Autor Tema: Imota u Lisinskom 2011  (Posjeta: 5388 )

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Imota u Lisinskom 2011
« : 26 Listopad 2011, 12:37:18 poslijepodne »
IMOTA U LISINSKOM

DATUM I VRIJEME:Ponedjeljak, 14.11.2011.
u 19:30    

PROSTOR:Velika dvorana

Humanitarna večer Imotske krajine pod nazivom "Imota u Lisinskom".

U dvosatnom kulturno-zabavnom programu i ove godine u Lisinskom predstaviti će se bogata kulturna i povijesna baština Imotske krajine.

Imota u Lisinskom održava se već treću godinu. 2009. godine prihod manifestacije u iznosu od 200 tisuća kuna doniran je Centru za odgoj i obrazovanje u Dubravi te OŠ Imotski za učenike s posebnim potrebama. Prihod druge manifestacije, 300 tisuća kuna utrošeno je za mobilni inkubator, sterilizator i ultrazvuk koji su donirani, nažalost još uvijek zatvorenom rodilištu u Imotskom, a trenutno ga koristi jedinica Hitne medicinske pomoći u Imotskom.

Sve zavičajne udruge Imoćana u Zagrebu i Hrvatskoj, kao suorganizatori manifestacije, pripremit će u foajeu dvorane bogati domjenak sa gastronomskim specijalitetima Imotske krajine, tako da će prisutni nakon službenog programa imati priliku degustirati vrhunska imotska vina, domaći pršut i nadaleko poznatu Imotsku tortu. Cjelokupni prihod ovogodišnje Humanitarne večeri "Imota u Lisinskom" namijenjen je novoosnovanoj Zakladi Imota koja će kontinuirano skrbiti o raznim humanitarnim potrebama pojedinaca, udruga i institucija na području Imotskog i Imotske krajine.

Slobodnih mjesta: 893

Cijene ulaznica: 50/80/100/120/150 HRK

Kupi ulaznicu...štrokni...

Izvor:
http://www.lisinski.hr/event.php?id=473
« Zadnja izmjena: 26 Listopad 2011, 12:39:33 poslijepodne OriloGorilo »
"...bit će svega samo nas ne će..."

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Škoro i Mlikota najavljuju Imotu u Lisinskom
« Odgovori #1 : 04 Studeni 2011, 08:57:41 prijepodne »
Škoro i Mlikota najavljuju Imotu u Lisinskom

Konoba Didov san na Kajzerici bila je poprište neobičnog foto snimanja za brošure i plakate, gdje Miroslav Škoro i Vedran Mlikota kao galantari najavljuju humanitarnu akciju „Imota u Lisinskom“.

Na upit prisutnih ko će od njih dvojice biti Matan, oba su povikali: „Ja!“, ali Škoro je bio brži, iskoračio naprijed i povikao: „Ajde navali narode navali narode,evo đava me odnija, ako više mene ne stoji!“

- Organizacijski odbor Imote u Lisinskom pozvao nas je da ove godine sudjelujemo i evo snimamo zajedno s našim galantarima fotografije za plakate kojima ćemo najaviti ovu humanitarnu akciju. Rekli su mi da će biti puno izvođača, da će biti program zanimljiv, zabavan, je l tako Antiša?- poviče Miroslav Škoro i okrene se prema Vedranu Mlikoti.

- Tako je Matane, brajo moj! – odgovori Mlikota uz gromoglasni smijeh prisutnih.

Snimanje u Didovom snu je proteklo u veseloj atmosferi, punoj smijeha i šala, a sve zbog Imote u Lisinskom.

S prve Imote u Lisinskom, 2009. godine Imoćani su donirali 200.000,00 kuna za djecu s posebnim potrebama u Imotskom i Zagrebu, a prošle godine su donirali mobilni inkubator, ultrazvuk i sterilizator za imotsko rodilište, ukupne vrijednosti 300.000,00 kuna.

Nakon što su uspješno organizirali humanitarne večeri „Imota u Lisinskom“ 2009. i 2010. godine na kojima je nastupilo više od 500 izvođača i prisustvovalo više od 4000 posjetitelja, i ove godine će Imoćani humanitarno se okupiti u Lisinskom i pomoći svom rodnom kraju.

