Autor Tema: Popravljanje gitare  (Posjeta: 14724 )

Offline likarija

• Gožđeno pero foruma
  • Nu me!
    • Oldtimer klub Zagreb
Odg: Popravljanje gitare
« Odgovori #60 : 27 Studeni 2010, 18:44:51 poslijepodne »
Nakon što sam odsvirao ziggy stardusta, zaključio sam da je gitara popravljena. Molim vlasnika da se ne pojavljuje prije božića jer je moram dobro istestirati.
Čestitke popravljaču, ivakat je bio.
Kliko ste žice navlačili, već san mislio da ćei nestat,
pa će te morat paljenu sukat.

:zivili
:starac

Offline kamenizg

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #61 : 28 Studeni 2010, 15:30:31 poslijepodne »
Čestitke popravljaču, ivakat je bio.
Kliko ste žice navlačili, već san mislio da ćei nestat,
pa će te morat paljenu sukat.

:zivili
E moga je popravljač i sliku staviti popravljene gitare da je bar vlasnik pogledom miluje :'( :huglove: :strizi
p.s. I ne daj je u ruke Striziju  :lok :kameni
O TEMPORA, O MORES!!!

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #62 : 28 Studeni 2010, 21:52:59 poslijepodne »
Strizi je već donira jednu slomljenoga vrata ostavijo je je u rosića. Ona jadna sam a strizi nabavio električnu pa sam je udomio, vrat joj namjestio i sad se ljubimo kad smo sami. Nije bila ljubomorna kaže nek sam ga se riješila, dosta mi je bilo bitlisa. kaže meni da voli folk. slike nema jer nema aparata za to činit, šćeta jer bi moga slikavat etape rada. ali na imoartu bi slike ionako nestale, tako su nestale i sa singerice. žali bože truda. eto, vakat je za dalje.
Dosta parola.

Offline glonga

• Forumska Al-tipkovnica
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #63 : 28 Studeni 2010, 22:58:35 poslijepodne »
slike nema jer nema aparata za to činit, šćeta jer bi moga slikavat etape rada. ali na imoartu bi slike ionako nestale, tako su nestale i sa singerice. žali bože truda. eto, vakat je za dalje.
Glede i ovtopik.
Moj grij. Image host provider www.imagesforme.com je propa. Privarila kristalna kugla. Web je dinamična pojava.
Zasad imageshack.us i tinypic.com izgledaju pouzdano i to samo za registrirane korisnike, čini mi se da svi odreda miču slike neregistriranih korisnika koje nitko ne škljocne tri miseca. Izgledalo je nedavno i da je tinypic.com propa, osim za registrirane korisnike iz .us i .ca. Svakom lino čitat "terms (&conditions) of use". Google Picassa, Flickr i slični… znaju bit zakučasti za uporabu na forumima zbog linkova koji ne završavaju na .jpg, .gif, .png…
« Zadnja izmjena: 28 Studeni 2010, 23:03:06 poslijepodne glonga »

Offline Slovak

• Gožđeno pero foruma
  • Bez cezure.
« Odgovori #64 : 26 Siječanj 2011, 21:41:32 poslijepodne »
Sad radim jednu "konzumaču", crvenu repliku gibsona. pala i ubila se, odlipila se ploča s pragovima, napuka vrat pri dnu, pri vrhu, nezgodna situacija, a bila je sosve nova. Ali, ja to rješavam. :raspa
Dosta parola.