Autor Tema: SUĆUT  (Posjeta: 34788 )

batakljun

• Gost
Odg: SUĆUT
« Odgovori #30 : 11 Siječanj 2010, 13:13:05 poslijepodne »
Počeo si uvažavat mišljenje trulog ljevičara jer te nasanjkao za Sanadera. Ja opet mislim da Sanaderov zadnji javni istup nije bio nimalo slučajan, jer ne mogu povjerovati da je on toliko neinteligentan da nije znao što ga čeka, a kad je tako...

što se nunu-a tiče, ukoliko se dobro sijećaš nunu i ja smo jedno vrijeme imali jako dobru komunikaciju jer se naši stavovi u nekim pitanjima nisu bitno razlikovali, uostalom kao i ovaj put.

što se sanadera tiče nema tu nikakva sanjkanja, ti si pomiješao lončiće - jedna je priča ivo sanader glavom i bez brade, a drugo je državna politika provođena u mandatu ive sanadera.
djelovanje bivšeg prvog ministra tijekom njegovog prvog mandata bile je prilično uspješno (iako daleko od savršenog) i to je mišljenje s kojim se gotovo svi slažu (trule ljevičare, anarhiste, bandićevce i ćućavce ne uzimam za ozbiljno). isto tako potpuno je očito da se sanader tijekom drugog mandata potpuno izgubio, a njegov zadnji nastup samo je kruna njegovog dvogodišnjeg glavinjanja. tu se, dragi prijatelju ne radi o inteligenciji, ni slučajevima, sanader je jednostavno povukao par krivih poteza i sad se nalazi tamo gdje unazad godinu dana nitko nije očekivao da će biti pa ni nunu.

Ništa novo nije upirati prstom po državi tražeći lopove. Zanimljivo je kako ih uvijek ljevičari (liberali) pronađu u desničarima (konzervativcima). Mislim da znam objašnjenje te zanimljive pojave jerbo se krećem isključivo među ljevičarima, a njima je normalno se zalagati za abortus (dati ženi pravo da može ubiti ako želi), za p.derske ženidbe i slične stvari ali krađa je grijeh nad grijesima. Zašto? Zato jer im je novac bog.

što se liberala tiče, trebao bi znati da je neoliberalni koncept države na cijelom normalnom zapadu već trideset godina glavna poluga konzervativnih vlada!

što se tiče prava koje si nabrojao, ona proizlaze iz prava pojedinca da sam kreira svoj život sve dok time ne ugrožava druge. kod abortusa je to pravo prilično dubiozno, ali kod pederskih ženidbi nema dileme da je neotuđivo pravo pojedinca da *ebe ili da ga jebu. izlažući svoj šupak pojedinac nikome ne čini štetu. s krađom je potpuno druga stvar, pogledaj samo oko sebe pa ćeš vidjeti gdje nas je lopovluk i javašluk doveo - budi pošten prema sebi pa odgovori kome bi radije povjerio svoj novac - lopini s pet ljubavnica ili poštenu čovjeku koji voli osjetiti toplu debelu kur.inu u guzici?

batakljun

• Gost
« Odgovori #31 : 11 Siječanj 2010, 13:19:57 poslijepodne »
Iako nemam posebno visoko mišljenje o katoličanstvu Milana Bandića, činjenica da je netko nešto nekad bio Crkvi ne znači ništa i nije nikakav argument.
Štoviše, najviše svetaca bilo je sve i svašta prije nego su krenuli putem svetosti.

o da! to je i te kakav argument. ako netko nije bio vjernik trebamo znati u kojem se on trenutku i zbog čega preobratio.

gade mi se lažljivci koji se preobraćaju da bi manipulirali drugima. milan bandić nikada nije bio vjernik jer da je onda ne bi bio u partiji i radio kao referent za općenarodnu obranu. znamo mi iz imotskog dobro koji je to profil osoba bio.

Offline Orsat

• Tek se pojavio na forumu...
    • Bog i Hrvati
« Odgovori #32 : 11 Siječanj 2010, 13:40:19 poslijepodne »
očito te zbunjuje pojam REPUBLIKA HRVATSKA UKUPNO

pod tim pojmom su ukupni rezultati svih biračkih mijesta u Hrvatskoj i inozemstvu
ako igdje pročitaš ovaj podatak koji si naveo ja ću se ispričati
pa i sam Banditić kaže da je za njega glasovalo nešto manje od devetsto tisuća birača

ponavljam
Banditić je na biračkim mjestima u R. Hrvatskoj dobio 778 904 glasova 36,9%

ma ne zbunjuje me pojam REPUBLIKA HRVATSKA UKUPNO nego tvoje objasnjenje koje nema veze s tim pojmom da su pod tim pojmom "ukupni rezultati svih biračkih mijesta u Hrvatskoj i inozemstvu" ?!

jel onda pojam "INOZEMSTVO UKUPNO" sukladno tvojoj logici znaci da su pod tim pojmom ukupni rezultati svih birackih mijesta u Inozemstvu i Hrvatskoj ?!

ako si ti u pravu, onda nisam ja pogrijesio kad sam logicki zbrajao navedene podatke nego su oni iz DIP-a posve nepismeni idioti ...

