Tko to tamo.... > Foto / video kutak

Dokument vremena

(1/10) > >>

Ratnik svjetlosti:

Alen Zg:
E moj ratniče baš si me ugodno iznenadio baš sam neki dan pogledao ponovo tu snimku, pronašao je u mračnom kutku svog računala.

Dani ponosa i slave, a vidi di smo sad........

benco:
Dok su ratnici oslobađali RH, iza njih su išli:
1. hijene rata, koje su pljačkale i palile i
2. borci "za ljudska prava", "civilno društvo", "građanske inicijative",... i to sve pripisivali ratnicima.
Bože sačuvaj, da bi i pokušao naći razlog za bilo koji zločin, ali sam iznenađen kako su osloboditelje Domovine tako olako isporučili "kadijama". Posebno u razgranavanju i pokrivanju raznih "boraca" (točka 2) imali su oni kojima 1994. godine nije uspio puč. Kako nisu uspjeli preuzeti vlast, postali su produžena ruka "gazdama" da bi popljuvali svetost Domovinskog rata i zapovjednika. Tko je to odgovarao za spaljeno i ubijeno Kijevo? A tko za Ćelije? Tko za Lovinac, Široku Kulu, Podlapaču, Sv. Rok, Ričice,... Slunj, Cetingrad, Rakovicu,... Petrinju, Pakrac, Lipik, Kostajnicu,... Vukovar,...?

barack:

--- Citat: benco - 08 Veljača 2010, 23:29:05 poslijepodne ---Tko je to odgovarao za spaljeno i ubijeno Kijevo? A tko za Ćelije? Tko za Lovinac, Široku Kulu, Podlapaču, Sv. Rok, Ričice,... Slunj, Cetingrad, Rakovicu,... Petrinju, Pakrac, Lipik, Kostajnicu,... Vukovar,...?

--- Kraj citata ---
Da malo okrenem na vedriju stranu...
Trebao si žicati Guida i hrvatsku J Li (Josipu Lisac) možeš li se ikako k njima primaknit jer te ide ovo nabrajanje...

http://www.youtube.com/watch?v=KZCFHnld-jc

benco:

--- Citat: barack - 09 Veljača 2010, 12:21:59 poslijepodne ---Da malo okrenem na vedriju stranu...
Trebao si žicati Guida i hrvatsku J Li (Josipu Lisac) možeš li se ikako k njima primaknit jer te ide ovo nabrajanje...

--- Kraj citata ---

Je i to! S pjesmom se sve rješava.  8)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju