Autor Tema: SUĆUT  (Posjeta: 34804 )

Offline Ratnik svjetlosti

• Gožđeno pero foruma
  • I sa sobom treba znati biti u ratu i miru.
SUĆUT
« Odgovori #15 : 11 Siječanj 2010, 00:18:48 prijepodne »
Znaš što bato, Jurčević sada ionako nije važan. I o Miroslavu Tuđmanu ništa lijepo nisi rekao, a o pobjedniku Josipoviću MUDRO ŠUTIŠ! Kako politično! E pa meni je tvoga "poštenja" odavno dosta! A taj naime kulturni gospodin je prava zvijerkica iznutra, naizgled bez energičnosti i snage da vikne - kao velečasni nekog novog doba koji prosvjećuje svoje stado. Užas će biti kad se pokaže naličje.

Offline Ratnik svjetlosti

• Gožđeno pero foruma
  • I sa sobom treba znati biti u ratu i miru.
SUĆUT
« Odgovori #16 : 11 Siječanj 2010, 00:20:24 prijepodne »
Ne da vas plašim, nego taj čovjek ne nudi ništa do otvaranja izvanjskih puteva u unutrašnjost zemlje, a siroti Bandić teško podnosi slom. Tako je to kad vlast postane slast. Kako je lijepo biti slobodan od bijede i ovisnosti izvanjskog blještavila i praznih obećanja.
« Zadnja izmjena: 11 Siječanj 2010, 00:22:04 prijepodne Ratnik svjetlosti »

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
biti drugačiji
« Odgovori #17 : 11 Siječanj 2010, 07:37:56 prijepodne »
Moja sućut orilu i ostalim desničarima IMOarta koji su u većini.

Ništa zato u Hercegbosni će sigurno pobjediti pa mu je to dobar putokaz

vaš
nunu

Hrvatska u kupe, Imotska krajina u špade - Bandić u Imotskoj krajini dobio čak 84,5 %       

Nedjelja, 10 Siječanj 2010
Kandidat SDP-a Ivo Josipović  je  uvjerljivom pobjedom postao predsjednik RH.

Po neslužbenim rezultatima Josipović je pobjedio sa osvojenih 60,2 % glasova dok je Bandić dobio 39,7 % glasova. Milan Bandić  i njegov stožer utjehu mogu  pronaći u rezultatima koje su ostvarili u Imotskoj krajini gdje je dobio čak 84,5 % glasova dok je Ivo Josipović dobio svega 15,4 %. Uskoro objavljujemo detaljne rezultate.

Citat:
IMOTSKI   -  Bandić  4 138 glasova,  Josipović 1063 glasova

LOKVIČIĆI   -  Bandić  420  glasova,  Josipović 56  glasova

LOVREĆ   -  Bandić  1 104  glasova,  Josipović 88 glasova

ZAGVOZD   -  Bandić  484 glasova,  Josipović 120 glasova

PROLOŽAC   -  Bandić  1 693 glasova,  Josipović  267 glasova

RUNOVIĆI   -  Bandić  1 117 glasova,  Josipović  176 glasova

ZMIJAVCI   -  Bandić  1 059 glasova,  Josipović  103  glasova

CISTA PROVO   -  Bandić  1 282  glasova,  Josipović  130 glasova

PODBABLJE   -  Bandić  2 093 glasova,  Josipović  408  glasova

UKUPNO  -   Bandić  13 390 glasova ili 84,5 %  ,  Josipović  2 455  glasova  ili 15,4 %  

Izvor:
http://www.radioimotski.hr/naslovnica/index.php?option=com_content&task=view&id=1111&Itemid=1

"...bit će svega samo nas ne će..."

