Autor Tema: Takozvana HTV  (Posjeta: 5713 )

Offline benco

• Forumaš sa stavom...
  • Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • Kada čovjek prešuti istinu, kamen progovori!
Odg: Takozvana HTV
« Odgovori #15 : 23 Travanj 2012, 16:33:38 poslijepodne »

A shto je to izbrisano!? T.j. shta je to izbrisano!? T.j. tko je to izbrisao!?

Morebit lice i naličje onoga tko je pisao? Tko će ga znati? Stara je izreka: "Papir svašta podnosi" pa su neki pomislili da i forum more svašta podnositi. Tko će ga znat?
... Svakim danom čovječje je promišljanje sve kompliciranije ...

batakljun

• Gost
« Odgovori #16 : 23 Travanj 2012, 21:55:47 poslijepodne »

A shto je to izbrisano!? T.j. shta je to izbrisano!? T.j. tko je to izbrisao!?

ma brisano je, ali nema veze - drago je meni da je insomnia aktivna....

nego, dokaz gdje je to tito rekao da će prije sava poteći prema zagrebu, nego će hrvati neće imati samostalnu državu..... ako već pričamo o tome tko je što rekao i gdje je to zapisano...

Offline Zavelim

• Forumski mudrac...
  • Gožđeno pero foruma
  • *
« Odgovori #17 : 23 Travanj 2012, 22:39:56 poslijepodne »
Nema Insomnije na forumu.

Offline belevarac

« Odgovori #18 : 23 Travanj 2012, 22:56:59 poslijepodne »
Evo smo prozs ... priezsivili i 4. nastavak udbashkoga desetoslovlja. Prije kojih deset, dvadeset godina csitao sam knjigu jedinog priezsivilog Ivana Prusca (bloody Herzegovinian, again) "Akcija deseti travanja". Vecseras rekoshe kako su nieke mucsili mishevima i strujom. Ne nieke, kazsem ja, nego Radosha, zaboravih mu ime. Prusac opisuje sve csime su Radosha mucsili u Savskoj, ali taj rics nikad ne izgovori. Najveche su mu muke, osim misha pod strujom, bile kada su mu polako, dok je lezsao nauznak, livali vodu po cselu. Taj nije kaljen za NDH, niti u Italiji, nego josh za Velebitskog ustanka. Koliko je tvrd bio svidocsi i ova csinjenica. Znalo se da će ga ubiti, prilazi mu kum, koji je takodjer u uzama, govori, eto, kume, shto je bilo bilo, zsivot prodje, pa sbogom. Radosh mu je pruzsio ruku, ali ricsi progovorio nije. Zatukli su ga niegdi krampovima i lopatama i zakopali. Csini mi se da Prusac i misto navodi, ali sam i to zaboravio.

E kad bi nietko imao tu knjigu, pa mi proslidio priesnimak - janjetina i gotovo. Odavno zselim o tom Radoshu napisati pismu, ali bih josh jednom volio procsitati barem dio koji se na njega odnosi.

Dakli, Ivan Prusac: Akcija deseti travanj, 400 - 500 stranica, tko ima?
Znameniti grad na obali, Olisippo [Lisabon], csuven zbog svojih kobila koje zatrudne pomochu zapadnog vitra (Plinije Stariji)

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #19 : 24 Travanj 2012, 00:06:12 prijepodne »
Dakli, Ivan Prusac: Akcija deseti travanj, 400 - 500 stranica, tko ima?
»Re: Tahir Alagić - info
Upisao/la Maks » 07. 03. 2008. (21:06)

Neki dan sam nabavio knjigu ''Akcija Deseti Travanj u svijetlu svjedoka - Domumentacija'', izdana 1989. godine negdje vanka, autor je Ivan Prusac. Poceo sam je skenirati pa da je prebacim u word, kad bude gotovo objavit ću je na stranicama. Ima 450 stranica«*

Offline belevarac

« Odgovori #20 : 24 Travanj 2012, 00:22:55 prijepodne »
Svaka csast, Alagichu! Tko tje, ako ne tjesh ti. Kad sadjem doli kosit prvu travu, javit tju se glede janjetine (samo dotad to mora biti priesnimljeno). (Knjiga Prushcseva koju sam čitao kao da je bila izvucsena na shapirografu, nije podsitjala na "pravu" knjigu.)
Znameniti grad na obali, Olisippo [Lisabon], csuven zbog svojih kobila koje zatrudne pomochu zapadnog vitra (Plinije Stariji)

Offline FCroaticum

• Domaćin
  • Iskusni forumaš...
minimum kulturnog ophođenja u komunikaciji
« Odgovori #21 : 24 Travanj 2012, 08:31:22 prijepodne »
A zbog čega se briše?