Izvor:
http://mojzagreb.info/zagreb/hrvatska/skoro-mlikota-und-jaranen-najavljuju-imotu-u-lisinskom/

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Odg: Imota u Lisinskom 2011
« Odgovori #2 : 10 Studeni 2011, 09:34:30 prijepodne »
Imota u Lisinskom
ponedjeljak, 14. studenog 2011. god. u 19.30h

Hrvatska već treću godinu preko manifestacije Imota u Lisinskom u pozitivnom svjetlu upoznaje Imotski i Imotsku krajinu, no još uvijek nismo sve pokazali, stoga vas pozivamo da u ponedjeljak, 14. studenog, dođete u Lisinski te  na jednom mjestu i svim osjetilima doživite Imotski i Imotsku krajinu. Sve zavičajne udruge Imoćana u Zagrebu, kao suorganizatori ove manifestacije, pripremit će u foajeu dvorane domjenak s gastronomskim specijalitetima Dalmatinske zagore, tako da će svi prisutni nakon službenog programa imati priliku degustirati vrhunska imotska vina, domaći pršut i nadaleko poznatu Imotsku tortu.

Organizacijski odbor manifestacije Večer Imotske krajine - Imota u Lisinskom zaključio je kulturno - zabavni program  koji će u ponedjeljak 14. studenog 2011. god. s početkom u 19.30 sati napuniti KD Vatroslava Lisinskog u Zagrebu.

U uvodnom dijelu  predstavit će se bogata kulturna i povijesna baština Imotske krajine,  prigodni govor u ime organizatora održati će dr. Žarko Domljan. U drugom zabavnom dijelu programa koncert će održati Miroslav Škoro uz potporu klape Kampanel, Anje Šovagović, Vida Baloga, Davora Dretara Drelea i Špire Guberine...

Organizacijski odbor Večeri Imotske krajine "Imota u Lisinskom" će na samom događaju promovirati "Zakladu Imota" koja će početi sa radom početkom 2012 godine  a prihod manifestacije će biti  doniran Udruzi civilnih invalida Imotske krajine.

Ulaznice za Večer Imotske krajine „Imota u Lisinskom“ mogu se kupiti na blagajni KD Vatroslav Lisinski po cijenama od  50, 80, 100, 120 i 150 kn te putem internet stranice
 https://www.ulaznice.com.hr/paganini/app/web_v2/ctl_evt.jsp?act=prostor&t=1&a=1&p=12857

U nadi dolaska u Lisinski i podrške ovom humanitarnom projektu, 
srdačno Vas pozdravljamo.

Organizacijski odbor „Imota u Lisinskom“
7. Podbrežje br. 1, 10 000 Zagreb
Mob: 091 4842061
Fax: 016550700
www.imotaulisinskom.com
E-mail: im2009zg@gmail.com

batakljun

• Gost
« Odgovori #3 : 10 Studeni 2011, 11:34:06 prijepodne »
Hrvatska već treću godinu preko manifestacije Imota u Lisinskom u pozitivnom svjetlu upoznaje Imotski i Imotsku krajinu, no još uvijek nismo sve pokazali...

... koncert će održati Miroslav Škoro uz potporu klape Kampanel, Anje Šovagović, Vida Baloga, Davora Dretara Drelea i Špire Guberine...

Prosječnom poznavatelju Imotske krajine doista nije jasno što će to Hrvatska saznati o Imotskoj krajini u svjetlu natupa gore navedenih izvođača. Nitko od nema ama baš nikakve veze s Imotskom krajinom, a isti su nazočni na svim mogućim sijelima u svim mogućim selima Hrvatske... AJMEN!

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
« Odgovori #4 : 11 Studeni 2011, 08:22:54 prijepodne »
Autor: BataKljun
Citat:
Nitko od nema ama baš nikakve veze s Imotskom krajinom, a isti su nazočni na svim mogućim sijelima u svim mogućim selima Hrvatske... AJMEN!