Offline nunu

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • SATAN GUDARSKI
« Odgovori #33 : 11 Siječanj 2010, 13:51:56 poslijepodne »
Citat:
ako si ti u pravu, onda nisam ja pogrijesio kad sam logicki zbrajao navedene podatke nego su oni iz DIP-a posve nepismeni idioti ...
točno
nepismeni idiot u DIPU je stavio naziv R. Hrvatska ukupno
umjesto ukupni rezultati  predsjedničkih izbora

ovakva rasprava je negdje vođena prije pet godina čak je poslan i dopis
nadležnima i kako vidimo nitko nije promjenio taj zbunjujući naslov

ako mi ne vjeruješ zbroji rezultate po županijama i gradu Zagrebu
i doći ćeš do brojke 778 915 glasova

da bi odagnao svaku sumnju ja sam to već napravio
« Zadnja izmjena: 11 Siječanj 2010, 14:18:36 poslijepodne nunu »
i love my bike

Offline Orsat

• Tek se pojavio na forumu...
    • Bog i Hrvati
« Odgovori #34 : 11 Siječanj 2010, 14:29:25 poslijepodne »
točno
nepismeni idiot u DIPU je stavio naziv R. Hrvatska ukupno
umjesto ukupni rezultati  predsjedničkih izbora

ovakva rasprava je negdje vođena prije pet godina čak je poslan i dopis
nadležnima i kako vidimo nitko nije promjenio taj zbunjujući naslov

ako mi ne vjeruješ zbroji rezultate po županijama i gradu Zagrebu
i doći ćeš do brojke 778 915 glasova

da bi odagnao svaku sumnju ja sam to već napravio

ma nemam razloga za nevjerovati ti, iako mi nikako nije jasno kako DIP netocnim pojmovima moze i smije tako zbunjivati javnost, tim vise ako su na to vec ranije bili upozoravani !

Offline Ratnik svjetlosti

• Gožđeno pero foruma
  • I sa sobom treba znati biti u ratu i miru.
« Odgovori #35 : 11 Siječanj 2010, 16:16:52 poslijepodne »
Mišljah neko je umra, a kad ono provokativna sućut! Hvala, nije potrebito, nije nužno, nije vrijedno spomena.
Jer kolo sreće se okreće, tko bi doli bit' će gori! Pobjeda je već sada ovdje, u nama, a jednom će i drugima šetati ispred nosa!

Nu der, bijaše ovo polito -ekspresija. :zavelim

• Gožđeno pero foruma
« Odgovori #36 : 11 Siječanj 2010, 16:33:55 poslijepodne »
Vaš izbor:

Zagrebačka ljevica,
nunu, jeste li ponosni?

« Zadnja izmjena: 11 Siječanj 2010, 16:36:04 poslijepodne Ratnik svjetlosti »

• Gožđeno pero foruma
« Odgovori #37 : 11 Siječanj 2010, 16:47:50 poslijepodne »
Vi ponosna većino, javite mi se ovdje na istom mjestu kroz godinu dana, zbog rezimea. ;)

• Gožđeno pero foruma
« Odgovori #38 : 11 Siječanj 2010, 18:29:21 poslijepodne »

Ma nemrem bilivit, glazbenik, drma raspodjeljivanjem sredstava od korištenja autorskih prava!

Offline likarija

• Gožđeno pero foruma
  • Nu me!
    • Oldtimer klub Zagreb
« Odgovori #39 : 11 Siječanj 2010, 18:39:44 poslijepodne »
Ma nemrem bilivit, glazbenik, drma raspodjeljivanjem sredstava od korištenja autorskih prava!

Ajde to bi još i podnijo,

ali famozni porez na medije,

(CD,DVD,MP3,MP4, iPod....) jer ćeš na njih možda nasnimiti glazbu.

:batina :batina :batina :batina

:starac

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #40 : 11 Siječanj 2010, 22:25:45 poslijepodne »
Citat:
što se liberala tiče, trebao bi znati da je neoliberalni koncept države na cijelom normalnom zapadu već trideset godina glavna poluga konzervativnih vlada!
Nisam mislio na neoliberalni koncept u ekonomiji već na liberalizam u politici i prije svega kao svjetonazor (po meni izrazito negativan).