Offline nunu

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • SATAN GUDARSKI
Odg: SUĆUT
« Odgovori #18 : 11 Siječanj 2010, 08:33:46 prijepodne »
nije naodmet napisati kako je glasovala rvatska bez dijaspore(ercegovine)

Mile Banditić 778 904 glasa 36,9%

Ivo Josipović 1 330 334 glasova 63,1%

srića je da Mile nije bio ni blizu pa ovih sto i nešto tisuća ercegovačkih
glasova nije imalo utjecaja na konačan rezultat osim da mu popravi postotak
i love my bike

Offline likarija

• Gožđeno pero foruma
  • Nu me!
    • Oldtimer klub Zagreb
« Odgovori #19 : 11 Siječanj 2010, 09:17:48 prijepodne »
... a o pobjedniku Josipoviću MUDRO ŠUTIŠ! Kako politično! ...

Možda je ipak riječ o pragmatičnosti, a ne političnosti, ne zalijetavaj se.  ;D

:type

:starac

Offline Orsat

• Tek se pojavio na forumu...
    • Bog i Hrvati
« Odgovori #20 : 11 Siječanj 2010, 09:39:41 prijepodne »
nije naodmet napisati kako je glasovala rvatska bez dijaspore(ercegovine)

Mile Banditić 778 904 glasa 36,9%

Ivo Josipović 1 330 334 glasova 63,1%

srića je da Mile nije bio ni blizu pa ovih sto i nešto tisuća ercegovačkih
glasova nije imalo utjecaja na konačan rezultat osim da mu popravi postotak

pogresni su ti ti podaci ...

prema podacima sa sluzbenih stranica DIP-a
za Bandica je na podrucju RH glasovalo 883.211 ili 39,74 %
a ukupno RH i inozemstvo                   987.518 ili 42,27 %

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
dubrovacki.hr: Stanje u zemlji Hrvatskoj
« Odgovori #21 : 11 Siječanj 2010, 10:01:07 prijepodne »
Stanje u zemlji Hrvatskoj postaje neizdrživo, evo zadnji primjer ...u Prološcu je na desetke zmija izmigoljilo na svijetlo dana nastojeći se spasiti ali nije im bilo spasa...

Detaljnije:
http://www.dubrovacki.hr/clanak/15538/pod-vodom-obradive-povrsine-kraj-prolosca-deseci-zmija-izlaze-iz-zemlje-kraj-kuca
"...bit će svega samo nas ne će..."

batakljun

• Gost
« Odgovori #22 : 11 Siječanj 2010, 10:03:19 prijepodne »
Možda je ipak riječ o pragmatičnosti, a ne političnosti, ne zalijetavaj se.  ;D

me nema tu pragme jer mi ne treba, sve je jasno. ivo josipović u ovom je trenutku najbolje rješenje za predsjednika države. u kampanji je napravio nekoliko gafova, najveći s crvenom hrvatskom, ali to mu se nije razbilo o glavu zbog sramotne razine protukandidata.

inače, njegov prvi govor sinoć bio je prilično isprazan, bez riječi o vanjskoj politici, poglavito EU, NATO, SAD, bez riječi o braniteljima... zoki milanović, za nijansu bolji nego inače. mudar i hrabar poziv jadranki kosor kojoj se sve okolnosti slažu dad napravi veliku političku karijeru, što se prije pola godine ne bih ni usudio pomisliti.

što se imatskog tiče, sve je i tu jasno - imatski na svoju veliku žalost nije kadar misliti vlastitom glavom. u imotskom može proći bivši referent ureda za općenarodnu obranu samo ako kaže da je katolik i će braniti 'rvatske branitelje. to što laže, što sve govori samo zbog glasova, to u imotskom nikoga ne zanima sve dok je s druge strane deklarirani "komunist" i agnostik. tako se vraćamo na izlizane teme o politici i ljudima koji u njoj sudjeluju. još jednom se potvrđuje da naši imoćani ne glasaju za program, njih zanima "čunjka". hrvatskoj predstoji dalek put do demorakcije, ali imotskom je taj put još i duži, samo se ovaj put nemamo na koga žaliti!

