Autor Tema: zmijavački prančiok  (Posjeta: 5955 )

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
Odg: zmijavački prančiok
« Odgovori #15 : 24 Srpanj 2012, 08:08:14 prijepodne »
baš si mislim da i ja izdan jedan cd
o ne  :ajme

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #16 : 11 Kolovoz 2012, 11:19:01 prijepodne »
Zmijavčani ne lade... Dijele priznanja i povelje (velike koristi od toga generalima u Haagu) dok su na dnu liste političke transparentnosti u Hrvatskoj. Ali boksač, novinar i domoljub Piplica sve to uređuje iz Austrije. Tribali bi dogodine i Papu počastit, a male nezaposlene po mistu ko šljivi, oni su manje bitni.

http://www.radioimotski.hr/index.php/gospodarstvo/602-zmijavci-gotovina-i-markac-dobili-priznanja-opcine
Dosta parola.

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #17 : 11 Kolovoz 2012, 11:21:02 prijepodne »
o ne  :ajme
Kupi ovaj od zbora, ako već nisi, i 'poželjet ćeš ovdje da živiš'. Tribalo bi pitat anđela gabrijela što misli o upjevanosti zbora. :hihi
Dosta parola.

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #18 : 13 Kolovoz 2012, 09:16:18 prijepodne »
Kupi ovaj od zbora, ako već nisi, i 'poželjet ćeš ovdje da živiš'. Tribalo bi pitat anđela gabrijela što misli o upjevanosti zbora. :hihi
Nisam kupio ali hoću. Slušam ih kad sam u Zmijavcima na misi i znam da njihov domet u umjetničkom smislu nije savršen, ali to na kraju krajeva nije niti bitno. Bitno je da oni šire prave vrijednosti a da i najveći jazz ili rock'n,roll 'virtuoz' u osnovi širi nemoral u manjoj ili većoj mjeri. Eto, trest ćeš za koji dan glavom (gornjom ili donjom) na 'Veseljka' (o lijepa, o draga o slatka robijo grijehu bludnosti!) isprid Dogane, a meni je kao katoliku velika uvrjeda da su te sinove oficira i antikriste dovukli u moj kraj na blagdan Marijina Uznesenja.

Offline likarija

• Gožđeno pero foruma
  • Nu me!
    • Oldtimer klub Zagreb
« Odgovori #19 : 14 Kolovoz 2012, 11:56:17 prijepodne »
Nisam kupio ali hoću. Slušam ih kad sam u Zmijavcima na misi i znam da njihov domet u umjetničkom smislu nije savršen, ali to na kraju krajeva nije niti bitno. Bitno je da oni šire prave vrijednosti a da i najveći jazz ili rock'n,roll 'virtuoz' u osnovi širi nemoral u manjoj ili većoj mjeri. Eto, trest ćeš za koji dan glavom (gornjom ili donjom) na 'Veseljka' (o lijepa, o draga o slatka robijo grijehu bludnosti!) isprid Dogane, a meni je kao katoliku velika uvrjeda da su te sinove oficira i antikriste dovukli u moj kraj na blagdan Marijina Uznesenja.

Nu, udri po glavnoj kulturološkoj ustanovi u Gradu na gori i po kojoj se poznaje da je grad na gori.  ::)

Muke mi ježove, neš nakraj izać... :o
:starac

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #20 : 15 Kolovoz 2012, 13:38:14 poslijepodne »
Yuma napokon ugošćava tbf. I dobro je da takav veseli bend kojega vole mnogi mali i stari hrvati dođe zapivat. Moje stav prema tbf-u nema veze puno sa sotonom, ali ne volim ih otkad su došli na scenu. ne da ih ne volim, nego me živciraju slično kao i rozga i hladno pivo i dva čela, i sve ostalo što se toliko gura kroz medij radija i tv-a da mi je od toga muka. Imaju smišne i dobre, ali površne pjesme. Glume subverziju i anarhiju, a zapravo su postali još davno mainstream. Ali drago mi je da nastupaju, draže nego da je rozga ili oni što inače budu po diskačima u Imotskoj okolici.
Doveli bi yumaši možda i topsona, što se njih tiče, što za šalu što iskreno, ali za njega imotski nema para već odavno.
Likarijo, slobodno ti bolan reci šta misliš o Yumi, niko te neće taknut. Bez zdlake na jeziku, evo ovde se raspiši. Pa nije valjda da šutiš jer ne bi se štel mešat itd. Budu li te krećali, ja ću njih sve punon špricon smećkaste tekućine i oštron iglon za šećeraše potrat (ili smirit). (: Ja sam evo reka šta mislim o tbf-u.
Umjetnički dojam zmijavačkog zbora je dobar na misi, kažu zborani da im nije treba cd, pa ja eto. Ali nek pivaju, od srca im želim sljedeći umjetnički savršen cd.
Dosta parola.

