Autor Tema: unutarstranački izbori  (Posjeta: 747 )

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
unutarstranački izbori
« : 16 Siječanj 2012, 23:51:26 poslijepodne »

Mitovi, legende i repovi "demokratskog centralizma" KPJ u stranjkama višestranačja.
Išla mi je ovih dana na živac priča o "više kandidata" na untarstranačkim izborima u HDZ-u.
Odjednom mediji glupi i ne znaju koliko traje procedura takvih izbora.
Odjednom senilni pa ne pamte ranije unutarstranačke izbore u HDZ-u i broj kandidata.

Nu sve to nije razlog ni povod za pokretanje ove teme. Razlog je jedan poziv. Zove Šime Lovro maloprija:

— Gledaš li Treći Dnevnik?
— Treći Entitet?
— Blentitet, HRT 1 "Dnevnik 3". Večeras. 16.1.2012.
— Čitaš li ti što ja pišem po Imoartu?
— Jok.
— Pa znaš da ima taj vakat nit plaćam nit gledam dalekomaglenku s Prisavlja.
— Šćeta. Milan večeras kaže da se Gospodin Bog kandidira za pricidnika adezeja.
— Kako? Koji Milan? Bog s tobom. Ne izusti…
— Milan KukuKujundžić… Moj Milane čovječe sa grane… ♪ ♫
— Baš tako reka?
— Ma jok. Pita ga u prilogu reporter: "Bojite li se ikog od protukandidata", a on će ti ko ispo čekića "Nikoga osim Boga!"
Boga malo, sultana nimalo, a vezira ko dorata svoga… ♫ ♪ . I kako si zaključio to što tvrdiš?
— Aj sad za pokoru sto put napiši na tom svom Imoartu taj dijalog. Aj. Ću ću ćućemo se…

»
— Bojite li se ijednog od svojih protukandidata?
— Nikoga osim Boga!
«

E sad bi se po Logici stare partizančine Gaje Petrovića u svih 13 izdanja od 1964. do danas tribalo nać uporište za tvrdnju da se iz gornjeg dijaloga (i njegovog konteksta) može logički zaključiti da je Gospodin Bog protukandidat Milanu KukuKujundžiću (na HDZ-ovim slijedećim unutrastranačkim izborima).

Offline vastonsmith

• Tek se pojavio na forumu...
Odg: unutarstranački izbori
« Odgovori #1 : 07 Svibanj 2015, 14:35:54 poslijepodne »
Za kazneno djelo davanja mita (KZ Članak 348. stavak 1.) propisana je kazna zatvora od tri mjeseca do tri godine, ali prema odredbi Članka 19. alineja 5. zastara nastupa protekom tri godine od počinjenja kaznenog djela!