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #23 : 11 Siječanj 2010, 10:05:14 prijepodne »
Citat:
pogresni su ti ti podaci ...

nisu
ne treba polemizirati sa temeljnom matematikom

i love my bike

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
U SRIDU
« Odgovori #24 : 11 Siječanj 2010, 10:35:54 prijepodne »
Bandić se nije u stožeru pojavio sve do ponoći, što je poruka da ne cijeni ni svoje birače, niti suradnike koji su posljednjih mjeseci krvavo radili. Tako je komunikologinja Ljiljana Buhač komentirala ponašanje nezavisnog kandidata. On je tašt. Time šalje poruku da kad ne pobjeđuje, nije uz svoje ljude. Stožer je bio obezglavljen, nitko nije znao kad će doći. Pokazuje i nepoštovanje prema obitelji, za koju kaže da mu je svetinja, a dan provodi po tuđim štalama. Ujutro je poljubio psa, a ne ženu i njemu rekao: "Idemo pobijediti", dodaje Buhač.
i love my bike

Offline Orsat

• Tek se pojavio na forumu...
    • Bog i Hrvati
« Odgovori #25 : 11 Siječanj 2010, 10:53:43 prijepodne »
nisu
ne treba polemizirati sa temeljnom matematikom

ocito ti matematika nije jaca strana, kad ne znas zbrojiti podatke za RH i Inozemstvo i na takav zbroj izracunati postotak:

SLUŽBENI NEPOTPUNI REZULTATI IZBORA ZA PREDSJEDNIKA REPUBLIKE HRVATSKE
10. siječnja 2010. (drugi krug)  
Broj obrađenih biračkih mjesta: 6862 od ukupno 6863 Objava: 11.01.2010 u 07:00

REPUBLIKA HRVATSKA UKUPNO
broj birača na obrađenim biračkim mjestima 4.495.334  
pristupilo glasovanju 2.253.553  50,13 %
glasovalo birača (prema glasačkim listićima)* 2.253.137  50,12 %
broj važećih listića 2.222.591  98,64 %  
broj nevažećih listića 30.546  1,36 %

KANDIDAT  BROJ GLASOVA POSTOTAK
1. prof.dr.sc. IVO JOSIPOVIĆ
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
 1.339.380 60,26 %
2. MILAN BANDIĆ
NEZAVISNI KANDIDAT
 883.211 39,74 %

SLUŽBENI NEPOTPUNI REZULTATI IZBORA ZA PREDSJEDNIKA REPUBLIKE HRVATSKE
10. siječnja 2010. (drugi krug)  
Broj obrađenih biračkih mjesta: 250 od ukupno 250 Objava: 11.01.2010 u 07:00

INOZEMSTVO UKUPNO
broj birača na obrađenim biračkim mjestima 406.208  
pristupilo glasovanju 113.820  28,02 %
glasovalo birača (prema glasačkim listićima)* 113.796  28,01 %
broj važećih listića 113.353  99,61 %  
broj nevažećih listića 443  0,39 %

KANDIDAT  BROJ GLASOVA POSTOTAK
1. MILAN BANDIĆ
NEZAVISNI KANDIDAT
 104.307 92,02 %
2. prof.dr.sc. IVO JOSIPOVIĆ
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
 9.046 7,98 %
« Zadnja izmjena: 11 Siječanj 2010, 10:55:27 prijepodne Orsat »

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #26 : 11 Siječanj 2010, 11:40:42 prijepodne »
očito te zbunjuje pojam REPUBLIKA HRVATSKA UKUPNO

pod tim pojmom su ukupni rezultati svih biračkih mijesta u Hrvatskoj i inozemstvu

Citat:
a ukupno RH i inozemstvo   987.518 ili 42,27 %
ako igdje pročitaš ovaj podatak koji si naveo ja ću se ispričati
pa i sam Banditić kaže da je za njega glasovalo nešto manje od devetsto tisuća birača

ponavljam
Banditić je na biračkim mjestima u R. Hrvatskoj dobio 778 904 glasova 36,9%
i love my bike

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #27 : 11 Siječanj 2010, 12:44:15 poslijepodne »
Citat:
žalosti me što potjeh misli da treba mijenjati narod, ja sam namio mislio sutra u 12 sati na trgu bana jelačića javno spaliti svoju domovnicu u slučaju pobjede milana bandića.

