Autor Tema: Kamo dalje kad mi nema Škilje?  (Posjeta: 2169 )

batakljun

• Gost
Kamo dalje kad mi nema Škilje?
« : 12 Svibanj 2008, 15:35:29 poslijepodne »
Dragi moji, evo već je par tjedana i nikako da se završi ova seoba. Stari forum je još aktivan (!), neki se javljaju tamo, neki amo, neki i tamo i amo, a neki ni tamo ni amo.

Mislim da nema smisla paralelno voditi dva foruma jer i onako je kreativna stanka - sve je manje svađa, živopisnih rasprava i svega onoga što forumu udahnjuje život (ili je bar udahnjivalo) život.

Na ova upis potakla me ova mala rasprava između nunua i insomnie, konačno malo špirita. Ma od početka nisam nekako bio uvjeren da je rijelaz na novi forum pametna stvar, a sad kad se cijeli taj proces ovavlja ovako traljavo, još sam i manje uvjeren.

Ma je.en ti ja tehničke mogućnosti kad ih nemaš za koga koristiti. Nema meni moga Škilje, šta ću se ja s ovom kukavelji nosat, ma s kim i za koga!?
Dajte, vi odgovorni, učinite nešto, bar tehnički vratite jedan forum i omogućite što prije povratak svih klerikalaca, neofašista, zadrtih HSP-ovaca, ljubitelja problematičnih generala, slušatelja onog sranja od tomsonove glazbe i da ne nabrajam.

Bez svih tih likova ovaj forum je mrtvo slovo u eteru. Pa nisam ja provodio toliko vremena na forumu da bih lovio komade ili liječio nostalgiju za zavičajem. Bez svakojakih s.ranja, svađi, protestnih odlazaka i periodičnog vrijeđanja forum kao institucija za mene nema smisla.

Učinite nešto dok je na vrijeme jer mene sterilne rasprave kamenog, umjetničke spikice orila i jeftino ljevičarstvo nunua doista ne inspiriraju.

'eben ti Austriju i Franju i Josipa.

Offline OriloGorilo

• Veteran
  • Gožđeno pero foruma
    • Prolozac
Odg: Kamo dalje kad mi nema Škilje?
« Odgovori #1 : 12 Svibanj 2008, 17:12:56 poslijepodne »
...a ništa, morat ću ja nazvati auroru da svrati dikad na forum...
"...bit će svega samo nas ne će..."

Offline nunu

• Sve zna, sve čita, svugdje piše...
  • SATAN GUDARSKI
« Odgovori #2 : 12 Svibanj 2008, 17:23:35 poslijepodne »
Citat:
Na ova upis potakla me ova mala rasprava između nunua i insomnie, konačno malo špirita

Citat:
jeftino ljevičarstvo nunua doista ne inspiriraju

dobro što si kontradiktoran u dva upisa ali diš brate u jednome?

i love my bike

Offline kamenizg

• Ne može bez foruma i obrnuto...
« Odgovori #3 : 12 Svibanj 2008, 20:04:16 poslijepodne »
Citat:
Učinite nešto dok je na vrijeme jer mene sterilne rasprave kamenog, umjetničke spikice orila i jeftino ljevičarstvo nunua doista ne inspiriraju.

'eben ti Austriju i Franju i Josipa.

:batina :kava :belj :kameni :crveni :bump :kokice :bljak
O TEMPORA, O MORES!!!

potjeh

• Gost
« Odgovori #4 : 12 Svibanj 2008, 20:56:00 poslijepodne »
Citat:
Nema meni moga Škilje, šta ću se ja s ovom kukavelji nosat, ma s kim i za koga!?
BataKljune, ja cilo vrime mislio da ti je dovoljno da sam ja tu, da ti nitko više ne treba.  :bump

potjeh

• Gost
« Odgovori #5 : 13 Svibanj 2008, 00:13:25 prijepodne »
Citat:
Nema meni moga Škilje, šta ću se ja s ovom kukavelji nosat, ma s kim i za koga!?
Smin li Trbi javit da teško patiš bez njega?