IMOTA U LISINSKOM 2011.
Sudionici glavnog programa:

GANGAŠI IZ PODBABLJA
GANGAŠICE „BILE RUŽE“
DJEČJA KLAPA „BIOKOVSKI SLAVUJI“
KLAPA KAMPANEL
GLUMAC KRUNO ŠARIĆ
AMATERSKO DRAMSKO DRUŠTVO PROLOŽAC
KUD DIKOVAČA
ANJA ŠOVAGOVIĆ
VID BALOG I DAVOR DRETAR DRELE
GLUMAC ŠPIRO GUBERINA
MIROSLAV ŠKORO
Voditelj programa : VEDRAN MLIKOTA

Program u foajeu dvorane Lisinski:
PREZENTACIJE
DOMJENAK

batakljun

• Gost
« Odgovori #5 : 11 Studeni 2011, 09:01:11 prijepodne »
nego, nema tome godinu dana kad se vodila žućna rasprava zašto na imoti nije nastupio ovi i oni, objašnjenje je bilo da je naša kulturna ponuda tolikačka da ne bi stali u nedilju dana. evo vidimo da ove godine nema štofa niti za 1,5 programa.
s druge strane, jastni su meni i ti marketinški trikovi: napiši da nastupaju naši kulturnjaci od dikovače do slavuja pa ti neće doći nitko - špiro, drele i škoro su mamac, zbog njih se kupuje karta. problem je samo u tome što te "ključne" face nemaju ama baš nikakve veze ni s imotskim ni s krajinom, kome je do drele i izlizaniih štosova te škore i njegovih fora kojima se ponajviše sam smije ne treba dolaziti u imotu.

predlažem da sljedeće godine pozovete tarika, on je u imotskim gostionama popio više nego vid i drele zajedno... možda se prisjeti kakve zgodne prispodobe i još dodajte nedu - bum kupil cijeli 7. red.
« Zadnja izmjena: 11 Studeni 2011, 09:02:48 prijepodne BataKljun »

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
« Odgovori #6 : 11 Studeni 2011, 13:51:14 poslijepodne »
BataKljune, mislim da ti je Leo, prošle godine nudio ne samo mjesto u Org.Odb. IMuLIS već i mjesto predsjednika istog...nisam siguran, trebalo bi provjeriti u upisima na starijoj temi...javi mu se ...možda nije promjenio mišljenje pa izvoli realizirati svoje prijedloge na sveopće veselje.

Offline boboim

• Ne može bez foruma i obrnuto...
  • ništa ne zna, ništa ne čita...
« Odgovori #7 : 11 Studeni 2011, 14:03:05 poslijepodne »
Evo ja, ako dozvolite, predlažem za iduće Imolisinske, u ulozi Matana, Radu Šerbedžiju umjesto Mlikote!
« Zadnja izmjena: 11 Studeni 2011, 14:22:30 poslijepodne boboim »

batakljun

• Gost
« Odgovori #8 : 11 Studeni 2011, 14:06:50 poslijepodne »
BataKljune, mislim da ti je Leo, prošle godine nudio ne samo mjesto u Org.Odb. IMuLIS već i mjesto predsjednika istog...nisam siguran, trebalo bi provjeriti u upisima na starijoj temi...javi mu se ...možda nije promjenio mišljenje pa izvoli realizirati svoje prijedloge na sveopće veselje.

moje se ambicije nisu promijenile - nemam želje sudjelovati.

nadam se da nije nelegitimno predlagati i pitati, makar neke odgovore nikad neću dobiti.

uživajte u škori!

Offline likarija

• Gožđeno pero foruma
  • Nu me!
    • Oldtimer klub Zagreb
« Odgovori #9 : 11 Studeni 2011, 15:22:55 poslijepodne »
Evo ja, ako dozvolite, predlažem za iduće Imolisinske, u ulozi Matana, Radu Šerbedžiju umjesto Mlikote!

Misliš da bi on to moga? :spidom
:starac

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #10 : 13 Studeni 2011, 18:48:05 poslijepodne »
cit: u zabavnom dijelu programa nastupit će Miroslav Škoro, klapa Kampanel, Anja Šovagović, Vid Baloga, Davor Dretara Drelea i Špiro Guberina.

sve sami imoćani, iznimni komedijaši. ;D gubi se imotski duh, ne malo i umjereno, nego previše. očito je da imotska krajina ne može puniti lisinski svake godine svojim kulturnim kapacitetima. to sam znao prve godine. ta ideja je propast od početka. no, nije ni ovaj kulturni gemišt, kiseliš da kažem, valjda ništa doli imotska otvorenost i smisao za humor. sretno s akcijom!
Dosta parola.

Offline boboim

• Ne može bez foruma i obrnuto...
  • ništa ne zna, ništa ne čita...
« Odgovori #11 : 13 Studeni 2011, 21:41:24 poslijepodne »
Slovak, nećemo sad biti sitničavi. Obzirom da su dečki i cure iz organizacije ipak skupili nekakvu pinku za nekakvu svrhu, oprostit ćemo malo  samopromocije i komedije ala miro škoro & co.   