Prijatelju nepoznati, nisi me shvatio. Ne dao Bog da bih ja promijenio narod. Kao da bi ijedan drugi bio bolji (ili gori). Samo sam pokušao predvidjeti nunuov ciničan komentar.
Ovo za domovnicu stavljam u rubriku tvojih slikovitih i efektnih pojašnjenja. Lako je sad govoriti unazad. Triba imat obraz ko Ćiro ili Ante Tomić pa ovakve gluposti izvaliti unaprijed...ali onda, za razliku od njih, stati iza svoje riječi.

Citat:
pozdravljam razmišljanje nunu-a, tragično je da veliki dio našeg naroda ne vidi da je milan bandić manipulator, bivši referent općenarodne obrane koji se pretvorio u državotvorca i katolika, gradonačelnik koji je gradskim novicima kupovao glasove za sebe, konačno čovjek za kojim se vuku repovi dugi kao rep u magareta. kamo sreće da je ispao još u prvom krugu, ali ...

Počeo si uvažavat mišljenje trulog ljevičara jer te nasanjkao za Sanadera. Ja opet mislim da Sanaderov zadnji javni istup nije bio nimalo slučajan, jer ne mogu povjerovati da je on toliko neinteligentan da nije znao što ga čeka, a kad je tako...jedini je logičan zaključak da je želio da ga izbace iz stranke. Pitanje je još uvijek zašto. Vjerojatno da rastereti stranku kad je već sam u g.vnima.
Ništa novo nije upirati prstom po državi tražeći lopove. Zanimljivo je kako ih uvijek ljevičari (liberali) pronađu u desničarima (konzervativcima). Mislim da znam objašnjenje te zanimljive pojave jerbo se krećem isključivo među ljevičarima, a njima je normalno se zalagati za abortus (dati ženi pravo da može ubiti ako želi), za p.derske ženidbe i slične stvari ali krađa je grijeh nad grijesima. Zašto? Zato jer im je novac bog.
Ne shvatiti na način da opravdavam krađu. To mi nije namjera.

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
« Odgovori #28 : 11 Siječanj 2010, 12:50:29 poslijepodne »
Citat:
u imotskom može proći bivši referent ureda za općenarodnu obranu samo ako kaže da je katolik i će braniti 'rvatske branitelje.

Iako nemam posebno visoko mišljenje o katoličanstvu Milana Bandića, činjenica da je netko nešto nekad bio Crkvi ne znači ništa i nije nikakav argument.
Štoviše, najviše svetaca bilo je sve i svašta prije nego su krenuli putem svetosti.

Offline Potjeh

• Pravednik
  • Gožđeno pero foruma
Odg: U SRIDU
« Odgovori #29 : 11 Siječanj 2010, 12:54:38 poslijepodne »
Bandić se nije u stožeru pojavio sve do ponoći, što je poruka da ne cijeni ni svoje birače, niti suradnike koji su posljednjih mjeseci krvavo radili. Tako je komunikologinja Ljiljana Buhač komentirala ponašanje nezavisnog kandidata. On je tašt. Time šalje poruku da kad ne pobjeđuje, nije uz svoje ljude. Stožer je bio obezglavljen, nitko nije znao kad će doći. Pokazuje i nepoštovanje prema obitelji, za koju kaže da mu je svetinja, a dan provodi po tuđim štalama. Ujutro je poljubio psa, a ne ženu i njemu rekao: "Idemo pobijediti", dodaje Buhač.
Jedna od najodurnijih stvari u kampanji bila je činjenica da je RTL televizija (za debile) nakon sučeljavanja kandidata dovela te neke 'komunikologe' (uz uskok,dip,gong i predsjednika Mesića), Josipovićeve poluge koje su umjesto 'kulturnog i finog umjetnika' obavljali prljavi posao u kampanji.
Ovo je, s druge strane, vrlo bezobrazna sugestija prema obitelji Milana Bandića, jer nunu prijatelju, mi ne znamo je li ga Miki pet minuta prije stavio ženi i što joj je šapnuo u uho. Zato mislim da ovo nije dostojno čovjeka tvoje inteligencije.
« Zadnja izmjena: 11 Siječanj 2010, 12:56:25 poslijepodne Potjeh »