Citat:
Dajte, vi odgovorni, učinite nešto, bar tehnički vratite jedan forum i omogućite što prije povratak svih klerikalaca, neofašista, zadrtih HSP-ovaca, ljubitelja problematičnih generala, slušatelja onog sranja od tomsonove glazbe i da ne nabrajam.
Baš me zanima koga sve računaš među klerikalce i što ti taj pojam označava? (U svakom slučaju mene ubroji!)

Citat:
Bez svih tih likova ovaj forum je mrtvo slovo u eteru.
Bit će zanimljivo pratiti što će se događati "bez svih tih likova". Ništa. Forum može bez svakoga od nas. Volja nas pisat, volja nas ne pisat.

Citat:
Pa nisam ja provodio toliko vremena na forumu da bih lovio komade ili liječio nostalgiju za zavičajem.
Ja mislim da si dijelom liječio nostalgiju za zavičajem i da ti je to daleko najveći dobitak od ovoga foruma.

batakljun

• Gost
« Odgovori #6 : 13 Svibanj 2008, 10:14:36 prijepodne »

dobro što si kontradiktoran u dva upisa ali diš brate u jednome?

nema tu kontradikcije dragi nunu. drago mi je bilo vidit to malo špirita što ste ga ti i insomnia isproducirali, ali kao što rekoh meni to nije dovoljno, meni treba kerozin, a bez moga škilje nema kerozina. nemoj se ljutit ali nisi ti dovoljno moćan.

zato potjeh, slobodno mi pozdravi škilju i reci mu da će me nosit na duši ne ukaže li se skoro.

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #7 : 13 Svibanj 2008, 10:23:09 prijepodne »
Citat:
nemoj se ljutit ali nisi ti dovoljno moćan.
apasolutno se slažem,
nego pozdravi mi Šimu Medanića osnivača HDZ Vrsar,oglednoga primjera vašega vodstva i članstva.
kakvi ste sa Certom?

Citat:
bez moga škilje nema kerozina

ko ti je škiljo?
« Zadnja izmjena: 13 Svibanj 2008, 10:29:25 prijepodne nunu »
i love my bike

potjeh

• Gost
« Odgovori #8 : 13 Svibanj 2008, 10:39:58 prijepodne »
Citat:
zato potjeh, slobodno mi pozdravi škilju i reci mu da će me nosit na duši ne ukaže li se skoro.
Već sam ga obavijestio da kukaš za njim ko kakva zaljubljena mlada. Škiljin nestanak ima vrlo prozaično objašnjenje: čovjek ima tehničkih problema. Ne ću u detalje jer nisam pitao potvrdu ni za objavu ove informacije. Babilonke će opet sćucat.  :hihi

batakljun

• Gost
« Odgovori #9 : 13 Svibanj 2008, 11:11:48 prijepodne »
apasolutno se slažem,
nego pozdravi mi Šimu Medanića osnivača HDZ Vrsar,oglednoga primjera vašega vodstva i članstva.
kakvi ste sa Certom?

ovo je jedna od tih provokacija koje povremeno koristiš? pa time možda i možeš isprovocirati neke, da ih sad ne imenujem, ali za prave asove trebaš ti još dosta pure (ili riže) pojest.

što se stranačkog članstva tiče, osvrni se samo na bandića, on bar nije anonimus kao spomenuta dvojica, dodoše nije ni osuđeni krimainalac, ali zar ti doista misliš da takav kalibar ima prođu u budućnosti? blago tebi...

Offline nunu

• SATAN GUDARSKI
« Odgovori #10 : 13 Svibanj 2008, 13:12:20 poslijepodne »
Citat:
što se stranačkog članstva tiče, osvrni se samo na bandića

navedeni puuuno bolje surađuje sa Smranaderom nego sa bazom tako da ti
ovo nije neki argument.
i love my bike