Autor Tema: Božić u Trimotu  (Posjeta: 1123 )

Offline nunu

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • SATAN GUDARSKI
Božić u Trimotu
« : 19 Prosinac 2010, 21:33:53 poslijepodne »
U Gradskoj kino dvorani u Imotskom u petak navečer održan je jedinstveni humanitarni koncert, pod nazivom Božić u Trimotu. Cjelokupni prihod od ulaznica i brojnih donatora išao je za božićnice radnicima Trimota, djelatnice će osim božićnica do kraja godine dobiti i sedam zaostalih plaća. Ovaj humanitarni koncert održan je na inicijativu grada Imotskog i gradonačelnika Ante Đuzela. Nastupili su brojni izvođači iz Imotskog, Zmijavaca, Prološca, Runovića,  ženske klape Neviste i Šentada, HPO Gradska glazba Imotski, klapa Bratovština iz Gorice, bendovi Centrifuga i Milasi, Marko Mustapić, Edita Maršić, Marijan Župić Vukas, Ante Tucak, Katarina Šimić i mnogi drugi.

Ono najvažnije, organizatori su prikupili 370 tisuća kuna. Od toga 320 tisuća kuna ide za božičnicu 150 radnika Trimota a 50 tisuća kuna poklonit će se obiteljima Bonovil iz Prološca i Karin iz Grubina

http://www.radioimotski.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=804:uspjeno-odran-velianstveni-humanitarni-koncert-qboi-u-trimotuq&catid=34:dogadaji&Itemid=63

i love my bike

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
Odg: Božić u Trimotu
« Odgovori #1 : 19 Prosinac 2010, 21:39:37 poslijepodne »
U kinu "Sloboda" tristasedandeset iljada

kliko no je skupljeno u Lisinskom!?

mensečini da su pare doli... 
i love my bike

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
široko Imotsko srce
« Odgovori #2 : 19 Prosinac 2010, 22:22:11 poslijepodne »
Mili i premili nunu...

Humanitarne priredbe nisu jedna drugoj konkurencija već poticaj.

Imoćani pomažu jedni drugdje, kao u Domovinskom ratu tako i dan danas.

Pomažu se Imoćani rodbinski, zavičajno, kumovski i humanitarno.

Pomažu Imoćani jedni druge u Imotskom, Zagrebu, Munchenu i Berlinu...

Također je u ovom trenutku maloprije na HTV u završila dodjela priznanja za "Ponos Hrvatske" i tamo je jedna Imoćanka kojoj cijela javnost plješće jer se odriče za druge...ili kako bi to slobodoumno protumačio Batakljun tek "jedna od onih koja sebično sebi diže spomenike na račun kvazi pomoći bližnjima"...vjerojatno se došla nažderati na HTV ili plemenski susresti nekakvog kamenogenca, da vidi i bude viđena, kruha i igara zbog a tek je usput prikupljala novce i dala ih potrebnima, naravno sebepromocije radi, zar ne!

Uglavnom, nekultura i jad, samo ćeš vidjeti sutra u novinama još će i jednu gange prigeti, sada na domjenku...

Znaš li nunu, da je upravo u Prološcu završila i predstava za obitelj Bonovil, "Darujmo Božić" i šta ti onako humanitaran i široke ruke kakav jesi misliš, koliko je prikupljeno?

PS
Sretan ti Božić, nunu i smanji provokacije u mjeru tolerantnog ...ako je ikako moguće (!?) jer zbog svega skupa a između ostalog i duplog nicka (upravo razmjenjujem mailove sa prijateljima u B. i S.) da li te trajno blokirati za pristup ovom forumu! Ne čini to sebi ni ovom forumu kojeg si kvalitativan i bitan dio...molim te!
"...bit će svega samo nas ne će..."

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
dva cenimetra
« Odgovori #3 : 20 Prosinac 2010, 08:23:08 prijepodne »
ma je
znanstveno je dokazano da imoćani imaju prosječno dva centimetra šire srce od uobičajenoga
zato mi se čini malo ovi tristadeset iljada u Lisinskom
toliko je moga dat sam Miomir a da ne bi ni primjetio promjenu na kontu

Citat:
Znaš li nunu, da je upravo u Prološcu završila i predstava za obitelj Bonovil, "Darujmo Božić" i šta ti onako humanitaran i široke ruke kakav jesi misliš, koliko je prikupljeno?

ne znam,lako moguće da je prikupljeno više nego u Lisinskom

nego znaš li ti koliko je Bill Gates darovao u dobrotvorne svrhe i koliki je promjer njegovoga srca!?

i love my bike

Offline Leo

• Uhodava se na forumu...
« Odgovori #4 : 20 Prosinac 2010, 08:35:28 prijepodne »
Pokušavam činjenicama odgovoriti na vaše upise no bojim se da je to uzaludno. Pozdravljam Božić u Trimotu i prikupljena sredstva, mi smo prikupili 310 000 kuna, ( lani 200 000 kuna ) i na to smo iznimno ponosni. Da smo prikupili i 20 000 kuna bili bi ponosni jer znamo da je sve prikupljeno od srca.