Zbog toga što je ovo forum koji ima:
http://www.imoart.hr/forum/index.php?topic=3.0

2 - svi upisi kojima se vrijeđa, omalovažava ili uznemiruje po nacionalnoj, rasnoj, spolnoj i bilo kojoj drugoj osnovi bit će brisani bez upozorenja

...kao i zbog:

4 - svi upisi kojima se izražava psovka i slični vulgarni izrazi bit će brisani bez upozorenja

Hvala na razumijevanju.

PS
Forumašu Batakljunu upozorenje, pred baniranje!

batakljun

• Gost
« Odgovori #22 : 24 Travanj 2012, 10:25:45 prijepodne »
sad će ispast da je moj upis bijo bo te pitaj kako uvredljiv.....

opet su izgleda u pitanju osobni animoziteti, prema kojma je nekima dozvoljeno sve i svašta, a nekima malo i ništa.....

igleda da se forum vraća na stare staze.... još samo da se vrati par desetaka subesjednika....

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #23 : 24 Travanj 2012, 11:02:45 prijepodne »
Bilo bi lipo da se vrati bilo koji od nekadašnjih subesjednika, ali malo je vjerojatno da će se vratiti itko. :neznam

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
Teče teče jedna voda ime joj je Sava
« Odgovori #24 : 25 Travanj 2012, 08:23:14 prijepodne »
nego, dokaz gdje je to tito rekao da će prije sava poteći prema zagrebu, nego će hrvati neće imati samostalnu državu..... ako već pričamo o tome tko je što rekao i gdje je to zapisano...
Sada smo vidjeli da se u jednoj republici tako rekuć kao kula od karata srušilo sve ono o čemu su sanjali oni koji su od Matice hrvatske stvarali nekakavu partiju.
Oni su već propovijedali da će jednog dana ići u Ujedinjene nacije, da će, malo-pomalo, i armiju u Hrvatskoj uzeti u svoje ruke. E, baš će oni dugo počekati da to uzmu. (buran aplauz)
Ja mislim da će se prije Sava okrenuti natrag i poteći prema Triglavu. (smijeh i snažan aplauz)
Dakle, ti su se bili toliko osmjelili...

Tito, Vjesnik, 24.prosinca 1971.

http://www.youtube.com/watch?v=mk4S8ZqH57A

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
Bòže, Bóže!
« Odgovori #25 : 02 Svibanj 2012, 22:56:35 poslijepodne »

Večeras je na štrviziji biJo Bože Skoko. Ili no je Božo?
Po stoti se puta pitan koliko Rvacka ima ovizi Boža Skoka.
Božo je mudro zaključio na kraju nastupa nešto u stilu — ipak je ovo 21. soljeće. Ili 2013.?
HH? Hoji hurac?

Trolokwe y amigos. ZKK8 – ono sa Aristotelom.* 30.6.2010.
»I što je komisija odlućila?…Mladene.

Komisija je, vjerovali ili ne, odlučila spaliti manuskripte, jer je uz njih pronašla dokument kojim se potvrđuje da je Aristotel u Muć, prevenstveno došao zbog lova na vukove, a pisanje dramskih dijela mu je bila razbibriga na čeki. Kao što vidite iza mojih leđa, ovu odluku je pozdravilo svekoliko građanstvo 21. stoljeća, jer više nema nikakvog smisla da se superiorni mozak današnje mladeži 21. stoljeća, kvari i truje djelima nekakvog krkana iz 4. stoljeća prije Krista, koji ubija vukove po Muću…Saša.«

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #26 : 07 Svibanj 2012, 13:57:12 poslijepodne »

»Šta Vlast i Država imaju sa slobodom medija. Sloboda se ne daje. Sloboda nije rješenje o pravu preče kupnje. Ili si slobodan ili si konj.

