Autor Tema: Tomislav Jonjić  (Posjeta: 7493 )

Offline Trbotor

• Ne može bez foruma i obrnuto...
Tomislav Jonjić
« : 21 Svibanj 2008, 19:08:39 poslijepodne »
...in defendenda veritate catholica et Croatia bene administranda...

Offline Ratnik svjetlosti

• Gožđeno pero foruma
  • I sa sobom treba znati biti u ratu i miru.
Odg: Tomislav Jonjić
« Odgovori #1 : 06 Rujan 2008, 22:43:17 poslijepodne »
Citat:
Član uredništva više novina i časopisa. Od siječnja 1997. do prosinca 2005., pa opet od listopada 2007. glavni urednik «Političkog zatvorenika», mjesečnika Hrvatskog društva političkih zatvorenika.
Član-radnik Matice hrvatske, član Hrvatske odvjetničke komore i Udruženja odvjetnika ovlaštenih na zastupanje pred MKSJ (Association of Defence Counsel Appearing Before the ICTY) u Den Haagu te član Hrvatskoga kulturnog vijeća.

Vrijedan, aktivan, obrazovan, inteligentan, sposoban i relativno vrlo mlad.

Offline Vanja

• Tek se pojavio na forumu...
  • Niko za mnom plakati neće ...
« Odgovori #2 : 16 Studeni 2008, 09:11:30 prijepodne »

Vrijedan, aktivan, obrazovan, inteligentan, sposoban i relativno vrlo mlad.

Slažem se u potpunosti i potkrijepljujem Komenrat Starčičevog članka u "Stajalištima" Čija je bila NDH
Kad si se rodila padala je kiša... ma nije to bila kiša! nego je nebo plakalo što je anđela izgubilo....

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Tomislav Jonjić
« Odgovori #3 : 19 Studeni 2008, 20:13:13 poslijepodne »
Budućnost Hrvatske politike i moj izbor!!!  :pusi
"...bit će svega samo nas ne će..."

batakljun

• Gost
« Odgovori #4 : 17 Rujan 2009, 09:48:38 prijepodne »
Budućnost Hrvatske politike i moj izbor!!!  :pusi

je li ti to ozbiljno?

jonjić je zagovornik jedne vrlo čudne hrvatske opcije: apsolutno je protiv bilo kakve jugoslavije, dogovora sa srbima, srpskog kralja i svega što uz to ide, međutim kad se dođe na talijane, onda stvari idu drugim tokom. odjednom su granični ustupci nužda bez koje se nije moglo, prihvaćanje talijanskog princa za hrvatskog kralja taktički potez nužan u tim vremenima...

neću ni govoriti da njegovo viđenje hrvatske počinje i završava hrvatskom samostalnošću, niosam našao ni jednu ozbiljnu raspravu na temu kakva hrvatska, glavno da je hrvatska i što veća to bolja. kolika je budućnost takve politike? bojim se slaba, ali znam da će mi istomišljenici reći: vrijeme je pred nama pa će se vidjeti. znam da će se vidjeti jednako kao što se i sad vide neke političke akcije iz prošlosti - primjerice promašenost starčevićeve politike i onda i danas, ali koga za to briga dok se dižu spomenici.

Offline likarija

• Gožđeno pero foruma
  • Nu me!
    • Oldtimer klub Zagreb
« Odgovori #5 : 19 Rujan 2009, 21:41:49 poslijepodne »
je li ti to ozbiljno?

jonjić je zagovornik jedne vrlo čudne hrvatske opcije: apsolutno je protiv bilo kakve jugoslavije, dogovora sa srbima, srpskog kralja i svega što uz to ide, međutim kad se dođe na talijane, onda stvari idu drugim tokom. odjednom su granični ustupci nužda bez koje se nije moglo, prihvaćanje talijanskog princa za hrvatskog kralja taktički potez nužan u tim vremenima...

neću ni govoriti da njegovo viđenje hrvatske počinje i završava hrvatskom samostalnošću, niosam našao ni jednu ozbiljnu raspravu na temu kakva hrvatska, glavno da je hrvatska i što veća to bolja. kolika je budućnost takve politike? bojim se slaba, ali znam da će mi istomišljenici reći: vrijeme je pred nama pa će se vidjeti. znam da će se vidjeti jednako kao što se i sad vide neke političke akcije iz prošlosti - primjerice promašenost starčevićeve politike i onda i danas, ali koga za to briga dok se dižu spomenici.

Misam mu odvjetnik, niti imam bilo kakvu namjeru zastupati ga (mislim da ni nema potrebe),
osobno ga poznajem i mislim da lupetaš.

Bilo bi dobro da ga "kompletno pročitaš" ili bar kavu popiješ s čovikom
pa bi mogao steći relevantnije mišljenje o njemu i njegovom radu.

:starac

batakljun

• Gost
« Odgovori #6 : 21 Rujan 2009, 10:27:06 prijepodne »
jako mi je drago da poznaješ gospodina jonjića, poznajem ga i ja, ali svejedno o njegovom političkom angažmanu nemam osobito visoko mišljenje.