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #12 : 13 Studeni 2011, 22:31:16 poslijepodne »
dakako, podržati ukoliko je moguće s 50 kuna.
a mira škoru, pjevača iz slavonije, volio bih što prije maknuti s hrt-ove sise u udarnom terminu, bez obzira koliko je sebišanin i koliko mu humor bio plitak ko ćorsokak. et, zercu sam zajedljiv.
Dosta parola.

batakljun

• Gost
« Odgovori #13 : 14 Studeni 2011, 10:09:42 prijepodne »
očito je da imotska krajina ne može puniti lisinski svake godine svojim kulturnim kapacitetima. to sam znao prve godine.

svaka ti čast slovače!!! vidiš, ja sam tek druge godine spoznao to što je tebi bilo bjelodano već prve godine. naime, gajio sam nadu da će organizatori smoći znanja i okretnosti te u lisinski prenijeti svu onu silnu kulturu koja me zapljusne svaki put kad prođem kroz križanje u cisti.... zaheboh se, grdno!

predlažem da se za godinu dvi, kad se ispucaju i škoro i tarik i neda, pozove nas par forumaša da serruckamo na odabrane i neodabrane teme (recimo: "poboljšanje kvalitete tla u imotskom polju metodom odlaganja nesortiranog otpada", "organizacija industrijskog klastera: pionirkine gaće u napretkovim dućanima - agrokokina jaja u marendi za djelatnike pionirke i naparetka - ispušni plinovi u punjenju protugradnih roketa iz imostroja koje služe za rastjerivanje kiše ponad imotinih (i ne samo imotinih) vinograda, "raščlamba lirske percepcije vode i vlage općenito u pjesništvu podbiokovskih pjesnika 18., 19., 20. i 21. stoljeća"). dobročinitelji i oni koji će to tek postati ne bi trebali biti sitničavi pri izboru zabave, rafijoli ionako neće falit.

ako će to komu pomoći, bilježim se (brez naknade) s osobitim štovanjem.  
« Zadnja izmjena: 14 Studeni 2011, 10:13:30 prijepodne BataKljun »

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
« Odgovori #14 : 16 Studeni 2011, 10:56:23 prijepodne »
cit: u zabavnom dijelu programa nastupit će Miroslav Škoro, klapa Kampanel, Anja Šovagović, Vid Baloga, Davor Dretara Drelea i Špiro Guberina.

sve sami imoćani, iznimni komedijaši. ;D gubi se imotski duh, ne malo i umjereno, nego previše. očito je da imotska krajina ne može puniti lisinski svake godine svojim kulturnim kapacitetima. to sam znao prve godine. ta ideja je propast od početka. no, nije ni ovaj kulturni gemišt, kiseliš da kažem, valjda ništa doli imotska otvorenost i smisao za humor. sretno s akcijom!

Slovak, od kuda ti saznanja da se nije kontaktiralo (kao i svake godine) sve one za koje se ima informacija da mogu svojim nastupom doprinijeti ovoj manifestaciji ali iz razoraznih razloga se isto nije moglo zbog čega se sve pokazalo i realizirati? Naravno da to ne znači da se od strane OO IMuLis nije moglo napraviti i možda više kao i od strane samih izvođača...nu, svakako se napravilo daleko više nego li je konačno pročistilo kao točke i izvođači koji su u konačnici i nastupili dosadašnjih godina.

Uostalom svi koji su do sada nastupali iz Imote u pravili svake godine imaju NOVI nastup kojim se ponovno mogu predstaviti i novi sadržaj dati i ne vidim razloga zašto ne bi mogli s istim nastupati u godinama ispred nas uz sve one koji se nisu imali prilike iz raznoraznih razloga do sada predstaviti ili su se u međuvremenu kao novi profilirali/dokazali...

U najavama manifestacije se uvijek navede kako je to Večer Imote i naših prijatelja i nije korektno izdvojiti samo prijatelje Imote koji se pridruže pa na osnovu njihovih neimotskih okvira življenja donostiti zaključke kako je se u cijelosti radi o "gubljenju imotskog duha", svjedoci kažu i tvrde upravo suprotno a može se provjeriti kod njih na tisuće ako se misli drugačije.