Autor Tema: tečaj švicarca  (Posjeta: 17760 )

Offline Zavelim

• Forumski mudrac...
  • Gožđeno pero foruma
  • *
Odg: tečaj švicarca
« Odgovori #150 : 17 Veljača 2014, 13:17:59 poslijepodne »
ko kaže da će on na kraju platit išta, na zgradi je već sedam hipoteka, možda i zaradi

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ministar-linic-oprostio-pavicevom-europapress-holdingu-8-milijuna-kuna-/727986.aspx

Offline Thadée

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #151 : 17 Veljača 2014, 18:47:40 poslijepodne »
ti ne razumiješ ili se samo praviš blentav?

ovo što se trenutačno događa je tzv. spašavanje zadnjeg milijuna.... nema tu zarada, a svo ovo blato koje je isplivalo nema nikakva utjecaja na budućnost, već nam pokazuje kako je stvar funkcionirala u prošlosti.

pavić raznim kombinacijama pokušava relativizirati dug kako bi kolikogod manje platio bankama, ali nema dileme da je kurvinom piru došao kraj... samo što agonija traje, kao i u slučajevima keruma, prije njega fižulića.....

EPH će kad se sve slegne, preuzeti najveći vjerovnik, vjerojatno HYPO BANKA, a stara uprava s Pavićem na čelu će na burzu, a vlasnici, opet s Pavićem na čelu će biti zadovoljni ako uspiju spasiti koji milijunčić - ono što su spasili ranijih godina, su spasili.

žalostno je, iako ne i nepoznato (poglavito redovnim čitateljima ovoga foruma) kako su se jeptino navukli vrli tajkuni...

AVAJ
Sve što čovjeku treba je krov nad glavom, tanjur graha i malo pićke.

Offline Zavelim

• Forumski mudrac...
  • Gožđeno pero foruma
  • *
« Odgovori #152 : 18 Veljača 2014, 08:31:44 prijepodne »
Di je Paviću zadnji milijun ili deset ili sto milijuna ja bogme ne znam, znam samo da bi mi bilo zgodno da imam dignuti milijun eura na stan od 150 iljada i da se svi namiruju iz tog stana. A da me za ostalo ne pitaju. Eto in ga.

Offline Thadée

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #153 : 18 Veljača 2014, 17:40:23 poslijepodne »
potpuno si u pravu, zavelime.

svatko bi volio dići takve kredite, samo što bi svatko htio i da to potraje - a u konkretnom slučaju kurvin pir je svršijo.
Sve što čovjeku treba je krov nad glavom, tanjur graha i malo pićke.

sfertg5hw

• Gost
« Odgovori #154 : 18 Svibanj 2016, 08:35:21 prijepodne »
alternative je bilo - krediti u eurima su bili uvijek dostupni, a jedno je vrijeme bilo i kredita u kunama. eurski i kunski su imali nešto višu kamatu pa su bankari tvrdili: odradi ti 2-3 godine kredita pa ako tečaj i sklizne par posto, ništa zato, bla, bla, bla.... kad je švicarac lani preskočio 5,5 kuna bio je krajnji čas konvertirati kredit, uz sve troškove konverzije bili bi na plusu.... ali

powerbank
powerbanks
power bank charger
usb powerbank
portable charger
power bank
best power bank
fast charging power bank
portable power bank
mobile power bank
Pineng Power Bank
Pineng