Citat:
što se tiče prava koje si nabrojao, ona proizlaze iz prava pojedinca da sam kreira svoj život sve dok time ne ugrožava druge. kod abortusa je to pravo prilično dubiozno, ali kod homoseksualacskih ženidbi nema dileme da je neotuđivo pravo pojedinca da spolni odnošaj ili da ga jebu. izlažući svoj šupak pojedinac nikome ne čini štetu. s krađom je potpuno druga stvar, pogledaj samo oko sebe pa ćeš vidjeti gdje nas je lopovluk i javašluk doveo - budi pošten prema sebi pa odgovori kome bi radije povjerio svoj novac - lopini s pet ljubavnica ili poštenu čovjeku koji voli osjetiti toplu debelu kur.inu u guzici?

Ono što je tebi dubiozno meni je ubojstvo čisto ko atentat na Kenedija. Muškoložničke ženidbe su apsolutno nepotrebne kao takve osim kao šaka u oko zdravim ljudima sa zdravom i prirodnom definicijom braka. Slobodan si svoj šupak izlagat kome hoćeš ali ne i od mene tražiti da priznam da je to normalno i prirodno.
Josipović je na vlast došao 'na veliko poštenje u Matan-efendije', na drečanje s plakata 'ja sam pošten i pravedan'...a u drugom dijelu 'on je lopov i kriminalac'. (Luka 18,9-14) Sve to donosi vlast ali krade dušu, a dušu imaju i agnostici.
« Zadnja izmjena: 11 Siječanj 2010, 22:30:42 poslijepodne Potjeh »

batakljun

• Gost
« Odgovori #41 : 12 Siječanj 2010, 00:05:35 prijepodne »
Nisam mislio na neoliberalni koncept u ekonomiji već na liberalizam u politici i prije svega kao svjetonazor (po meni izrazito negativan).

dragi prijatelju, bez slobodnog pojedinca nema slobodog gospodarstva. čitaj maxa webera (za neupućene on je karl marx liberalizma) pa će ti biti jasno da je suvremeno kapitalističko gospodarstvo utemeljeno na liberalizmu.

sviđalo se to tebi ili ne, dok pojedinac nema slobodu živjeti kako želi, neće imati ni slobodu poslovati kako želi.

inače, od tebe nitko ne očekuje da ti kažeš jesu li analni užitci normalni ili ne, uostalom koga briga što ti misliš, ključno je da analno uživanje nikome život ne čini težim. naravno do prekosutra možemo pričati što je poželjno javno raditi, a što ne, nemoj samo smetnuti s uma da je i bogobojazne katolike starije generacije nemoguće bilo vidjeti kako u javnosti izmjenjuju nježnosti. ali ako naši didove i babe nisu po gradu hodali držeći se za ruke, zar smo mi nastrani ako prošetamo? o seksu na javnom mjestu da ne govorim.

Offline belevarac

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
« Odgovori #42 : 12 Siječanj 2010, 00:34:40 prijepodne »
Da se na glasacskom listichu pojavio Frankenstein, glasao bih za njega. Zashto, bleso jedan, pitate vi. Pa ako mi kazsu da glasujem za Ivu (Ante) Josipovicha

1. Stjepan Mesich
2. Vesna Pusich
3. Damir Kajin
4. DIP
5. Gong i josh nieke nevladine udruge koje vladaju
6. USKOK
7. gotovo sva napridna javna priobtjivala
8. Ivo Sanader (uime mracsnih sridishta mochi), neizravno
9. Jadranka Kosor, neizravno
10. Nadan Vidoshevich
11. Radio 101

i da ne nabrajam dalje - onda je Frankenstein mila majka. Zato sam svojedobno i napisao: Od dva losha birajmo Milosha. Ali budući da je Republika Hrvatska nevirnicska drzsava (krstjana ima oko 15%, ne znam koliko ostalih vira), svatko pametan je izhod izbora mogao pridviditi.

Dodje mi da se izpishem iz Hrvata. Nema veze, ionako sam Ilir.
Znameniti grad na obali, Olisippo [Lisabon], csuven zbog svojih kobila koje zatrudne pomochu zapadnog vitra (Plinije Stariji)

Offline Strizibuba

• Iskusni forumaš...
« Odgovori #43 : 12 Siječanj 2010, 00:41:32 prijepodne »
belevarac, potpisujem sve navedeno osim zaključka... naime baš je lipo bit hrvat i umirat. Od smija, naravno!

Offline boboim

• Ne može bez foruma i obrnuto...
  • ništa ne zna, ništa ne čita...
« Odgovori #44 : 12 Siječanj 2010, 08:02:13 prijepodne »
Nakon Jospipovićeve pobjede, prva konstatacija predsjednika Mesića bijaše da je pobjedila demokracija.

Pitam se, da je kojim slučajem na izborima izabran kandidat Bandić, bi li i u tom slučaju pobjedila demokracija?