mudrac...
  • Gožđeno pero foruma
  • *
« Odgovori #83 : 09 Siječanj 2013, 07:47:46 prijepodne »
Dakle naslov bi komodno moga bit:
"Protiv ovakvog zdravstvenog odgoja 59% građana RH"

ali neš majci

Offline Zavelim

• Forumski mudrac...
  • Gožđeno pero foruma
  • *
« Odgovori #84 : 09 Siječanj 2013, 08:18:19 prijepodne »
Citat:
Ma, nije naš problem sadani kinsley ni štulhofer, nego jedno pitanje kojemu valja naći odgovora: Čemu toliko crkvenog ustanka na revolucionarnog miša jovanovića?

zato što je drčni tukac

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #85 : 09 Siječanj 2013, 13:02:47 poslijepodne »
zato što je drčni tukac

bozanić je samo malo proračunatiji
Dosta parola.