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #5 : 20 Prosinac 2010, 08:54:58 prijepodne »
nije uzaludno,dapače
tristadeset iljada nije malo

zamisli ovaj razvoj događaja na trećoj "Imoti u Lisinskom":
"Imotski kapitalci donijeli odluku o darivanju pola svoje imovine u fond za gospodarski preporod zavičaja"

ako i nije od srca meni bi se ovakav razvoj događaja svidio
i love my bike

batakljun

• Gost
« Odgovori #6 : 20 Prosinac 2010, 10:14:46 prijepodne »
U kinu "Sloboda" tristasedandeset iljada

kliko no je skupljeno u Lisinskom!?

kao prvo, što znači skupljene pare?
mi nismo vidjeli ni za lisinski (ili bar ja nisam), a ni za slobodu koji su izvori sredstava, koji je trošak i što je sklupljeno. ukratko, nedostaje završni račun na temelju kojeg bi se moglo reći bilo što konkretnije - jesu li pare skupljene ili skupljane jesu li donirane ili što?
javna je tajna da su poreznici prošetali malo gradom i ukupili harač koji je kroz koncertne aktivnosti uplaćen radnicama. pa otkud bi inače imotsko kino i jefitne ulaznice uprihodovali više od lisinskog i skupih ulaznica.
i da se ne bi krivo razumili: ne daj bože nikome da radi, a da za to ne prima plaću i ne daj da itko u svojim 40-im ili 50-im godinama ostale tehnološki višak. ali s druge strane bijedno je gledati političare kako okolo harače i uzimaju jednima da bi s druge strane dali drugima. sigurno je da ima ljudi kojima treba pomoć, ali ta pomoć ne smije biti paravan za kojekave makinacije.

« Zadnja izmjena: 20 Prosinac 2010, 10:28:57 prijepodne BataKljun »

batakljun

• Gost
Odg: široko Imotsko srce
« Odgovori #7 : 20 Prosinac 2010, 10:18:28 prijepodne »
Pokušavam činjenicama odgovoriti na vaše upise no bojim se da je to uzaludno. Pozdravljam Božić u Trimotu i prikupljena sredstva, mi smo prikupili 310 000 kuna, ( lani 200 000 kuna ) i na to smo iznimno ponosni. Da smo prikupili i 20 000 kuna bili bi ponosni jer znamo da je sve prikupljeno od srca.

računica..... ko u pučkoj školi.............. sve ostalo su muda labudova.

batakljun

• Gost
Odg: široko Imotsko srce
« Odgovori #8 : 20 Prosinac 2010, 10:28:06 prijepodne »
Također je u ovom trenutku maloprije na HTV u završila dodjela priznanja za "Ponos Hrvatske" i tamo je jedna Imoćanka kojoj cijela javnost plješće jer se odriče za druge...ili kako bi to slobodoumno protumačio Batakljun tek "jedna od onih koja sebično sebi diže spomenike na račun kvazi pomoći bližnjima"...vjerojatno se došla nažderati na HTV ili plemenski susresti nekakvog kamenogenca, da vidi i bude viđena, kruha i igara zbog a tek je usput prikupljala novce i dala ih potrebnima, naravno sebepromocije radi, zar ne!

dragi moj orilo, to što si zlonamjeran i bezobrazan, manji je problem, ali to što ne razumiješ ono što čitaš je već problem o kojem bi u svojim godinama trebao ozbiljno porazmisliti.

usporediti ivanu parlov i njezino životno djelo s bilo čim protiv čega sam je pisao može samo vrlo problematična osoba. ivana parlov svoj doprinos drugima živi 24 sata dnevno, ivana je to nekoć radila u teškim uvjetima u tanzaniji, a danas u vjerojatno ne puno zahvalnijim uvijetima u kutini.
i s čim ti to uspoređuješ. s nekakvim pevaljakama koje odcupkaju 5 minuta, slikaju se za par novina, daju par intervjua i onda seruckaju o svojim dobročinstvima.
evo ja se javljam, ako nemate druge ideje za imotu dogodine, ja ću doći seruckati 20 minuta na zadanu temu, a vi prodajite ulaznice i dilite kolače poslje svega.
meni ne treba ni kuna, ni za parking!

s druge strane, kakve veze ivana parlov i njezin dobrotovorni rad imaju s jednom štetočinom kakav je milan bandić - generalni sponzor koji je laskavu titulu i sve što ide uz to dobio zahvaljujući ustupanju prostora vrijednog 15.000 kuna, pri čemu je obećao i malo više, ali za to neije bilo sredstava.

dragi orilo, ako ti ne razumiješ razliku između ivane parlov i milana bandića i/ili kojekakvih pevaljki, onda ti batakljun doista ne može pomoći sve i kad bi htio. jadno je na koju se razinu spuštaš i kojim se sitnim diskvalifikacijama služiš, ali tu je cijenjeno čitateljstvo koje će procijeniti o čemu se tu radi, a ja znam čiji se obraz nekon svega sigurno neće crvenjeti!
« Zadnja izmjena: 20 Prosinac 2010, 10:30:41 prijepodne BataKljun »