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #21 : 15 Kolovoz 2012, 13:45:37 poslijepodne »
Potješe, ti si pravi katolički skinhead (ako taki ima) u duši! Jesi i gotovo! Ti si rasist, nacist, fašist, bijelac, homofob, neopraštalo, isključivac, radikal, ekstrem, konzervativac, šundlover, utvaralo, izgubljena ovca, umišljeni mesija, marsijanac, konkvistador, misionar s biblijom i mačem, pokrštavalo, vojnik male skupine, terorist, samoubojica-terorist, naklapalo, nagađalo i nekromirani roker.
Dosta parola.

Offline benco

• Forumaš sa stavom...
  • Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • Kada čovjek prešuti istinu, kamen progovori!
« Odgovori #22 : 15 Kolovoz 2012, 15:22:36 poslijepodne »
Potješe, ti si pravi katolički skinhead (ako taki ima) u duši! Jesi i gotovo! Ti si rasist, nacist, fašist, bijelac, homofob, neopraštalo, isključivac, radikal, ekstrem, konzervativac, šundlover, utvaralo, izgubljena ovca, umišljeni mesija, marsijanac, konkvistador, misionar s biblijom i mačem, pokrštavalo, vojnik male skupine, terorist, samoubojica-terorist, naklapalo, nagađalo i nekromirani roker.

Pokušaj uvijek pročitati što si napisao prije objavljivanja. Mislim da ovakvom načinu pisanja o bilo kome nije mjesto na forumu IMOarta. - Ovo je valjda nova verzija o ljudskim pravima koje još ovi prostori nisu upoznali?
... Svakim danom čovječje je promišljanje sve kompliciranije ...

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #23 : 15 Kolovoz 2012, 17:11:50 poslijepodne »
Pokušaj uvijek pročitati što si napisao prije objavljivanja. Mislim da ovakvom načinu pisanja o bilo kome nije mjesto na forumu IMOarta. - Ovo je valjda nova verzija o ljudskim pravima koje još ovi prostori nisu upoznali?
Molim dopustiti alegorijsku ironiju. Šalu koja provocira. Potješe, toliko sam te se potrudio uvrijediti da moraš, ako benco ne kuži, priznati da sam ti posvetio par stihova koji izražavaju odanost, ali i neslaganje. Potjeh je moj idol! Ako potjeh misli da je uvreda, nek me baniraju!
Benco, nemoj stalno arbitrirat i 'trovat' odnose. Udri na me direkt, ako se ne snalaziš, uči! Ili ću ja umjesto tebe napustit forum. eee...tanki živaca...
(kako me ponižava kad se moram ulizivat i objašnjavat nakon čiste misli koju napadnu da bih se objasnio)
« Zadnja izmjena: 15 Kolovoz 2012, 17:13:45 poslijepodne Slovak »
Dosta parola.

Offline belevarac

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
« Odgovori #24 : 16 Kolovoz 2012, 21:54:46 poslijepodne »
Mozsda sam u docnji, ali Zmijavci uobtje nisu u prancsijoku; u osoju su.
Znameniti grad na obali, Olisippo [Lisabon], csuven zbog svojih kobila koje zatrudne pomochu zapadnog vitra (Plinije Stariji)

Offline Zavelim

• Forumski mudrac...
  • Gožđeno pero foruma
  • *
« Odgovori #25 : 17 Kolovoz 2012, 11:36:36 prijepodne »
uglavnom su u osoju, ali more se eto nać pokoja kuća i u prisoju podno dikovače ili iznad kakva doca

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #26 : 17 Kolovoz 2012, 11:43:30 prijepodne »
Mozsda sam u docnji, ali Zmijavci uobtje nisu u prancsijoku; u osoju su.

Prančiok je mjesto u zavjetrini izloženo suncu. Ako su Zmijavci jednim dijelom u osoju, a sunca ima i u osoju, u Zmijavcima ima puno prančioka. Prančiok se može odnositi na prostor veličine za udoban boravak samo jednog ljudskoga tijela. Prema tome, prančiok je intiman prostor za osamljenost i meditaciju, a ne samo smještaj čitave općine ili sela s obzirom na sunce i vjetar.
Dosta parola.

Offline Zavelim

• Forumski mudrac...
  • Gožđeno pero foruma
  • *
« Odgovori #27 : 17 Kolovoz 2012, 12:10:56 poslijepodne »
moja stara lođa u zgradi u Varušu bila je idealni prančijok, tek počela veljača, bura brije visoko iznad krova, a ja se gol do pasa vatan škakljive zdrake sunca što pucaju malo više Bijakove jerbo ipak je zimski suncostaj tek netom završijo

lako ti je tako bilo pocrnit i prije ekvinocija

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #28 : 17 Kolovoz 2012, 20:39:33 poslijepodne »
Nisan svraća par dana kad iman šta ividit. Čitan bratu Slovakov upis i davin se od smija. Ipak, nisam zadovoljan jer nedostaje meni najdraža kvalifikacija - katolički taliban!  :zubo :hihi
« Zadnja izmjena: 17 Kolovoz 2012, 20:41:21 poslijepodne Potjeh »

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #29 : 17 Kolovoz 2012, 21:45:19 poslijepodne »
Razmišljam o antisemitizmu, duboko baš ono. Ja mislim da nije dobro biti antisemit. Ni cionist.
Dosta parola.