Druga vrsta medija i novinara su Državotvorci. Mi smo stvorili državu. Republiku Srpsku. Mi smo stvorili Vojsku Republike Srpske. I borce. Mi smo bili s vama kada je padala kiša, kada su bili smetovi i kad je Sienen vadio Kičicu na vas.«
Rajko Vasić. Kao i seks i Fridom je za oboje.* vasicrajko.blogspot 2.5.2012. 23:33
« Zadnja izmjena: 07 Svibanj 2012, 14:01:09 poslijepodne glonga »

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
Body Snatchers
« Odgovori #27 : 16 Svibanj 2012, 17:42:44 poslijepodne »

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #28 : 25 Svibanj 2012, 12:29:05 poslijepodne »
imao si divan primjer u pretprošloj epizodi o udbi ponedjeljkom jednoga svećenika koji je spašavao i ustaše i komuniste i kojega je neki galić naš iz imotskoga na prjevaru iz trsta vratio u jugoslaviju preko granice.
ne mogu se sad sjetiti imena. ima taj serijal na mreži pa pogledaj.

Krunoslav Draganović?*
Čudi me za jednog Potjeha da ne zna za Krunoslava. ŽK-ŽK… Ne znaš ko je Šahbaz!? ŽK.
Taj glumljeni prilog o autu, pasošu, graničarima… je u klasi onog "razgovora Tite i Stepinca", IMHO.
Udbina ujdurma.
Ponavljam. Body Snatchers.*

Ponavljam iskaz Željka Kekića (lika koji je "bio zadužen" za Antu Kovačevića). Građanin Ž.K.:
»Danas Hrvatsku nemaju oni koji su se za nju borili, nemate ju Vi koji ste za nju robijali, niti ju imaju domoljubi. Hrvatsku imaju oni koji ju nikada nisu htjeli, a to su moji kolege udbaši, koji su se uknjižili na Hrvatsku, kao svoj posjed, s vlasništvom 1/1.«

Udbina ujdurma?
Međutizin ni Željko (insider) od drveća ne vidi šumu. Iskren je odgovor onoga funkionera SKH kojemu su nakon Domovinskog rata javno pripisivali "da je radio za Udbu". Njegov odgovor na prozivke je glasio odprilike ovako:
»Vi ne razumijete te stvari. Nisam ja radio za Udbu. Udba je radila za mene.«
« Zadnja izmjena: 25 Svibanj 2012, 12:48:05 poslijepodne glonga »

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
hutba
« Odgovori #29 : 26 Svibanj 2012, 08:30:42 prijepodne »
Krunoslav Draganović?*
Čudi me za jednog Potjeha da ne zna za Krunoslava. ŽK-ŽK… Ne znaš ko je Šahbaz!? ŽK.
Taj glumljeni prilog o autu, pasošu, graničarima… je u klasi onog "razgovora Tite i Stepinca", IMHO.
Udbina ujdurma.
Ponavljam. Body Snatchers.*

Ponavljam iskaz Željka Kekića (lika koji je "bio zadužen" za Antu Kovačevića). Građanin Ž.K.:
»Danas Hrvatsku nemaju oni koji su se za nju borili, nemate ju Vi koji ste za nju robijali, niti ju imaju domoljubi. Hrvatsku imaju oni koji ju nikada nisu htjeli, a to su moji kolege udbaši, koji su se uknjižili na Hrvatsku, kao svoj posjed, s vlasništvom 1/1.«

Udbina ujdurma?
Međutizin ni Željko (insider) od drveća ne vidi šumu. Iskren je odgovor onoga funkionera SKH kojemu su nakon Domovinskog rata javno pripisivali "da je radio za Udbu". Njegov odgovor na prozivke je glasio odprilike ovako:
»Vi ne razumijete te stvari. Nisam ja radio za Udbu. Udba je radila za mene.«
glonge, znam ja za krunoslava otprije ali ima trenutaka kad mozak blokira, ima dana kad na porum naletiš na brzaka a oćeš komentirat.
dragocjeno mi je tvoje viđenje tog priloga, a i ovih iskaza.
sam serijal je sumnjiv. da ti pravo rečen, oni bože vukušić meni se prija čini udbaš nego neko ko se bori protiv udbe. možda sam u krivu ali mi to instinkt govori.